Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

tiek nuvelusi esi, galejai be siuliu liemene nuvelti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 08 14, 15:58)
Larina, oho kokia liemenė  bigsmile.gif  .  Labai gražu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu... Smagu, kad kam nors patinka 4u.gif

QUOTE(*Mari* @ 2007 08 14, 15:59)
tiek nuvelusi esi, galejai be siuliu liemene nuvelti  ax.gif

Jau be siulu esu nuvelusi, o cia sonai nerti tongue.gif
Atsakyti
maciau, kad nerti. man be siuliu idomiau, sudetingiau ir graziau, todel ir klausiau...
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 08 07, 14:23)
Neimk į galvą, nes kovot beprasmiška ax.gif o dar geriau buvo pasakyta \džiaukis kad tave kopijoja\absurdas doh.gif

vel barates? bzzzz... bites..gerai, be pykciu tik..
cia as taip sakiau (t.y. rekiau smile.gif nu ka padarysi, gi esu ta didzioji plagiatore)ir galiu dar ir dar pakartot, jei jusu darbus kopijuoja, reiskia, jie originalus, grazus, novatorishki... ir pan., jei darbu niekas nekopijuoja ir net nenori kopijuoti, reishkia reikia dar tobulet ir tobulet..
sekmes
QUOTE(Vilke @ 2007 08 09, 13:16)
parodysiu viena paskutiniu darbiuku - baltu nuotakai  smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

sita man nuvelei, ania? lotuliukas.gif
grazu, vat tik galvoju, tiktu sitoks reikalas prie linines suknios ar nea.... kazkur skaiciau, kad galima ant lino velt (ar linine suknia ir lininis salis su veltiniu jau sviestas sviestuotas)... ir nelabai isivaizduoju, kaip cia taip linas apsivelia, ar reikia labai reta linini audini apvelineti?
o cia mano paskutiniu dienu darbeliai-vargeliai..
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
p.s. kad uzbegti uz akiu diskusijoms apie plagiata, silko popieriaus ideja bei jo panaudojima a la virseli "pasiskolinau" is Vilkes, tikiuosi, ji nesupyks... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g00te: 14 rugpjūčio 2007 - 18:28
vajei kaip grazu......
einu plagijuot...
Atsakyti
larina, blink.gif blink.gif blink.gif ohooo kokia liemene thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir beje, man labai grazu, kai veltinis su kuo nors derinamas, eksperimentuojama, kai yra ivairove, todel visiskai nesutinku su poziuriu, kad viskas visada turi buti veliama, o kitu techniku nereiktu naudoti, jei jau skaitai save gera veleja tongue.gif sirdaki technika daromi kilimai pvz - veltino detales siuvamos prie veltinio, o ne veliamos, tai jau jie turetu atrodyti kaip nemokantys velt, o taip nera. beje, profesionalus velejai net kuria veltinio medziagas metrais ir jas perka dizaineriai savo kolekcijom - ir aisku karpo ir siuva. ir pvz svarkai tai man tikrai grazesni ant kuno siuti, nei velti is vien. tik kaip meno objektas man jie idomus velti is vien. ale cia tik mano nuomone tongue.gif

g00te, taip iseina, kad tau lotuliukas.gif ir sveikinu tuoktuviu ir vardynu proga, ateinancia, labai graziai viskas puslapy pateikta, kaip kokia svajone blush2.gif
del lino apvelimo, tai apvelineja plonyti reta lina, tik pvz lino namuose as tokio nemaciau pirkti, maciau tik jaukiuose namuose jau pasiutu gaminiu is tokio plonycio lengvo lino.

ir, g00te, tavo pakvietimai fantastiski thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pati sau tokiu noreciau smile.gif ir net negalvok teisintis del kazkokio tai plagijavimo schmoll.gif nesamone! nors as ir sugalvojau sau toki principa dekoro, kaip silko popierius, bet cia ne mano atradimas - pasauly daug kas senai taip daro ir jau tikrai nesiskaito plagijatas blink.gif o kad knygeles aplelnkei tai irgi anoks cia plagijatas. jau man sita plagijato tema kazkokia iskreipta tarp musu patapo. atsipalaiduokit visos smile.gif
Atsakyti
Na paskaiciau Vilkes posta ir kaip pati buciau rasiusi, velimas be siuliu man patinka, bet tik kai kuriuose dalykuose, kai kuriuose negali veldamas be siuliu panaudot kokio nors idomesnio dekoro, tokio kaip susiuvinejimas, nes tiesiog neprieisi o ir rubas gulasi pagal figura kai kerpi pagal iskarpas.na cia mano ne tik kaip velejos pamastymai, bet ir kaip ismanancios siuvimo gudrybes blush2.gif
na ir siek tiek grozio nepakenks prie kalbu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Vėlimas, vėlimui nelygu. mirksiukas.gif
Larinos liemenė g.gif žiemai norinčių įsigyti atsiras smile.gif šilta, spalvota.
Bet...ginčyitis galėčiau ilgai ir nobodžiai biggrin.gif
Galima derinti įvairius derinius , maišyti technikas ir medžiagas bet išlieka pats nuostabiausias reiškinys kad gaminį galima pagaminti be siūlių. Ir nesamonė kad rūbelis nepriglunda mirksiukas.gif
Pasiuvinėti galima ir su rankomis mirksiukas.gif Kaip padaryta pas Katinyti tai be siūlų nei per kur, ir mano manymu audinys minkštas, kad susiuvimo vietoj susispaudžia o kur nėra siūlės iškilu.
Larinos liemenėj matosi kad vilna nėra pakankamai suvelta ir diržo kraštai pasipūtę, nieko siaubingo, apnerta ir tvarkinga. Bet tokia liemenė netarnaus labai ilgai, burbuliuosis pastoviai, iki nupliks iki skylių. Natada galima vėl dekuoroti biggrin.gif ant skylių dėti servetėles ir prisiūti, arba jau velti, velti ir velti...
Papildyta:
Rankinė graži 4u.gif
bet man prie širdies besiūlės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 08 15, 11:50)
larina,  blink.gif  blink.gif  blink.gif ohooo kokia liemene  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ir beje, man labai grazu, kai veltinis su kuo nors derinamas, eksperimentuojama, kai yra ivairove, todel visiskai nesutinku su poziuriu, kad viskas visada turi buti veliama, o kitu techniku nereiktu naudoti, jei jau skaitai save gera veleja tongue.gif sirdaki technika daromi kilimai pvz - veltino detales siuvamos prie veltinio, o ne veliamos, tai jau jie turetu atrodyti kaip nemokantys velt, o taip nera. beje, profesionalus velejai net kuria veltinio medziagas metrais ir jas perka dizaineriai savo kolekcijom - ir aisku karpo ir siuva. ir pvz svarkai tai man tikrai grazesni ant kuno siuti, nei velti is vien. tik kaip meno objektas man jie idomus velti is vien. ale cia tik mano nuomone tongue.gif



Aciu
pritariu tau thumbup.gif

QUOTE(DOSETH @ 2007 08 15, 12:38)
Vėlimas, vėlimui nelygu. mirksiukas.gif
Larinos liemenė g.gif žiemai norinčių įsigyti atsiras smile.gif šilta, spalvota.
Bet...ginčyitis galėčiau ilgai ir nobodžiai biggrin.gif
Galima derinti įvairius derinius  , maišyti technikas ir medžiagas bet išlieka pats nuostabiausias reiškinys kad gaminį galima pagaminti be siūlių. Ir nesamonė kad rūbelis nepriglunda mirksiukas.gif
Pasiuvinėti galima ir su rankomis mirksiukas.gif Kaip padaryta pas Katinyti tai be siūlų nei per kur, ir mano manymu audinys minkštas, kad susiuvimo vietoj susispaudžia o kur nėra siūlės iškilu.
Larinos liemenėj matosi kad vilna nėra pakankamai suvelta ir diržo kraštai pasipūtę, nieko siaubingo, apnerta ir tvarkinga. Bet tokia liemenė netarnaus labai ilgai, burbuliuosis pastoviai, iki nupliks iki skylių. Natada galima vėl dekuoroti  biggrin.gif ant skylių dėti servetėles ir prisiūti, arba jau velti, velti ir velti...
Papildyta:
Rankinė graži 4u.gif
bet man prie širdies besiūlės ax.gif

Sikart tau jau papriestarausiu. Vilna tikrai suvelta, nes jau tiek sugebu atskirti. Skiriu kai buna nedavelta ir davelta. Cia liemene mano, o ne pardavimui ir norejau sunaudoti savo senaja besiseriancia vilna, kuria gali velti amzinybe ir ji vistiek kunkuliuosis. Nenoriu tokius vilnos net namuose laikyti.
Atsakyti
Taip galima suvelt be siuliu, nuvelimas be siuliu nera koks tai sedevras as is audinio galiu iskirpt lliemene kur reiks tik ties peciais susiut,o ir numegzt galima be siuliu, bet ar ji bus labai graziai prigludus, nepyk , bet del tavosios vestuvines sukneles as galeciau ilgai gincytis, o ir kelis darbelius esu tamstos ciupinejusi, na zinau kas man uzkliuvo, bet tebunie . Juk kiekvienam savo. o kaip pas mane suvelta turbut tik as zinau tongue.gif . beje jeigu taip ismanai apie iskilumus ties siulem gal gali pasakyt kaip tau jie isrodo suvelimo lygi.
Na as cia pratrukau, bet jau truputuka susikaupe, atsiprasau jei ka ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 15 rugpjūčio 2007 - 12:23
QUOTE(Katinytis @ 2007 08 15, 13:04)
Taip galima suvelt be siuliu, cia realiai nera koks tai  sedevras as is audinio galiu iskirpt lliemene kur reiks tik ties peciais susiut, bet ar ji bus labai graziai prigludus, nepyk , bet del tavosios vestuvines sukneles as galeciau ilgai gincytis, o ir kelis darbelius esu tamstos ciupinejusi, na zinau kas man uzkliuvo, bet tebunie . Juk kiekvienam savo. o kaip pas mane suvelta turbut tik as zinau  tongue.gif . beje jeigu taip ismanai apie iskilumus ties siulem gal gali pasakyt kaip tau jie isrodo suvelimo lygi.
Na as cia pratrukau, bet jau truputuka susikaupe, atsiprasau jei ka  ax.gif  4u.gif


Jei ka, tai as cia nekuriau sedevro. Labai norejau pabandyti atskiras dalis sunerti ir tai uztruku daug ilgiau, nei buciau siuvusi ar velusi. Norisi isbandyti kazka naujo ir paeksperimentuoti.

Pagal foto as niekada negaleciau tvirtai teigti, kad vienas ar kitas darbas nedaveltas ar liks jame skyles.

Ir dar. Jei zmogus moka ne viena technologija, tai kodel ju nesujunkrti ir nieko naujo nebandyti. Jei nieko nemokeciau apart velimo tai ir velciau sau be siulu, neriniu, bizeriu ir kitu dalykeliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larina: 15 rugpjūčio 2007 - 12:15
QUOTE(Katinytis @ 2007 08 15, 13:04)
Taip galima suvelt be siuliu, cia realiai nera koks tai  sedevras as is audinio galiu iskirpt lliemene kur reiks tik ties peciais susiut, bet ar ji bus labai graziai prigludus, nepyk , bet del tavosios vestuvines sukneles as galeciau ilgai gincytis, o ir kelis darbelius esu tamstos ciupinejusi, na zinau kas man uzkliuvo, bet tebunie . Juk kiekvienam savo. o kaip pas mane suvelta turbut tik as zinau  tongue.gif . beje jeigu taip ismanai apie iskilumus ties siulem gal gali pasakyt kaip tau jie isrodo suvelimo lygi.
Na as cia pratrukau, bet jau truputuka susikaupe, atsiprasau jei ka  ax.gif  4u.gif

Vat tai klok bigsmile.gif įdomu sužinot trūkumus biggrin.gif
Beje parodos "Žiemos vaivorykštė "darbai man kelia šypsnį. doh.gif
Ir aplamai žiūriu čia negalima ką nors peikti ar išreikšti savo nuomonę, iškart barnis ir nepasitenkinimas.
Atsakyti