Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Vilke, grožis nepaprastas 4u.gif
Atsakyti
gal pasakysit veltiniautojos kur vilniuje galima nusipirkti gatavo feltro(suvelto veltinio)noriu ne pastu siustis o parduotuveje... blush2.gif aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Pabandysiu papasakoti, kaip as darau kisenes ar keliu skyriu tasiukes.
Ant norimo sablono issidestai vilna, paveli, apverti ir uzlankstai krastus, susidede vel vilna, apveli, apverti ir vel uzlankstai krastus, o tada vel dedi dar viena sablona ir ant jo isidestai vilnai, paveli, apverti ir uzlankstai krastus ir taip gaunasi tase dvieju skyriu...
user posted image

O kiseneles ir su sablonu darau. Issikerpu norimo dydzio sablona kiseneles ir destant jau visa tasiuke pridedu ta sablona ir taip gaunasi kisenele.
Tikiuosi nors kiek suprantamai paaiskinau.
Atsakyti
Sveikos, auksarankės 4u.gif

Norėčiau pakviesti vilnietes sudalyvauti gražioje, kilnaus tikslo akcijoje. Nuoroda į temą - mano paraše.
Ačiū Jums
Atsakyti
Sveikutės darbštuolės,

Peržiūrėjau beveik visas vėlimo temas ir likau apšalus. blink.gif
Nu jūsų ir fantazija, o darbelių grožis neišpasakytas thumbup.gif .
Žodžiu bežiūrint seilė tik nutyso, užsinorėjau ir aš pabandyti.

Dabar darbštuolės man pasakykikt ar 10 Lt už 100g dažytos vilnos yra daug ar mažai. Tokio dalyko kainoje visiškai nesigaudau. unsure.gif Taip pat kamšymo adatos po 1,50Lt manau yra nebrangu.

Tai va noriu jūsų patarimo už tokią kainą pirkti ar ne?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lakmė @ 2007 08 13, 09:49)
Sveikutės darbštuolės,

Peržiūrėjau beveik visas vėlimo temas ir likau apšalus. blink.gif
Nu jūsų ir fantazija, o darbelių grožis neišpasakytas  thumbup.gif .
Žodžiu bežiūrint seilė tik nutyso, užsinorėjau ir aš pabandyti.

Dabar darbštuolės man pasakykikt ar 10 Lt už 100g dažytos vilnos yra daug ar mažai. Tokio dalyko kainoje visiškai nesigaudau.  unsure.gif Taip pat kamšymo adatos po 1,50Lt manau yra nebrangu.

Tai va noriu jūsų patarimo už tokią kainą pirkti ar ne?
4u.gif


Labas, smagu ,kad susidomėjai mirksiukas.gif
vadinasi, tavo rasta vilna kainuoja 100lt/kg. Tai normali kaina, nors būna ir pigiau, pvz. Kaune ABC parduotuvėj kažkur prie bazių ar "Vilnos fabrike"(ten lyg 90lt/kg), bet šiaip 10lt už 100g nėra per daug. O kamšymo adatų kaina irgi normali, nes esu mačius ir po 2,50, taip kad gali drąsiai apsirūpint. O pigiau yra tik internetinėj parduotuvėj Rankdarbiai.com.
Tikiuosi-tai nepalaikys reklama, o tik patarimu klausiančiajam-pradedančiajam mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

norėjau paklaust kur jūs įsigyjate burbulinės plėvelės? Ar galima jos kur nors nusipirkti, ar reikia kaupti iš visokiu pakuočių?

Ieškojau senukuose, bet sakė, kad neturi.. O noriu šalius rudeniui pradėt gamint..
Atsakyti
Senukuose tikrai yra prie sodo prekiu - prie visu polietileno, agro pleveliu, tinkleliu nuo uodu - parduoda metrais, kiek nori is rulono. Tik reikia pirkti ta plevele, kuri yra su mazais burbuliukais, issikisusiais i viena puse, o ne "laminuotu" tarp dvieju sluoksniu lygios pleveles
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 08 13, 11:05)
Senukuose tikrai yra prie sodo prekiu - prie visu polietileno, agro pleveliu, tinkleliu nuo uodu - parduoda metrais, kiek nori is rulono. Tik reikia pirkti ta plevele, kuri yra su mazais burbuliukais, issikisusiais i viena puse, o ne "laminuotu" tarp dvieju sluoksniu lygios pleveles


Klaipėdos senukuose tikrai nebuvo visas plėveles išžiūrėjau sad.gif
Atsakyti
Labai ačiū Ievuschka už greitą atsakymą drinks_cheers.gif
Pirmai progai pasitaikius pulsiu apsipirkinėti
Atsakyti
QUOTE(Napo @ 2007 08 13, 11:16)
Klaipėdos senukuose tikrai nebuvo visas plėveles išžiūrėjau sad.gif

Klaipėdoje Arsenale ieškok plėvelė smile.gifs
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2007 08 13, 13:36)
Klaipėdoje Arsenale ieškok plėvelė smile.gifs


ačiū už patarimą, bandysiu ieškoti
Atsakyti