Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(ievuschka @ 2007 08 08, 20:26)
Dedam  smile.gif Tašiukui tai būtinai pamušalas siuvamas.


o iš ko pamušalą siuvat?
Atsakyti
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2007 08 08, 23:16)
o iš ko pamušalą siuvat?


Aš pati tik kelis kartus siuvau, tai iš pamušalinės medžiagos. Bet man, kaip nesiuvėjai-tai pragariškai ilgas darbas, per tą laiką dar vieną tašiuką nuvelt galima. Geriau siuvėjai nunešt, tik prieš tai būtinai pasiaiškint kaip ir ką reikia siūt,kad liktum patenkinta rezultatu, nes aš vieną kartą nusivyliau.Todėl kitus kartus ir siuvau pati.
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 08 08, 23:32)
Aš pati tik kelis kartus siuvau, tai iš pamušalinės medžiagos. Bet man, kaip nesiuvėjai-tai pragariškai ilgas darbas, per tą laiką dar vieną tašiuką nuvelt galima. Geriau siuvėjai nunešt, tik prieš tai būtinai pasiaiškint kaip ir ką reikia siūt,kad liktum patenkinta rezultatu, nes aš vieną kartą nusivyliau.Todėl kitus kartus ir siuvau pati.


aš tai kai siūt ir nemoku, ir nemėgstu, tai man nekas bus. doh.gif Bet aš bandysiu ką nors mažo pasidaryti ir pasižiūrėti, kaip atrodys.
Dar klausimą turiu - o nuo tų veltų tašiukų nekaista šonas šiltu oru? lotuliukas.gif Juk visgi vilna. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiniauskienė: 08 rugpjūčio 2007 - 22:36
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2007 08 08, 23:16)
o iš ko pamušalą siuvat?

Is storo silko . Nebutinai naturalaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2007 08 08, 22:16)
o iš ko pamušalą siuvat?

O aš bet kokią medžagytę dedu, nes visokių atraižėlių turėjau. Buvo linas ir net trikotažas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 08 08, 22:09)
Na seip rankines visad su pamusaliukais daromos,kad ir is kokios medziagos jos butu wink.gif Aisku,tai nebutina,bet....pamusalas reikalingas daiktas  drinks_cheers.gif

Galima gincytis, bet to nedarysiu. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larina: 09 rugpjūčio 2007 - 07:06
Labai ačiū visoms už atsakymus. 4u.gif
Atsakyti
Dedu pamusalinio audinio pamusalus, nors man dar labai artimai atrodo vilna ir linas, todel kai atitaikau isiuvu ir linini pamusaliuka.
Atsakyti
kaip teko susidaryti nuomone, tai Lietuvoj madinga su pamusalais, o kitur daug kas daro be pamusalu ax.gif kitavertus su pamusalu praktiskiau. tik vat rask tu man gera siuveja doh.gif sesuo nunese tase siuvejai, tai parnese ne itin kruopsciai ir lygiai prisiuta mano akimis, nors sesei tai tinka ir patinka biggrin.gif
parodysiu viena paskutiniu darbiuku - baltu nuotakai smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 08 09, 14:16)
kaip teko susidaryti nuomone, tai Lietuvoj madinga su pamusalais, o kitur daug kas daro be pamusalu  ax.gif kitavertus su pamusalu praktiskiau. tik vat rask tu man gera siuveja  doh.gif sesuo nunese tase siuvejai, tai parnese ne itin kruopsciai ir lygiai prisiuta mano akimis, nors sesei tai tinka ir patinka  biggrin.gif
parodysiu viena paskutiniu darbiuku - baltu nuotakai  smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image

thumbup.gif blink.gif Tikra tu vilnu deive. Labai grazus salis.

Butent, kad lietuvoje tase be pamusalo neissivaizduojama. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larina: 09 rugpjūčio 2007 - 13:49
larina, Minesota, Katinyti, labai labai aciu uz visus grazius zodzius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Minesota, cia emiau maxi dydzio sali 220x110, dabar apveltas gavosi mazdaug 170x90. jei butu isklotas visas vilna, tai butu susitraukes smarkiai.
Katinyti, sveika sugrizus, ir kaip visada su sypsena tavo posta skaitau biggrin.gif kai busi nuotaka, pranesk mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Na iki sidabriniu dar siek tiek reiktu kaip nors gerokokai islaukt , sakau gal kokias a-lia vilnones pasidaryt su izadu atnaujinimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti