Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

QUOTE(Ašarėlė @ 2007 08 07, 15:35)
Žiūriu, kad tik veltinio temoj, labai priešiškai nusiteikusių moterėlių karts nuo karto apsireiškia  blush2.gif . Jaučiu, kad nebegalima nei klausti, nei žiūrėti internete pateiktas pamokėlių nuorodas  doh.gif , juolab net  mokintis ką nors sau ar savo namams pasidaryt (o jei mokintis tik labai tyliai), o pirkti tik iš profesionalių  blink.gif .

Kaip supratau, tai cia apie mane...
Papildyta:
QUOTE(DOSETH @ 2007 08 07, 15:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Jei turėčiau baltą bilietą galbūt mirksiukas.gif

tada jau tikrai dziugautum lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti


aciu uz komplimentus mano modeliukams:0 Bonbonke- vilnos lobi seniai isigijau- chomiakiskumo instinktas kai saka... tik va bevek nebeveliu. na dabar mes jau toli siaureje- vilnos berods greitu laiku turesiu ir bandysiu kazka elti,
tik su laiku laaabai striuka. mano chebra be mamos anikaip...o dar nieko apar vilnos neturiu, o parduotuves cia tookios.. Na bet nieko- gal kuo ir as greitai pasigirsiu..smile.gif
Atsakyti
Baaaaiik, Ašarėle, viskas čia gerai. Kartais emocijų susikaupia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 08 07, 10:17)
o kam ieskot imi vilna adatas ir veli tongue.gif iseis tik tavo meskiukas nenusiziuretas i niekieno kito tongue.gif  thumbup.gif

Asarele as irgi gipiuro nematau sad.gif gelyte grazi  thumbup.gif


Gerai sakai, bet neįsivaizduoju, vstiek reikia bent įsivaizduoti, o kai žiūri į kito darbelį tai gali gi pakoreguoti kaip nori. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2007 07 27, 14:47)
Agnuze, rankine faina  thumbup.gif  Ruda spalva sergu dabar, tai viskas kas ruda man labai grazu wink.gif
DOSETH, BE ZODZIU  thumbup.gif  NUOSTABU TIESIOG wink.gif ...net didziosios raides pasispaude  lotuliukas.gif
Ar nesinori dar karta isteket ir tokia suknele pasipuost?  wub.gif

  Ir as darbuojuosi, rudeneja turbut, kad uzsakymai uzpludo...


tai , kad ruda ir elektrik melyna madoi ...


DOSETH , pelerina man graziausia , kiti darbeliai ir grazus
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2007 08 03, 17:44)
Einu dar kartelį klausimą perskaityti  g.gif
Paklauski dar kartą, bet kitais žodžiais  lotuliukas.gif
rolleyes.gif Aš neįkertu tada tavo klausimo.



QUOTE(*MAGIC* @ 2007 08 03, 17:53)
Tai čia jau kaip nori- po vieną ar po kelis  mirksiukas.gif
Aš tai suprantu , kad klausta apie veltinukų siuvinėjimą karoliukais, ar ne  g.gif ?



Atsiprašau, kad subalamutinau. Pagalvojau, pagalvojau ir supratau. Jau ir pabandžiau, viskas išėjo. Dėkui už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Ašarėle, papasakok ar gerai vilna kibo prie gipiūro. Man irgi atrodo, kad jeigu matytusi šiek tiek pačio gipiūro gražu būtu. Aš gėlytes vėliau ant šilko gabalėlio, tik vilnos dėjau labai nedaug. Jos gavosi lenvesnės ir kai kur peršviečiamos.
Atsakyti
QUOTE(rooma @ 2007 08 07, 23:13)
Ašarėle, papasakok ar gerai vilna kibo prie gipiūro. Man irgi atrodo, kad jeigu matytusi šiek tiek pačio gipiūro gražu būtu. Aš gėlytes vėliau ant šilko gabalėlio, tik vilnos dėjau labai nedaug. Jos gavosi lenvesnės ir kai kur peršviečiamos.


Sunkiai kibo, bet manau dėl to, kad aš per daug vilnelės priklosčiojau doh.gif . Bandysiu ant didesnio gipiūro gabalėlio ir tik mažais lopinėliais vilnelės dėlioti, tuomet parašysiu. Ant šilko irgi norėčiau pabandyti, bet šiuo metu neturiu. Turiu PDV nusipirkusi sarį, bet nežinau ar ten šilkas, išbandysiu ir ant jo. Kadangi dabar atostogauju, tai noriu daug savo sumanymų įgyvendinti, ir daug ko naujo išbandyti.
Atsakyti
Noriu paklaust tų, kas velia tašiukus, dėkliukus ir kitus panašius dalykus. Ar į darbelio vidų dar dedate kitą medžiagytę ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikiniauskienė @ 2007 08 08, 20:16)
Noriu paklaust tų, kas velia tašiukus, dėkliukus ir kitus panašius dalykus. Ar į darbelio vidų dar dedate kitą medžiagytę ar ne? g.gif


Dedam smile.gif Tašiukui tai būtinai pamušalas siuvamas.
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 08 08, 20:26)
Dedam  smile.gif Tašiukui tai būtinai pamušalas siuvamas.

o kodel butinai?
As nededu pamusalo, nes tasiuko viduje dar priveliu ir skyreliu, kiseneliu. Manau, kad tai nebutina. I kai kuriuos dedu, bet nepasakyciau, kad tai butinybe. Kaip kas nori.
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 08 08, 21:55)
o kodel butinai?
As nededu pamusalo, nes tasiuko viduje dar priveliu ir skyreliu, kiseneliu. Manau, kad tai nebutina. I kai kuriuos dedu, bet nepasakyciau, kad tai butinybe. Kaip kas nori.

Na seip rankines visad su pamusaliukais daromos,kad ir is kokios medziagos jos butu wink.gif Aisku,tai nebutina,bet....pamusalas reikalingas daiktas drinks_cheers.gif
Atsakyti