Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

Gal pasirodysiu kvanks, bet kas tas gipiūras?
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 08 07, 12:58)
Gal pasirodysiu kvanks, bet kas tas gipiūras?

IŠSAMIAI:
Gipiūras - ažūrinis siuvinėjimo technika atliktas nėrinys su iškiliais storesnių siūlų raštais.
Pramoniniu būdu gipiūras gaminamas iš šilko, cheminio pluošto verpalų, rečiau vilnos. Aliuminio druskomis įmirkytas audeklas, ant kurio pusautomačiais išsiuvinėti reljefiški raštai, yra pašalinamas jį taurinant, tad nėrinys lieka be fono. Labai plonas gipiūras gaminamas siuvinėjant natūralaus šilko audinį. Gali būti pintas, megztas,austas, ėsdintas cheminiu būdu (akiuotas).
Gipiūras - sunkus, masyvus nėrinys. Iš jo siuvami puošnūs drabužiai, jis naudojamas apdailai. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 08 07, 13:20)
IŠSAMIAI:
Gipiūras - ažūrinis siuvinėjimo technika atliktas nėrinys su iškiliais storesnių siūlų raštais. 
Pramoniniu būdu gipiūras gaminamas iš šilko, cheminio pluošto verpalų, rečiau vilnos. Aliuminio druskomis įmirkytas audeklas, ant kurio pusautomačiais išsiuvinėti reljefiški raštai, yra pašalinamas jį taurinant, tad nėrinys lieka be fono. Labai plonas gipiūras gaminamas siuvinėjant natūralaus šilko audinį. Gali būti pintas, megztas,austas, ėsdintas cheminiu būdu (akiuotas).
Gipiūras - sunkus, masyvus nėrinys. Iš jo siuvami puošnūs drabužiai, jis naudojamas apdailai. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Labai jau aciu uz atsakyma O kas cia taip juokinga g.gif
Zinote.. pastebejau.. cia tik pastebejau. Nenoriu rasyti kitoje temoje, bet tos kurios veliate ir turite savo stiliu.Pvz. viena velia savo stiliaus batukus, salius, geles, turi spalfu derinius, savo formu stiliu. Ar nepastebejote, kad yra asmenu kurie kopijuotu. As pastebejau ir mane toks nepasitenkinimo jausmas uzgriuvo.
Pastebejau, kad yra zmoniu, kurie tiesiog viska masiskai kopijuoja. Gerai tuo, kad tokiu zmoniu vienetai.
Atsakyti
larina - manau ta tema jau kalbėta ir išgyventa kai buvai pradingusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rim@ @ 2007 08 07, 14:05)
larina - manau ta tema jau kalbėta ir išgyventa kai buvai pradingusi  mirksiukas.gif

As tada neto neturejau blush2.gif gaila, kad praleidau. O gal galite pasakyti mazdaug kurioje temoje buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larina: 07 rugpjūčio 2007 - 13:11
http://www.supermama...howtopic=171028

Temą užvedžiau aš, bet įsikišus moderatorei mano postas liko 20... tongue.gif Aš čia neverkiu lotuliukas.gif tik skaitant postas mano kažkaip įdomiai nesikomponuoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim@: 07 rugpjūčio 2007 - 13:33
Larina,visos perserga ta liga,kai matai aplink daug kopiju biggrin.gif biggrin.gif Kai pradedi nebekreipti demesio pasidaro daug ramiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2007 08 07, 14:37)
Larina,visos perserga ta liga,kai matai aplink daug kopiju biggrin.gif biggrin.gif Kai pradedi nebekreipti demesio pasidaro daug ramiau wink.gif

Manai cia liga g.gif Man tai pikta. Galiu "pasakyti" kai kuriu veikeju net is kokiu psl nukopijuota ar nuo kurios kuri. Nu man tai neleistu nei sazine, nei orumas kopijuoti ir paskui didziuotis tuo darbu. Buna taip, kad sugalvoji kazka, o ziurek kitas jau padare. tada jau to nedarau. Buna kazkas panasaus, bet matosi kada akivaizdziai viskas nukopinta.
Siek tiek paskaiciau temele.. ir ka.. (veliau perskaitysiu visa). Didziausios kopijantes tik ir rekia, kad nekopijuoja, kad joms dzin, nores susiras orginala...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo larina: 07 rugpjūčio 2007 - 14:16
QUOTE(larina @ 2007 08 07, 15:08)
Manai cia liga g.gif Man tai pikta. Galiu "pasakyti" kai kuriu veikeju net is kokiu psl nukopijuota ar nuo kurios kuri. Nu man tai neleistu nei sazine, nei orumas kopijuoti ir paskui didziuotis tuo darbu. Buna taip, kad sugalvoji kazka, o ziurek kitas jau padare. tada jau to nedarau. Buna kazkas panasaus, bet matosi kada akivaizdziai viskas nukopinta.
Siek tiek paskaiciau temele.. ir ka.. (veliau perskaitysiu visa). Didziausios kopijantes tik ir rekia, kad nekopijuoja, kad joms dzin, nores susiras orginala...

Neimk į galvą, nes kovot beprasmiška ax.gif o dar geriau buvo pasakyta \džiaukis kad tave kopijoja\absurdas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2007 08 07, 12:15)
Ašarėle, o tai tu vėlei ant gipiūro gėlytes? Ar jau iš anksto apsikirpai formą , ar iš viso suvelto gabalo karpei? Labai ''gudriai'' tu čia mirksiukas.gif Gėlė tai graži  thumbup.gif

Aš tiesiog eksperimentavau blush2.gif . Išsikirpau apskritimą iš gipiūro ir iš abiejų pusių klojau šiek tiek vilnelės. Truputuką pavėlus pradėjau formuot gėlytę. Kadangi niekur nesiskaitinėjau (nes nelabai suspėju visur kur noriu doh.gif ), tai dariau kaip pati išmąsčiau doh.gif . Norėjau tiesiog pabandyti, kaip kibs vilna per gipiūrą. Nuotraukėlėj atrodo, kad vien iš vilnelės gėlė velta, vizualiai atrodo šiek tiek kitaip. Kadangi pamačiau, kad visai neblogai galima apvelt gipiūrą, kitą sykį bandysiu apvelti tarkim šalikėlį ir ne vientisai, o tik mažus lopinėlius ax.gif, formuojant nedickus raštelius .
Žiūriu, kad tik veltinio temoj, labai priešiškai nusiteikusių moterėlių karts nuo karto apsireiškia blush2.gif . Jaučiu, kad nebegalima nei klausti, nei žiūrėti internete pateiktas pamokėlių nuorodas doh.gif , juolab net mokintis ką nors sau ar savo namams pasidaryt (o jei mokintis tik labai tyliai), o pirkti tik iš profesionalių blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2007 08 07, 15:23)
Neimk į galvą, nes kovot beprasmiška ax.gif o dar geriau buvo pasakyta \džiaukis kad tave kopijoja\absurdas doh.gif

lotuliukas.gif dziaugiesi?
Atsakyti
QUOTE(larina @ 2007 08 07, 15:35)
lotuliukas.gif dziaugiesi?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jei turėčiau baltą bilietą galbūt mirksiukas.gif
Atsakyti