Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis 24

1tema
2tema
4tema
5tema
6tema
7tema
8tema
9tema
10tema
11tema
12tema
13tema
14tema
15tema
16tema
17tema
18tema
19tema
20tema
21tema
22tema
23tema

Trečioje ir ketvirtoje dalyje daugiausia informacijos apie vėlimo techniką

Kaip velti skrybele
Kaip velti skyleta sa;i
Kaip velti batukus
kaip velti kilimeli


Naujokams: prieš klausdami pasižiūrėkite ankstesnėse veltinio dalyse ar apie tai nebuvo kalbėta, taip pat visą pradedančiajai reikalingą informaciją rasite Veltinio forumas
Atsakyti
sveikutes 4u.gif parkeliavau jau ir dekui visom uz gerus zodzius mano saliui 4u.gif
ievuschka, nuostabi brandi zalia sage ir toks isbaigtas angelas thumbup.gif
larina, suzavejo riesine su balta gele ir tikrai labai originalu puosti taip batelius thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Buttuke,2007 07 20, 12:48]
Sveikos, gal galit pagelbet ax.gif padariau serveteliu ir nezinau kaip dekoruoti g.gif padariau keleta variantu (i kaikuriuos nekreipkite demesio blush2.gif )
pasakykit kaip jum atrodo rolleyes.gif

Tai jau padarei, o dabar nori dekoruoti adatėlėmis. Ar ne taip supratau?
Man tai ant tų servelėlių perdaug baltos spalvos per vidury. Aš gal tik baltas, raudonas ar juodas gijas palikčiau, o tą pagrindinį blynelį nuimčiau. Tokia mano nuomonė biggrin.gif
Nežinau, ar aš čia ką tau padėjau, bet vis tiek trigrąšį įkišau.
Sėkmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Tai jau padarei, o dabar nori dekoruoti adatėlėmis. Ar ne taip supratau?
Man tai ant tų servelėlių perdaug baltos spalvos per vidury. Aš gal tik baltas, raudonas ar juodas gijas palikčiau, o tą pagrindinį blynelį nuimčiau. Tokia mano nuomonė biggrin.gif
Nežinau, ar aš čia ką tau padėjau, bet vis tiek trigrąšį įkišau.
Sėkmės wub.gif


na tie balti blynai tai privelti ax.gif ten kur kruva - tokios jos dabar. man tai ir taip grazu, bet nelabai grazus apkirpti krastai blush2.gif ten vienoj vietoj apsiuta juodais karoliukai, nelabai matosi, bet man labiausiai wub.gif klausiau jusu nuomones....

na pakomentuokit dar..... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buttuke: 20 liepos 2007 - 17:35
privelta balta vilna nuimciau isvis, o krastus galima ir graziau apkirpti, kad nebutu toks kampuotas apskritimas, o paskui krastukus galima ir slapiai apvelti ir atrodys graziai. o dekoruoti gali ir daugiau pasiuvinedama.
tik kaip servetelem, tai manspalvos niurokos, nors jei prie interjero tinka, tai gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilietė @ 2007 07 19, 15:32)
Larina, na ir prigaminai  thumbup.gif . Kodėl tapkė be poros? Šalis, kepurė ir liemenė (ar ji vaikiško dydžio? spalvos fain) primena, kad ir ruduo ne už kalnų, o tada vėl vėlėjos sujus sukrus.
Bateliai labai pagyvinti, išradingumas gi.


Tapke nuvelta pabandymui. Norejau parodyti vyrui. Nu ar jam patiks tokios. Patiko, tai dabar antros laukia lotuliukas.gif

QUOTE(kazyte @ 2007 07 19, 15:35)
Gera ideja pagyvinti batelius. Kaip tik pameciau nuo vieno batelio odine gelyte. Hmmmm, teks ir man turbut nusivelti gelytes bateliams. biggrin.gif

Bateliai ne mano. Ten mano klientei blush2.gif

QUOTE(Vilke @ 2007 07 19, 22:52)
sveikutes  4u.gif parkeliavau jau ir dekui visom uz gerus zodzius mano saliui  4u.gif
ievuschka, nuostabi brandi zalia sage ir toks isbaigtas angelas  thumbup.gif
larina, suzavejo riesine su balta gele ir tikrai labai originalu puosti taip batelius  thumbup.gif

Aciu

Visoms aciu...
Atsakyti
Vilke-ačiū už pagiriamuosius žodžius ax.gif

QUOTE(Buttuke @ 2007 07 20, 18:34)

na pakomentuokit dar..... 4u.gif


Man kažkaip atrodo,kad servetėlėms dar trūksta vėlimo, lyg tokios pūkuotos jos dar.Tai pabandyk, kaip Vilkė siūlė-dar pavelti, tuo pačiu apsivels kraštai, mažiau matysis kirpta briauna. Patarimas kitam kartui-geriau velti iš karto apvalias, o ne kirpti, daug gražiau kraštas atrodys mirksiukas.gif Balta spalva truputį iškrenta iš konteksto, jos tiesiog per daug, bet jei ant servetėlės vidurio stovės kavos puodelis su lėkštute, tai nelabai ir matysis...karoliukų kraštuose, mano manymu, nereikia, užtenka spalvų dekoro.Daug svarbiau-kokybė, nei dekoro elementų gausa.Tokia mano nuomonė ax.gif
Atsakyti
Labas merginos, grįžau po atostogų ir radau labai gražių darbelių nuotraukų veltinio temoje bigsmile.gif (to ir tikėjausi, atvirai sakant wink.gif )

Padariau ir aš darbelį "kačių" tema biggrin.gif . Štai sagė ax.gif

user posted image
Atsakyti
Na jau grožis šito kaciaus wub.gif thumbup.gif Dievinu katukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2007 07 23, 10:53)
Labas merginos, grįžau po atostogų ir radau labai gražių darbelių nuotraukų veltinio temoje  bigsmile.gif  (to ir tikėjausi, atvirai sakant wink.gif  )

Padariau ir aš darbelį "kačių" tema  biggrin.gif  .  Štai sagė  ax.gif 

user posted image


Ojej, koks netikėtumas 4u.gif 4u.gif 4u.gif Įspūdingas katinas thumbup.gif
Jau esi profesionali badytoja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2007 07 23, 14:27)
Ojej, koks netikėtumas  4u.gif  4u.gif  4u.gif Įspūdingas katinas  thumbup.gif
Jau esi profesionali badytoja  drinks_cheers.gif


belieka tik pritarti drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš po atostogų, visoms labas 4u.gif Reikia vilną apžiūrėti ar kandys neužpuolė blush2.gif
Atsakyti