Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Atžalyno" mokykla

gal daugiau bus atsiliepimu g.gif .Kada jau keliausit registruotis ?
Atsakyti
na tai nieks nesimokina sioje mokykloje,labai rupi suzinoti kuo daugiau.Nuo rugsejo pereisim i sia mokykla.Tai domina ne tik pradiniu klasiu mokytojai lauksiu atsiliepimu ir apie vyresniu mokytojus.Taip visa tvarka mokykloje,apie rinkliavas ir t.t.
Atsakyti
Pati užvedžiau temą, tai dar paporinsiu...
Dabar maniškė baigia šeštą klasę, pagaliau pasibaigė zyzimai, kokia bloga yra jos mokykla.
Pradinėse mokėsi pas Daivą Z., mokytoja griežtoka, rėkianti, bet visi viščiukai būdavo sutvarkyti, spektaklius rodydavo, vienu žodžiu viskas ten gerai buvo.
Dabar kiek suprantu su atskirų disciplinų mokytojais vaikų santykiai gana šilti, žinoma klasėje yra negerų berniukų, per kuriuos kenčia visa klasė ir todėl laikoma problematiška, bet manau reta klasė neturi tokių veikėjų.
Žiūrėsim kaip toliau seksis, dar apie gimnaziją nesikalbėjom.
Rinkliavos tokios menkos, kad aš jų ir nepastebiu...
Gal būrelių tik mažoka...
Kadangi vaikų daug, tai triukšmas mokykloje nerealus, bet tvarka yra, šiaip pašalinis nebus įleistas į mokyklą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Griaustinė: 25 gegužės 2011 - 08:19
QUOTE(Griaustinė @ 2011 05 25, 08:18)
Pati užvedžiau temą, tai dar paporinsiu...
Dabar maniškė baigia šeštą klasę, pagaliau pasibaigė zyzimai, kokia bloga yra jos mokykla.
Pradinėse mokėsi pas Daivą Z., mokytoja griežtoka, rėkianti, bet visi viščiukai būdavo sutvarkyti, spektaklius rodydavo, vienu žodžiu viskas ten gerai buvo.
Dabar kiek suprantu su atskirų disciplinų mokytojais vaikų santykiai gana šilti, žinoma klasėje yra negerų berniukų, per kuriuos kenčia visa klasė ir todėl laikoma problematiška, bet manau reta klasė neturi tokių veikėjų.
Žiūrėsim kaip toliau seksis, dar apie gimnaziją nesikalbėjom.
Rinkliavos tokios menkos, kad aš jų ir nepastebiu...
Gal būrelių tik mažoka...
Kadangi vaikų daug, tai triukšmas mokykloje nerealus, bet tvarka yra, šiaip pašalinis nebus įleistas į mokyklą.

na va ka tik is mokyklos,kadangi negirdejus jokiu atsiliepimu apie mokytojas,papuolem pas Jolita Raugaliene.Vyresnis nezinau pas ka papuls ,nes nesim dokumentus,kaip baigs senojoje mokykloje.
beja sunus eis i septinta klase,tai idomu kas jusu aukletoja.
O pati mokykla labai niuri pasirode,neesu buvusi tokio isplanavimo mokyklose,gal todel.Pataikiau per pertrauka,tai kaip ir visur lakstymai,triuksmai.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2011 05 25, 10:35)
beja sunus eis i septinta klase,tai idomu kas jusu aukletoja.

Lietuvių kalbos mokytoja Inga B. lygtais Inga... unsure.gif dabar 6 c klasė
Kiek žinau, klasė viena mažiausių, gali ir į šią papult.
Auklėtoja truputį dar jauna, sunku jai su paaugliais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Griaustinė: 25 gegužės 2011 - 13:58
Laba diena,

nuo rugsėjo dukrytė eis į pirmą klasę. Mokykla labai patikoir paliko tikrai gerą įspūdį. Tiek mokytoja, tiek aplinka, tiek pavaduotoja. Tik pradinukų tualetai pirmajame aukšte padarė labai labai baisų įspūdį... ypač mergaičių... toks vaizdas, kad mokyklos administracija ten niekada pati nesilankė ir nežino, kokia baisi situacija. Kadangi buvom nuėję 7 mamos su savo vaikasi, tai vaikų reakcija buvo tokia "čia pabaisų namai, čia neisiu". Kiti sakė eis į darželį, kai norės į tualetą, nes mūsų darželis visai šalia. Žodžiu, manau bus nemažai problemų su tualetu, nes ten baisu net įeiti, o ką galvoti apie atlikimą kokių nors reikalų. Mes net sakėm, skirtų mokykla trupurti lėšų, paprašytų visų pradinukų tėvų po 50 litų ir tikrai sutvarkytų tuoaletus, nemanau, kad tėvai atsisakytų duoti 50 litų... juk visiems svarbu, kad norėdamas į tualetą, vaikas ne kentėtų, o eitų ir darytų...

Tai tiek... o pati mokykla tai graži...
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2011 07 20, 15:37)
juk visiems svarbu, kad norėdamas į tualetą, vaikas ne kentėtų, o eitų ir darytų...



Mano vaikas pirmoj klasėj išvis nedarė verysad.gif , kentėjo, net arbatos per pusryčius negerdavo, kad nenorėtų. Nereiktų ir po 50 lt. rinkti, jei mokykla pati daugiau pasistengtų, iš tų 2 proc. kiek tėvai suneša. Bet jei valytojos ir toliau taip "tvarkys", kaip iki šiol, tai net tėvelių nupirkti klozetai neišgelbės nuo kvapų per visą koridorių.
Atsakyti
QUOTE(mama Danutė @ 2011 07 21, 13:45)
Mano vaikas pirmoj klasėj išvis nedarė verysad.gif , kentėjo, net arbatos per pusryčius negerdavo, kad nenorėtų. Nereiktų ir po 50 lt. rinkti, jei mokykla pati daugiau pasistengtų, iš tų 2 proc. kiek tėvai suneša. Bet jei valytojos ir toliau taip "tvarkys", kaip iki šiol, tai net tėvelių nupirkti klozetai neišgelbės nuo kvapų per visą koridorių.

Atsakyti
Sveikos mamos, mokiausi sitoje mokykloje ir galiu pasakyti daug ka:)./
Visu pirma, pradines klases yra puikios! As mokiausi pas Daiva B. Tai nuostabi mokytoja organizuota, faina ir pasneketi gali ir viska:). Musu klase buvo pavizdine, skyneme laurus olimpiadose, skaitovu konkursuose.../
Bet sis sapnas greitai baigesi, atejome i penkta klase... Pasikeite aukletoja, tokios aukletojos gyvenime nemates, neorganizuota, uz savo klase "nepastovi", tik ja peikia, is pavizdiniu mokyniu mes tapome bene blogiausia klase... Mokytoju buvo visokiu:), kai kurie faini, gali pasneketi ir padarima isgirsti, kiti isviso:) pagalvoju, kam jie reikalingi jeigu uzraso tema ir darykit patys...5-6 Klase i kitas mokyklas is musu klases perejo keli vaikai:), sakyciau pavizdiniai ir geriausi, as irgi buvau tarp ju, bet pasilikau:). Su klase norejome keisti aukletoja nu truksta zodziu:).. Siaip vidus yra tvarkingas, suolai nauji, langai irgi:). Del tualetu tai nieko gero, bet ne taip ir blogai, tuolabiau gali nueiti ir i personalo wc, jeigu nori kaku ar ka...Anksciau buvo visai kitos lygis, mano tevas irgi baige ir mano teta baige, abu studijavo medicina smile.gif, taciau dabar lygis krito, dvyliktokai prasiruke, prasigere, vaiksto su treningais, vaikai ir nedraugiskiausi:). Isejau is sios mokyklos:). Dabar busiu 9-tokas busimas Saules gimnazijos mokinys:). Tai va cia mokintis tik pradinese, arba iki 9 klases. Kam kils klausimu, klauskit, bandysiu padeti:)
Atsakyti
QUOTE(Sauliokas @ 2011 08 10, 09:48)
Sveikos mamos, mokiausi sitoje mokykloje ir galiu pasakyti daug ka:)./
Visu pirma, pradines klases yra puikios! As mokiausi pas Daiva B. Tai nuostabi mokytoja organizuota, faina ir pasneketi gali ir viska:). Musu klase buvo pavizdine, skyneme laurus olimpiadose, skaitovu konkursuose.../
Bet sis sapnas greitai baigesi, atejome i penkta klase... Pasikeite aukletoja, tokios aukletojos gyvenime nemates, neorganizuota, uz savo klase "nepastovi", tik ja peikia, is pavizdiniu mokyniu mes tapome bene blogiausia klase... Mokytoju buvo visokiu:), kai kurie faini, gali pasneketi ir padarima isgirsti, kiti isviso:) pagalvoju, kam jie reikalingi jeigu uzraso tema ir darykit patys...5-6 Klase i kitas mokyklas is musu klases perejo keli vaikai:), sakyciau pavizdiniai ir geriausi, as irgi buvau tarp ju, bet pasilikau:). Su klase norejome keisti aukletoja nu truksta zodziu:).. Siaip vidus yra tvarkingas, suolai nauji, langai irgi:). Del tualetu tai nieko gero, bet ne taip ir blogai, tuolabiau gali nueiti ir i personalo wc, jeigu nori kaku ar ka...Anksciau buvo visai kitos lygis, mano tevas irgi baige ir mano teta baige, abu studijavo medicina smile.gif, taciau dabar lygis krito, dvyliktokai prasiruke, prasigere, vaiksto su treningais, vaikai ir nedraugiskiausi:). Isejau is sios mokyklos:). Dabar busiu 9-tokas busimas Saules gimnazijos mokinys:). Tai va cia mokintis tik pradinese, arba iki 9 klases. Kam kils klausimu, klauskit, bandysiu padeti:)


Papildyta:
Sveikos mamos
Mano vaikas mokosi sioje mokykloje ir mano nuomone apie ja tikrai nekokia.
Laukiu nesulaukiu kada gales pereiti po 8 klasiu i gimnazija.Klaseje mokiniu lygis tikrai zemas,daugelis blogai mokosi,jokios drausmes,berniukai pastoviai musasi.IR is viso gerai besimokanciam vaikui sioje mokykloje ne vieta,nes daugelis neturi jokios motyvacijos mokytis,o tie ,kurie mokosi gerai,laukia kada greiciau gales pereiti i gimnazijas.Mokytojai orientuojasi i blogai ir vidutiniskai besimokancius ir daugelis,isskyrus gal keleta,nesistengia del tu,kurie tikrai siekia aukstesniu ziniu. Taip,kad tikrai nepatarciau leisti savo vaiku i sia mokykla
Atsakyti
QUOTE(marjan @ 2011 08 17, 20:40)
Papildyta:
Sveikos mamos
Mano vaikas  mokosi sioje mokykloje ir mano nuomone apie ja tikrai nekokia.
Laukiu nesulaukiu kada gales pereiti po 8 klasiu i gimnazija.Klaseje mokiniu lygis tikrai zemas,daugelis blogai mokosi,jokios drausmes,berniukai pastoviai musasi.IR is viso gerai besimokanciam vaikui sioje mokykloje ne vieta,nes daugelis neturi jokios motyvacijos mokytis,o tie ,kurie mokosi gerai,laukia kada greiciau gales pereiti i gimnazijas.Mokytojai orientuojasi i blogai ir vidutiniskai besimokancius ir daugelis,isskyrus gal keleta,nesistengia del tu,kurie tikrai siekia aukstesniu ziniu. Taip,kad tikrai nepatarciau leisti savo vaiku i sia mokykla

Na pasikartosiu, pradines klases tikrai nera prastos smile.gif, ir visos mokytojos yra stiprios, na bet nuo 5 klases, arba islieki toks pat motyvuotas, arba nusmunki iki zemo lygio smile.gif.Daug kas priklauso ir nuo vaiku, bet mano nuomone vyresnems klasems si mokykla nera tinkama.
Atsakyti
Sveiki, gal kas galėtų pakomentuoti ar patarti pas kokią mokytoją geriau užrašyti, koks mokytojos charakteris iš būsimų pirmokėlių mokytojų (Daiva Usonienė, Gitana Kusaitienė, Birutė Ramanaukienė ir Vilija Krivėnienė). Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti