Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Atžalyno" mokykla

smile.gif Sveikos. Mano dukra mokosi 4b klaseje, pas mokytoja Vale. Tai jau trecias musu seimos vaikas pas ta pacia mokytoja...Manau, tai dag ka pasako. Niekad neturejom jokiu bendravimo problemu, gerai paruosia dalykiskai. Mokyoja domisi matematika, veda matematikos bureli, mokiniai dalyvauja olimpiadose. Mokytoja Alina veda chora, puiki mokytoja. Apie kitas mazai zinau, bet, pasak musu mokytojos, visos atsidave darbui. Tai tiek informacijos, paskubekit uzsirasyti, neapsiriksit.
Atsakyti
Sveikutės, aš vis dar dvejoju leisti pirmokėlę į "Atžalyno" ar į "Vyturio" mokyklą...Buvau prisiklausius labai blogų nuomonių apie "Atžalyno", bet dabar matau ir neblogų atsiliepimų. O kaip ten vidinė atmosfera vaikams, ar jie draugiški ir t.t?
Atsakyti
QUOTE(999edita @ 2009 04 13, 23:51)
Sveikutės, aš vis dar dvejoju leisti pirmokėlę į "Atžalyno" ar į "Vyturio" mokyklą...Buvau prisiklausius labai blogų nuomonių apie "Atžalyno", bet dabar matau ir neblogų atsiliepimų. O kaip ten vidinė atmosfera vaikams, ar jie draugiški ir t.t?

Atsakyti
QUOTE(audronezam @ 2008 01 03, 15:57)
Kiekvienoje mokykloje yra problemų, ir gimnazijose.... "Atžalyno" vidurinė yra vidutinė mokykla, kurioje mokosi vaikai tokie kokie yra šiame rajone, ir jeigu vaikas vienoje mokykloje nepritampa, tai nemanau, kad pakeitus mokyklą situcija pasikes


Papildyta:
QUOTE(2a2 @ 2009 04 14, 20:02)

Sveikos abejojančios supermamos! "Atžalynas " yra "Atžalynas". Vaikai čia yra mylimi ir laukiami. Mokytoja jiems yra antroji (tik nesupavydėkit) mama ir vyresnioji draugė, kuri visada turi laiko išklausyti. Po pamokų vaikas namo eina laimingas, smagus. Vadinasi, jam mokykloje gera. Kalbu tai turėdama asmeninį pavyzdį. Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Evelina 4 @ 2009 03 30, 19:36)
smile.gif Sveikos. Mano dukra mokosi 4b klaseje, pas mokytoja Vale. Tai jau trecias musu seimos vaikas pas ta pacia mokytoja...Manau, tai dag ka pasako. Niekad neturejom jokiu bendravimo problemu, gerai paruosia dalykiskai. Mokyoja domisi matematika, veda matematikos bureli, mokiniai dalyvauja olimpiadose. Mokytoja Alina veda chora, puiki mokytoja. Apie kitas mazai zinau, bet, pasak musu mokytojos, visos atsidave darbui. Tai tiek informacijos, paskubekit uzsirasyti, neapsiriksit.

Evelina4, kur pradingai ax.gif Parasiau tau klausima i asmenini, bet nesulaukiu atsakymo. Atrasyk, jei gali, please blush2.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sunus papuole i norima klase, tikiuosi viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasminn @ 2009 05 29, 12:45)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  sunus papuole i norima klase, tikiuosi viskas bus ok  smile.gif

pas ka papuolet,pas mokytoja Stravisnskiene?
Atsakyti
QUOTE(Serenada @ 2009 05 29, 19:00)
pas ka papuolet,pas mokytoja Stravisnskiene?

Taip smile.gif Tikiuosi, kad pasiliks sioj klasej, nes kiek pamenu pas viena mokytoja klase nepilna, tai bijau, kad nenukeltu unsure.gif Bet tikiuosi viskas bus ok rolleyes.gif

O jusu vaikas gal irgi papuole i sia klase? Butume vienoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasminn @ 2009 05 30, 09:23)
Taip  smile.gif  Tikiuosi, kad pasiliks sioj klasej, nes kiek pamenu pas viena mokytoja klase nepilna, tai bijau, kad nenukeltu  unsure.gif  Bet tikiuosi viskas bus ok  rolleyes.gif

O jusu vaikas gal irgi papuole i sia klase? Butume vienoje  mirksiukas.gif

ne mes siemet baigem pas ja thumbup.gif mokytoja
Atsakyti
QUOTE(Serenada @ 2009 06 12, 21:36)
ne mes siemet baigem pas ja  thumbup.gif  mokytoja

Smagu girdet smile.gif Ir toliau pasiliekat 'Atzalyne'? Ar kur kitur?
Atsakyti
lankiau sia mokykla. Dabar nuo 9-os klases pereisiu i Rasos gimnazija.
Is tiesu sioje mokykloje mokytojai geri. Suprantantys vaikus. Vaikai draugiski, bet nuolat toks chaosas viskas visur lekia griuva trankos ten ramybes nera..bet ka noret juk mokykla.. Jei kalbant apie pradines klases mokiaus pas Alina Anuseviciene labai gera mokytoja pas ja lankiau 4 metus chora.
Tad apie sia mokykla tik geri atsiminimai smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasifloriukas: 27 birželio 2009 - 17:53
QUOTE(pasifloriukas @ 2009 06 27, 17:51)
lankiau sia mokykla. Dabar nuo 9-os klases pereisiu i Rasos gimnazija.
Is tiesu sioje mokykloje  mokytojai geri. Suprantantys vaikus. Vaikai draugiski, bet nuolat toks chaosas viskas visur lekia griuva trankos ten ramybes nera..bet ka noret juk mokykla.. Jei kalbant apie pradines klases mokiaus pas Alina Anuseviciene labai gera mokytoja pas ja lankiau 4 metus chora.
Tad apie sia mokykla tik geri atsiminimai smile.gif  ax.gif

Saunu girdeti smile.gif Ir smagu, kad i gimnazija pereinat, vadinasi gerai paruosta ir pasiruosusi 4u.gif
Atsakyti