Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Atžalyno" mokykla

Beje aš nedirbu šioje mokykloje, o tik kaip ir daugelis tėvų turėjau rinktis pas kokią mokytoją leisti savo vaikus ir būtent teko rinktis iš daugumos čia išvardintų mokytojų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2011 07 20, 15:37)
.Tik pradinukų tualetai pirmajame aukšte padarė labai labai baisų įspūdį... ypač mergaičių... toks vaizdas, kad mokyklos administracija ten niekada pati nesilankė ir nežino, kokia baisi situacija. Kadangi buvom nuėję 7 mamos su savo vaikasi, tai vaikų reakcija buvo tokia "čia pabaisų namai, čia neisiu".

Tai tiek... o pati mokykla tai graži...


Sveiki,

Mano vaikai mokosi sioje mokykloje. Taip, tikrai pradinuku tualetai buvo baisus. Pernai suremontavo, dabar nauji, grazus 4u.gif
Mano nuomone apie sia mokykla labai gera. Aisku, yra ten ka dar reiktu remontuoti, pradedant mokyklos kiemu ir baigiant lubom.
Bet vien i kauno kelius paziurejus aisku, kad Kauno valdzia pinigus skiria ne ten, kur reikia
Atsakyti
Rašote, kad tualetai visi suremontuoti. Tikrai netiesa. Užeikite į pirmo aukšto berniukų tualetą, tai nosį nuo smarvės riečia, o kelios klasės prie pat tualeto. Nors buvo rinkta pinigai nuo kiekvienos klasės, aišku kas davė kas ne. O ten tualetai neremontuoti nuo mokyklos pradžios.Aš asmeniškai nesu patenkinta tuo mokyklos vadovų sprendimu, kad nesuremontavo visų tualetų, o pinigus rinko ir išskyrė būtent berniukus.
O aš nesu asmeniškai patenkinta mokytoja kuri moko būtent mano vaiką. Todėl greičiausiai kitų savo vaikų neleisčiau į šią mokyklą. O direktorė tikrai faina, maloni, energinga moteris.
Atsakyti
QUOTE(Justina2009 @ 2013 03 28, 11:06)
Rašote, kad tualetai visi suremontuoti. Tikrai netiesa. Užeikite į pirmo aukšto berniukų tualetą, tai nosį nuo smarvės riečia, o kelios klasės prie pat tualeto. Nors buvo rinkta pinigai nuo kiekvienos klasės, aišku kas davė kas ne. O ten tualetai neremontuoti nuo mokyklos pradžios.Aš asmeniškai nesu patenkinta tuo mokyklos vadovų sprendimu, kad nesuremontavo visų tualetų, o pinigus rinko ir išskyrė būtent berniukus.
O aš nesu asmeniškai patenkinta mokytoja kuri moko būtent mano vaiką. Todėl greičiausiai kitų savo vaikų neleisčiau į šią mokyklą. O direktorė tikrai faina, maloni, energinga moteris.


Manau problema tame, kad tikrai ne visi pinigėlius davė ir ne visiems tualetams pinigų užteko.
Atsakyti
Bet aš manau, kad ne tėvai turėtų remontuoti tualetus bei klases.
Atsakyti
QUOTE(Justina2009 @ 2013 03 28, 18:06)
Bet aš manau, kad ne tėvai turėtų remontuoti tualetus bei klases.


Na savivaldybė ir gatvių remontą turėtų finansuot, kad duobių nebūtų, bet visi matom kokios gatvės mieste. Lygiai tas pats ir su tualetais mokyklose. Turėtų savivaldybė tai finansuoti, bet to nedaro dėl to tėvai neapsikentę tualetų būkle ir ėmėsi iniciatyvos prisidėti prie remonto finansavimo, o kas belieka, dar kelis metus laukti g.gif
Atsakyti
Mokyklos bukle,man nepatinka.Tikrai remonto truksta. Kitos mokyklos remontuojasi is tevu paskirtu 2 proc. Aisku ir si mokykla,tai daro. Nezinau situacijos kur tie pinigeliai nukeliauja,labai ir komentuoti negaliu.Bet tokiems ,kaip langams,durims ar tualetu remontui,manau turetu uztekti ir is 2 proc.O dabar is teveliu praso prisideti. Mes perejom is kitos mokyklos,tai kaip nesiau dokumentus,si mokykla lb niuri atrode. Pasirinkau ,todel kad arti namu.
Atsakyti
miela dėja, mes įsitikinom, kad ne mokyklos sienos svarbiausia, o MOKYTOJA rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sanson @ 2013 06 03, 21:19)
miela dėja, mes įsitikinom, kad ne mokyklos sienos svarbiausia, o MOKYTOJA  rolleyes.gif

Taip svarbiausia mokytoja smile.gif Del manes ta mokykla tegu ir lieka tokia niuri,vaikai ateina ir iseina. Bet tokios rinkliavos nelabai patinka.Ir mokytojas atsirinkineti yra sudetinga,jos visos mokina ir stengiasi.O ju gerumas daug priklauso nuo vaiku.Jei vaikas stengsis ir nenumos ranka i mokslus ir mokytoja gera bus.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2013 06 04, 18:42)
Taip svarbiausia mokytoja  smile.gif Del manes ta mokykla tegu ir lieka tokia niuri,vaikai ateina ir iseina. Bet tokios rinkliavos nelabai patinka.Ir mokytojas atsirinkineti yra sudetinga,jos visos mokina ir stengiasi.O ju gerumas daug priklauso nuo vaiku.Jei vaikas stengsis ir nenumos ranka i mokslus ir mokytoja gera bus.

Jeigu nebūtų rinkliavų klasės būtų baisios būklės. Taigi už dabartinę klasių išvaizdą turėtumėte būti dėkingi ankstesnių laidų tėveliams, kurie nepagailėjo pinigų ir gerino sąlygas vaikų mokymuisi mirksiukas.gif Ir nėra ta mokykla tokia jau baisi tikriausiai mažai mokyklų aplankėte. O ir tų 2 proc. nemilijonai, kad viskam užtektų.
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2013 06 04, 22:16)
Jeigu nebūtų rinkliavų klasės būtų baisios būklės. Taigi už dabartinę klasių išvaizdą turėtumėte būti dėkingi ankstesnių laidų tėveliams, kurie nepagailėjo pinigų ir gerino sąlygas vaikų mokymuisi  mirksiukas.gif Ir nėra ta mokykla tokia jau baisi tikriausiai mažai mokyklų aplankėte. O ir tų 2 proc. nemilijonai, kad viskam užtektų.

As nesakiau ,kad ji baisi ..... O mokyklu pakankamai maciau,todel apie sia mano nuomone tokia.
Atsakyti
kazin apie kokias sumas cia kalbama
Atsakyti