Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Atžalyno" mokykla

Mielos mamos, kadangi mano vienintelė ir nepakartojama dukrytė turi pradėti nuo rugsėjo eiti į mokyklą, aš dėl to pergyvenu cry.gif ir noriu sužinoti, ką Jūs girdėjote ar manote apie "Atžalyno" mokyklą Kaune? Gal ją lanko Jūsų ar pažįstamų vaikai? g.gif Kaip ten ruošia pradinukus? Sakykite ir blogus dalykus.
Ačiū už informaciją. 4u.gif
Atsakyti
Gugle mane tas irgi labai domina smile.gif

Zinau kad kiekvienoje mokykloje pavasary, pvz pernai geguzes pirma savaite buna atviru duru dienos, tai ten galima nueiti ir pasidometi. Bet galvoju, ar ne per velu? Kazkaip as jau dabar noriu rinktis g.gif

Tai gi mamos auuuuuuuuuuu, kas galetu patarti ?
Atsakyti
QUOTE(smilka @ 2005 02 15, 16:21)
Gugle mane tas irgi labai domina  smile.gif

Zinau kad kiekvienoje mokykloje pavasary, pvz pernai geguzes pirma savaite buna atviru duru dienos, tai ten galima nueiti ir pasidometi. Bet galvoju, ar ne per velu? Kazkaip as jau dabar noriu rinktis  g.gif

Tai gi mamos auuuuuuuuuuu, kas galetu patarti ?

O, žiūriu mūsų mergičkos gal klasiokės dar bus? drinks_cheers.gif
Aš buvau sausio pabaigoje, tai liepė gegužės mėnesį ateiti su dokumentais, pavardę užsirašė, telefoną ir tiek. Man ta mokykla įspūdžio, atvirai pasakius, nepaliko, su vyru apėjom ją beveik visą, tokia seniai labai remontuota, didžiulė, pacanai su mašinom duodasi po mokyklos kiemą (dar partrenks kokį mažiuką...), bet man patiko, kad baseinas šalia. Daugiau nebuvau niekur, gyvenu Savanoriuose prie danties 306 namas, man dar per gatvę yra pradinė, bet po jos reikėtų kitur vėl ieškoti, o ties namu nėra perėjos, kai pradės viena per Savanorius lakstyt - nekas bus...
Niekas nieko apie tą mokyklą nežino, papasakok, gal sužinojai ką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Guglia @ 2005 02 16, 20:40)
O, žiūriu mūsų mergičkos gal klasiokės dar bus?  drinks_cheers.gif
Aš buvau sausio pabaigoje, tai liepė gegužės mėnesį ateiti su dokumentais, pavardę užsirašė, telefoną ir tiek. Man ta mokykla įspūdžio, atvirai pasakius, nepaliko, su vyru apėjom ją beveik visą, tokia seniai labai remontuota, didžiulė, pacanai su mašinom duodasi po mokyklos kiemą (dar partrenks kokį mažiuką...), bet man patiko, kad baseinas šalia. Daugiau nebuvau niekur, gyvenu Savanoriuose prie danties 306 namas, man dar per gatvę yra pradinė, bet po jos reikėtų kitur vėl ieškoti, o ties namu nėra perėjos, kai pradės viena per Savanorius lakstyt - nekas bus...
Niekas nieko apie tą mokyklą nežino, papasakok, gal sužinojai ką ax.gif

deja deja blush2.gif blush2.gif nieko nezinau. Ziuriu tu daugiau nuveikusi jau ir uzsiraset smile.gif
Cia dar vyras man sako, kad nera nauju mokyklu Kaune g.gif
Tiesa mes lankom Vaikystes darzeli tai si mokykla sale. Zinau kad apie kovo men pradinuku mokytotojos rengs seminara darzelyje, tai ten jau tikrai viska issiaiskinsiu, bet kovas taip toli g.gif
Turbut nesulauksiu. smile.gif
Jei ka dar suzinosiu parasysiu.
Atsakyti
QUOTE(smilka @ 2005 02 16, 22:40)
deja deja  blush2.gif  blush2.gif nieko nezinau. Ziuriu tu daugiau nuveikusi jau ir uzsiraset  smile.gif
Cia dar vyras man sako, kad nera nauju mokyklu Kaune  g.gif
Tiesa mes lankom Vaikystes darzeli tai si mokykla sale. Zinau kad apie kovo men pradinuku mokytotojos rengs seminara darzelyje, tai ten jau tikrai viska issiaiskinsiu, bet kovas taip toli  g.gif
Turbut nesulauksiu.  smile.gif
Jei ka dar suzinosiu parasysiu.

Lauksim kovo tada, ką per tą seminarą pasakys...
Neužmiršk pranešti.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Guglia @ 2005 02 17, 09:07)
Lauksim kovo tada, ką per tą seminarą pasakys...
Neužmiršk pranešti.
Ačiū 4u.gif


Taip zinoma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smilka @ 2005 02 18, 11:23)
Taip zinoma. 4u.gif

Gal jau buvo tas seminaras?
Atsakyti
sad.gif Mielos mamos, mano vaikai lanko sia mokykla, taciau noriu jums pasakyti, kad tikrai neleiskite cia mokytis savo mazuju atzalu. Kol labai artimai neteko pabendrauti su mokyklos administracija galvojau, kad viskas tvarkoje, nes vaikai mokosi gerai jokiu prolemu neturejau. Deja.... Jei turite galimybe pasiskaitykite balandzio 15 dienos "Laikinaja sostine". Sios mokyklos desimtokas norejo nusizudyti, nes jis istisai kentejo nuo klasioku teroro. Ir tai ne vienintelis atvejis. Ta pati penktadieni gretoji isveze is mokyklos kita desimtoka, sumusta klasioko. Ir mano supratimu tai vyksta todel, kad mokyklos administracija stengiasi dangstyti tokius atvejus, nors su zurnalistais kalba labai graziai. Nezinau ka patarti, kokia mokykla jusu maziesiems lankyti, taciau mano vaikai nuo kitu metu sitos mokyklos tikrai nelankys. O ir paruosimas labai prastas, is pakankamai patikimu saltiniu teko girdeti, kad i aukstasias mokyklas is sios mokyklos istoja tik tie vaikai, kurie mokosi papildomai.
Atsakyti
As nesu pedagoge, bet kazkadaise apie 1 m, teko man tuo uzsiimti ir pati dirbau sioje mokykloje. Taigi, tikrai nemanau, kad mokyklos administracija uzsimerkia pries tokius dalykus. Kaip tik atvirksciai galeciau pagirti ir direktoriu, ir kitus is administracijos, kad nuosirdziai rupinasi mokykla.

Kiek liecia paruosima, tai sioje vietoje daug kas priklauso nuo mokytoju. O ju yra visokiu unsure.gif Kaip ko gero ir bet kokioje kitoje mokykloje.

Kiek liecia aukstaja, tai daugiausia istoja is gimnaziju.... O jos buna nuo 10 kl. Pradinukams nemanau, kad Atzalyne yra blogai- yra nemazai papildomo ugdymo disciplinu: nuo antros klases anglu kalba, kompiuteriai ir t.t

Siais metais as savo dukra leisiu i mokykla. Kadangi mums si artimiausia, tai pradesime nuo jos. Pradinukui viskas priklauso nuo jo vienos mokytojos. O poto ziuresim...

Atsakyti
Keista ,kad tiek nedaug atsiliepimu apie sia mokykla g.gif man irgi butu labai idomu ka nors suzinoti daugiau ypac apie vyresnias klases(maniske dar trecioke).Pries kelis metus teko kalbet su viena mokytoja dirbancia sioje m-loje,tai sake,kad gan vidutiniska mokykla-nei gera,nei labai bloga.Siemet kai buvau visuotiniam pradiniu klasiu susirinkime,tai pavaduotoja pateike brandos egzaminu statistika visu aplinkiniu mokyklu-Dainavos,Kalnieciu raj.Na,tai pagal jos pasakojima ,,Atzalyno,,moksleiviai vos ne geriausiai islaike egzaminus siu mokyklu atzvilgiu
Atsakyti
QUOTE(Guncia @ 2007 10 03, 16:11)
Keista ,kad tiek nedaug atsiliepimu apie sia mokykla g.gif man irgi butu labai idomu ka nors suzinoti daugiau ypac apie vyresnias klases(maniske dar trecioke).Pries kelis metus teko kalbet su viena mokytoja dirbancia sioje m-loje,tai sake,kad gan vidutiniska mokykla-nei gera,nei labai bloga.Siemet kai buvau visuotiniam pradiniu klasiu susirinkime,tai pavaduotoja pateike brandos egzaminu statistika visu aplinkiniu mokyklu-Dainavos,Kalnieciu raj.Na,tai pagal jos pasakojima ,,Atzalyno,,moksleiviai vos ne geriausiai islaike egzaminus siu mokyklu atzvilgiu

Mano mergina irgi trečiokė, bet aš "tebeaudžiu" mintis apie gimnaziją smile.gif
Dar neaišku, kaip jai seksis iki penktos klasės, tai ir spręsim klausimą dėl gimnazijos.
Šiaip kaimynų mergaitė lanko "Rasos" vidurinę, tai maniškę visais įmanomais būdais terorizuoja, kad "Atžalyno" mokykla pati blogiausia, baisiausia, 200-kažkelintoj vietoj, o "Rasos" - vienuoliktoj, kažkokį žurnalą atnešus rodė ir pan.
Iš tikrųjų nemanau, kad tai labai gera mokykla, bet kai arčiau kitos nėra, o žvirbliai maži ir kvaili, gerai jiems ir šalia namų, kol sustiprės mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiekvienoje mokykloje yra problemų, ir gimnazijose.... "Atžalyno" vidurinė yra vidutinė mokykla, kurioje mokosi vaikai tokie kokie yra šiame rajone, ir jeigu vaikas vienoje mokykloje nepritampa, tai nemanau, kad pakeitus mokyklą situcija pasikes
Atsakyti