Įkraunama...
Įkraunama...

Danija

O po parkus savo dviračiais/išsinuomotais galima važinėt?
Papildyta:
QUOTE(giedre.v @ 2010 06 11, 12:58)
cia gal kaip kam, bet man asmeniskai, Tivoli parkas visiskai nepaliko jokiu emociju...  cia nebent su vaikais kas vaziuoja verta eiti i ta parka  smile.gif


O kaip ten visa kita išskyrus supynes, ta prasme, vizauliai gražu, daug augalų, ar didelis tas parkas?
Atsakyti
Tivolis, lyginant su kitais dideliais parkais tikrai yra mažiukas.. Jis ypatingas tik tuo, kad stovi pačiam pačiam miesto centra ir iš visų atrakcionų matos miestas, jūra, vėjo malūnai ir pan.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tikrasltu @ 2010 06 20, 01:20)
Tivolis, lyginant su kitais dideliais parkais tikrai yra mažiukas.. Jis ypatingas tik tuo, kad stovi pačiam pačiam miesto centra ir iš visų atrakcionų matos miestas, jūra, vėjo malūnai ir pan.. smile.gif


Tai jau nemažai ax.gif Gal reik pirkt bilietą tik pasivaikščiojimui ir į vieną kokią sūpynę įspūdingesnę, kad jūsų išvardintu gėriu pasidžiaugt smile.gif O yra tam parke vadinamas "velnio ratas"?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2010 06 11, 13:53)
O po parkus savo dviračiais/išsinuomotais galima važinėt?
Papildyta:
O kaip ten visa kita išskyrus supynes, ta prasme, vizauliai gražu, daug augalų, ar didelis tas parkas?

Tivolio visa ir esmė yra senovinė atmosfera. Tai labai senas parkas, vos keli atrakcionai yra visiškai nauji, todėl suprantama, kad jie nėra labai ekstremalūs (juk senais laikais tokių nesukonstruodavo). Tačiau bent jau aš tame parke jaučiuosi lyg nukeliavusi šimtą metų atgal: visi tie prekeiviai, loterijos, karštas vynas žiemomis, arbatinės... Beje, skirtingai nei daugybėj naujų parkų, Tivolyje yra labai gerų restoranų (aišku, jie ir brangūs). Dar daug čia ir šiaip renginių: koncertų, teatro, reviu, žeimą vyksta kalėdinė mugė. Na ir jau minėta, kad iš atrakcijų matyti visa Kopenhaga (juk Tivoli pačiame jos centre), netgi Švedija.
Todėl aišku, ad važiuojant čia vien dėl išskirtinių atrakcijonų ar noro praleisti parke visą dieną bus didelis nusivylimas. Tivoly yra tik dalis patirties Kopenhagoje ir visos dienos jam skirti tikrai neverta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta balta: 23 spalio 2010 - 20:41
QUOTE(gyga @ 2010 01 10, 19:45)
Sveikutės,

gal kas galėtumėt rekomenduoti neblogą  3 ar 4 žvaigždučių viešbutį Kopenhagoje?
Prisiskaičiau nete visokių neigiamų atsiliepimų (purvini, triukšmingi, nesaugūs ir pan g.gif .), viskas susimaišė, neapsisprendžiu .

mane irgi domina viesbuciai. Gal kas gali rekomenduoti viesbuti tinkanti keliauj. su vaikais
Atsakyti
QUOTE(AngelG @ 2011 02 15, 14:53)
mane irgi domina viesbuciai. Gal kas gali rekomenduoti viesbuti tinkanti keliauj. su vaikais

Žiūriu turim beveik tokio pat amžiaus vaikus. Irgi žadam važiuot už mėnesio į Daniją. Bet mes su mašina..Būtų įdomu išgirst jei jau buvot, kaip sekėsi su vaikais kelionėje, ar kur ėjot su vaikiukais 4u.gif nes aš labai bijau, jog bus sunku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InesaP: 25 balandžio 2011 - 18:30
QUOTE(InesaP @ 2011 04 25, 16:28)
Žiūriu turim beveik tokio pat amžiaus vaikus. Irgi žadam važiuot už mėnesio į Daniją. Bet mes su mašina..Būtų įdomu išgirst jei jau buvot, kaip sekėsi su vaikais kelionėje, ar kur ėjot su vaikiukais 4u.gif  nes aš labai bijau, jog bus sunku.

Del asmeniniu priezasciu taip ir nebuvome isvyke, taciau planas vis dar yra;) todel butu smagu isgirsti jusu patirti ir ispudzius. Manau,kelione su vaikuciais visada ne is lengvuju,bet ir labai sauni Aplankysite legolenda ir kt. Linkiu nebijoti, o pabandyti wink.gif sekmes .
Atsakyti
vat daug skaitau, kad kalbate apie tivoli, beje skaiciau ir goolinau taciau tiek info nerandu, gal galite patarti ka butu idomu pamatyti Odense mieste be H.K. Anderseno namo-muziejaus bei zoo? dar planuojame aplankyti didziausia kaip suprantu Danijoj Zoo Safari netoli Vejle miesto i siaures vakarus sukant bei niekaip nerandu info apie Esbjerg bei jau cia kalbant apie Flensburga Vokietijoje, buciau labai dekinga jeigu kas vykote i ta puse, kad pasidalintumete informacija, labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal turite minčių kaip pigiausiai nusigauti iki Danijos? Man atrodo tai su rainieru skristi iki stokholmo ir nuo jo traukiniu, bet gal yra geresnis variantas? g.gif
Atsakyti
Rytoj vykstame į Daniją, Kopenhagą 3 dienoms. Planuojam ir į Tivolį ir kitas vietas.
Beje, gal kam reikia kokius dokumentus ar pan. perduoti?
Papildyta:
QUOTE(dange00 @ 2011 08 08, 19:12)
Rytoj vykstame į Daniją, Kopenhagą 3 dienoms. Planuojam ir į Tivolį ir kitas vietas.
Beje, gal kam reikia kokius dokumentus ar pan. perduoti?


Beje, skrendam lėktuvu, tiesiai i CPH, nes skristi į kitą miestą ir vėliau traukiniu važiuoti taip pat brangu.
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2011 07 18, 18:36)
Sveikos, gal turite minčių kaip pigiausiai nusigauti iki Danijos? Man atrodo tai su rainieru skristi iki stokholmo ir nuo jo traukiniu, bet gal yra geresnis variantas? g.gif

SAS kartais skelbia puikias akcijas maršrutu Vilnius-Kopenhaga. O kad nepražiopsoti, geriausia prenumeruoti Sas naujienlaiškius smile.gif
Atsakyti
Jau grįžome iš Danijos, buvom Kopenhagoj, valgėm Tivoli, vaikščiojom daug, buvom bažnyčiose ir prie undinėlės. Nors ir oras labai nelepino, bet ir kavines praėjom ir muziejuose buvom, kitąkart ir laiveliu plauksim, nėra labai brangu.
Atsakyti