Įkraunama...
Įkraunama...

Danija

Makaliau, dziugu drinks_cheers.gif Beje rolleyes.gif http://whatson.delfi...php?id=17373888
Atsakyti
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 06 15, 17:16)

Visiškai tuo tikiu ir sutinku thumbup.gif

Jau vien tas metro, valdomas be vairuotojo blink.gif
O oro uosto dydis........

Didelį įspūdį padarė ir tiltas, ir kelias po vandeniu doh.gif thumbup.gif

O miesto architektūra nuostabi. Ir žmonės kokie faini thumbup.gif
Atsakyti
Skaiciau jusu atsiliepimus....tai noreciau ir as pasidalinti...niekur neradau pamineto Vaskiniu figuru muziejaus mirksiukas.gif ,o cia verta uzsukti,bent jau man tai tikrai patiko 4u.gif
O va dar radau tokia info,kad isigijus tokia kortele pigiau 4u.gif http://www.cphcard.com/
Nors paciai niekada neteko ja pasinaudoti,nors ne viena karta buvusi Kopenhagoje.Gal kas naudojosi ja?

Atsakyti
Kad vaškinių figūrų muziejaus jau nebėra....
Atsakyti
QUOTE(anike @ 2006 08 14, 15:39)
Sveiki,
esu buvusi Danijoje gerą pusmetuką, tai galėčiau patart, kaip pigiai ir daug aplankyti smile.gif Tik reikia daug kantrybės ir pasišventimo..
kadangi po šį kraštą blūdijom dar studentų laikais, todėl buvo labai svarbu kaina. Kopenhagoje visą centrą apeidavome pėstute-pradedi traukinių stoty, link turizmo informacijos centro(Bernstorffs gade-gatvės pavadinimas), kuriame gauni nemokamai DAUG info, žemėlapių, tada trauki Vesterbrogade (joje yra įėjimas į TIVOLI atrakcionų parką-labai geras dalykas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, patartina pirkti dienos bilietą, labiau apsimoka) dešinėn tiesiai iki rotušės aikštės, kurios kamputyje H.C.Anderseno paminklas, nuo tos aikštės, perėjus pro šviesoforą prasideda pėsčiųjų gatvė Strøget, kurioje yra daaaugybė parduotuvių (shopingui pats tas) smile.gif Eidami pirmyn pasieksite mažytę aikštę, jei pasuksit kairėn į Købmagergade čia rasite bokštą, į kurį pakilus atsiveria puiki senamiesčio panorama. Va, grįžtame atgal į pagrindinę gatvę, vėl tiesiai iki didelės aikštės Kongens Nytorv (dešinėje pamatysite Karališkąjį teatrą), o einant greta teatro patenkame prie kanalo Nyhavn gatvėje (gražūs spalvingi namukai, būdingi kiekvienam uosto senamiesčiui smile.gif. Prie tilto sukite kairėn ir eidami šia gatve prieisit karališkąjį sodą Amalienhaven, kuriame gražus fontanas. Nuo fontano matosi Amalienborg pilies kiemas, jame-įspūdingoji sargyba. Ir jei gįšite atgal į krantinę (praeikit fontaną), sukite kairėn ir 10-15 min krantine eidami pamatysit MAŽĄ skulptūrėlę, tai ir yra garsioji Undinėlė smile.gif Netoli undinėlės aptiksite gražų parkelį,kuriame stovi malūnas bei kiti seni pastatai ..
Ir tai - tik maža dalis, ką galite pamatyti Kopenhagoje..

bus daugiau... wink.gif


thumbup.gif Vat man labai tiktų toks maršrutas biggrin.gif Esu Chmelevskos kūrybos gerbėja, o jos knygose kaip tik minimos šios gatvės wub.gif Gal kas nors žinot tokią Šv. Onos (Anos?) aikštę? ax.gif
Atsakyti

Gal galit kas parekomenduoti kokį pigų viešbutuką Kopenhagoj arčiau centro? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2009 02 12, 11:55)
Gal galit kas parekomenduoti kokį pigų viešbutuką Kopenhagoj arčiau centro?  ax.gif

Kokiomis dienomis ir iki kiek jums skaitosi pigu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bena @ 2009 02 12, 13:32)
Kokiomis dienomis ir iki kiek jums skaitosi pigu? smile.gif


Maždau gegužės viduriui smile.gif Nežinau kiek Danijoj skaitosi pigu ar brangu, tiesiog nebrangų pagal jų kainas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2009 02 12, 13:36)
Maždau gegužės viduriui  smile.gif Nežinau kiek Danijoj skaitosi pigu ar brangu, tiesiog nebrangų pagal jų kainas  g.gif

Zleep Airport Hotel 3* - 85 eurai, dvivietis, pigiausias, koki randu geguzes viduriui, tarp oro uosto (1km) ir centro (0.5 km) 4u.gif




Atsakyti
Ačiū 4u.gif Aš dar apmąstymuose... ax.gif O oro uostas pas juos tik 1,5 km nuo centro? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2009 02 12, 14:02)
Ačiū  4u.gif Aš dar apmąstymuose...  ax.gif O oro uostas pas juos tik 1,5 km nuo centro?  ohmy.gif

Pasitikslinau net biggrin.gif oro uostas - 5 minutes, centras - 8 minutes 4u.gif
Mastykit, gal galima ir pigiau surast per kazkur kitur mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bena @ 2009 02 12, 13:58)
Zleep Airport Hotel 3* - 85 eurai, dvivietis, pigiausias, koki randu geguzes viduriui, tarp oro uosto (1km) ir centro (0.5 km)    4u.gif

Rekomenduoju. Tikrai lb normalus viesbutukas uz prieinama kaina. Ir pusrycius patarciau ten pavalgyti (i kaina neiskaiciuota).
Atsakyti