Įkraunama...
Įkraunama...

Danija

Ačiū labai smile.gif
O nuo kurios vietos iš oro uosto parvykus geriausia centro ieškot? laugh.gif
Tai yra, kurioje vietoje lipt. ar nuo geležinkelio stoties aš rasiu centrą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 04 29, 16:20)
Ačiū labai smile.gif
O nuo kurios vietos iš oro uosto parvykus geriausia centro ieškot? laugh.gif
Tai yra, kurioje vietoje lipt. ar nuo geležinkelio stoties aš rasiu centrą unsure.gif

Ui, gi kad labai netoli gelezinkelio stoties ir tas centras, galima sakyt. Tikrai rasi, nes einant is stoties neuzilgo pamatysi Tivoli...tp netoliese bus turizmo info centras, ten galesi lankstinuku, miesto planu pasiimti, internetu pasinaudoti...
Atsakyti
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 04 29, 17:25)
Ui, gi kad labai netoli gelezinkelio stoties ir tas centras, galima sakyt. Tikrai rasi, nes einant is stoties neuzilgo pamatysi Tivoli...tp netoliese bus turizmo info centras, ten galesi lankstinuku, miesto planu pasiimti, internetu pasinaudoti...

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip jau laukiu apsilankymo Kopenhagoj ax.gif
O centro metro stotelė kaip vadinasi? Pažiūrėjau, kad su metro bus pigiausia, matyt (20 DKK į vieną pusę). Christianshavn? smile.gif
Atsakyti
Iš oro uosto dažnai važiuoja traukiniai į centrinę stotį. O iš ten visai šalia senamiestis. Tiksliausiai aprašyta kur ir kaip ką pasiekti pėsčiomis 2006-08-14 Anikes poste. Jei turi Kopenhagos žemėlapį, tai iš vis bus viskas aišku. Pernai taip pat teko pabūti Kopenhagoj vieną dienelę, per kurią apšuoliavau danų sostinę. Kainų nelabai prisimenu. Pasiplaukiojimas kanalais apie 30 Lt, dešrainis lygtai 10 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 06 06, 15:29)
O tai Kopenhaga ne Danijoj?  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif



Tai yra nuo Kopenhagos iki miesto Vejles,ten yra kazkoks keltas ir kiek dabar jis kainuoja? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 06 06, 15:29)
O tai Kopenhaga ne Danijoj?  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


Makaliau makaliau:) na zmogus susimaise, Kopenhaga yra vienoje is tu saleliu, o jai reikia is ten i Danijos zemyna patekti:)) taip ir parase...
Papildyta:
QUOTE(JulijaP @ 2008 06 06, 16:58)
Tai yra nuo Kopenhagos iki miesto Vejles,ten yra kazkoks keltas ir kiek dabar jis kainuoja? biggrin.gif


del vejles nesu tikra.. bet as keliausi is Fredericia i Kopenhaga ir atgal (gyvenau Aalborg mieste)
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 04 29, 16:57)
Sveiki smile.gif

Birželio viduryje vieną dieną praleisiu Kopenhagoje. Norėjau paklausti, labai labai prašau atsakykit, ten pabuvusieji  blush2.gif

1. Koks pigiausias nusigavimo iki miesto centro nuo oro uosto būdas? smile.gif Kiek kainuoja/kur atveža/ar toli centras?
2. Ką galima nuveikti vieną dieną būnant Kopenhagoje? Ar miesto centras nėra didelis - galima apžiūrėti pėsčiomis? smile.gif
3. Ar verta eiti į Tivoli parką?  4u.gif


Del transporto. Cia galima susiplanuoti marsruta, suzinoti kaina ir pan. :
http://www.rejseplan...in/query.exe/en

Is oro uosto pigiausias budas yra traukinuku iki centrines stoties (København H). Tai kanuoja 30DKK (~15Lt). Bagazo pasidejimas stoty irgi 30DKK 24val.

Mane nustebino, kad Danija yra pakankamai brangi salis, bet susisiekimas su oro uostu ir bagazo palikimas vieni pigiausiu biggrin.gif
Atsakyti
Ei, padėkit unsure.gif
Labai labai kolkas nėr laiko skaityt visą temą, bet šeštadienį skrendu Kopenhagon.
Kaip pigiausia nusigautinuo oro uosto iki miesto centro, ir jei pigiausia su metro, tai kurioj stotelėj lipti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 06 08, 14:07)
Ei, padėkit unsure.gif
Labai labai kolkas nėr laiko skaityt visą temą, bet šeštadienį skrendu Kopenhagon.
Kaip pigiausia nusigautinuo oro uosto iki miesto centro, ir jei pigiausia su metro, tai kurioj stotelėj lipti? unsure.gif


Traukinuku (arba metro), kainuoja 30DKK, stotele København H (3ia stotele nuo oro uosto).
Bilieta galima isigyti automate: 3ia zona, rinktis Voksne (suauges), moketi galima daniskomis kapeikomis arba kreditine kortele.
Vaziuoti ~20min. Bilietas galioja 1val nuo pirkimo bet kokia transporto viesojo priemone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 06 08, 20:43)
O ten nesunku mieste susigaudyt? Visos įžymybės vienoj krūvoj ar ne? g.gif
Ir ar verta važiuot tais Hop-On-Hop-Off busais?  bigsmile.gif

Nesunku. Sakau, ten kazkur netoli Tivoli iejimo, kitoj gatves pusej turi buti turizmo info centras - butinai uzeik. Turetum rasti planeliu, lankstinuku visokiu, kurie pades gaudytis.. tp darbuotojos mielai atsakys tau i rupimus klausimus.
Del busu, mano nuomone, tikrai verta, bet jei nesinori islaidauti, tai tada daug pigiau praplaukti valtimi-jachta su gidu KPH kanalais. Parodo praplaukiamas izymybes, papasakoja. Karsta diena, tai tiesiog atgaiva sielai smile.gif o karsta ir bus thumbup.gif
Atsakyti
HELP biggrin.gif
Kur galima rasti puslapį ANGLŲ KALBA apie Kopenhagą - lankytinas vietas ir kaip iki jų nusigauti?
Na ir kainas visokias unsure.gif Liko kelios dienos, o aš dar nieko nesusiradęs doh.gif
Atsakyti
Nu va, jau grįžau iš Kopenhagos smile.gif

Bene pirmą kartą per visą savo gyvenimą išvykau į kelionę net nežinodamas, ką ten reikia pamatyt, aplankyt, pažiūrėt, kur nueit ir panašiai biggrin.gif

Nė velnio nežinojau. Bet oras pasitaikė tikrai geras, bent jau man - tuo metu, kai pradėjo lašnoti, aš sėdėjau po stogu biggrin.gif Ir taip visus tris kartus.

Ir karšta nebuvo, gal netgi vėsoka, bet vis geriau, nei karšta thumbup.gif

Miestas labai labai gražus. Visiškai kitoks, nei kokius aš esu matęs - palmių nėr, ir architektūra visai kitokia, bet mane sužavėjo smile.gif

Greitu laiku parašysiu pasakojimą gal, nuotraukas sukelsiu...
Atsakyti