Įkraunama...
Įkraunama...

Danija

QUOTE(Bishojo @ 2015 07 08, 07:25)
Aš per airbnb radau, ne patį pigiausią variantą, bet norėjosi ir turėti šiokios tokios skandinaviškos autentikos, t.y. apžiūrėti interjerą ir pan.  biggrin.gif

Šiaip per šitą mano nuorodą registruojantis, gautumėte dar 23 eurų nuolaidą  4u.gif Nuolaida airbnb puslapyje

ačiū labai už airbnb bigsmile.gif , nežinojau apie tai nieko, praleidau vakarą žiūrėdama, kas kur kaip ir po kiek laugh.gif

mąstom su vyru nulėkt vienai dienai spalio mėn. kažin kaip ten orai bus, gal neverta?? unsure.gif Realiai tikslas būtų pasivaikščioti, undinėlę aplankyti, žodžiu, pakeisti aplinką ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Patarkit, kaip su pinigais elgtis. Issikeisti kazkiek ar veztis eurus? Planuoju atsiskaitineti kortele, bet ir kazkiek grynu noriu tureti. Transporto bilietus pirmai dienai uzsisakiau internetu, tai oro uoste kronu dar nereikes. Ar bankai paprastai turi kronu, ar reikia uzsisakyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gummy bear: 10 rugpjūčio 2015 - 07:23
Dėl oro spalio mėnesį - kaip ir pas mus, gali būti ir šalta, ir lyti, o gali ir saulė šviesti. Aš esu buvus gruodį - buvo šilčiau negu pas mus, tada birželį - buvo šilčiau negu pas mus, dabar buvau liepos gale - pas mus buvo apie 30, ten lietūs, vėjai ir kokia 16 laipsnių doh.gif smile.gif Bet tai pasižiūrit prieš važiuojant dieną ar dvi ir matot, ką imtis ir kaip rengtis smile.gif

Dėl kronų - sakyčiau, kad būtina. Kiek esu skaičiusi, atsiskaitinėjant užsienine kortele yra imamas mokestis, todėl kažkaip vengdavau atsiskaitinėti kortele.
Visada keisdavau bankuose kokiame Akropolyje, tai jei vienas neturėdavo, į kitą nueidavau blush2.gif

Va, radau šiek tiek info - In Copenhagen major credit cards are widely accepted at hotels, stores, cafes and restaurants. It is a good idea always to ask beforehand though. Some places might charge a fee when accepting foreign credit cards as payment. Be sure to bring your PIN code and a picture ID when using a credit card in Denmark.(http://www.visitcopenhagen.com/copenhagen/credit-cards)

For all restaurants in Denmark, there is an assessed bank fee from 3% to 7% on charge cards if the card is not a Danish card. (http://www.frommers.com/destinations/denmark/252745)
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2015 08 10, 07:18)
Labas rytas,

Patarkit, kaip su pinigais elgtis. Issikeisti kazkiek ar veztis eurus? Planuoju atsiskaitineti kortele, bet ir kazkiek grynu noriu tureti. Transporto bilietus pirmai dienai uzsisakiau internetu, tai oro uoste kronu dar nereikes. Ar bankai paprastai turi kronu, ar reikia uzsisakyti?



Paskaitinėjau, pasidomėjau ir nusipirkau kronų Medicinos banke (aš gyvenu provincijoje ir kronų turėjo), juolab pažiūrėjau internete keitimo kursą Danijoj ir pas mus, tai Lietuvoje palankesniu keitė ir vargo jokio. O ir atskrenda lėktuvas anksti, kur tuos pinigus keisti (oro uoste savaime žinoma brangu), reikia laukti kol atsidarys bankinės įstaigos mieste. Kadangi pradžiai turėjom tik popierinius pinigus, tai oro uoste automate už metro bilietus kortele atsiskaitėm.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus!

Medicinos banke issikeiciau minimalia suma. Po jusu komentaru galvoju, kad gal dar reikia oro uoste pries kelione nusipirkti daugiau kronu unsure.gif Nors tas korteles mokestis irgi negasdina.
Atsakyti
Mes Danijoj 90proc pirkimų mokam kortele. Už grynus turbūt tik ledus perkam parkuose. kortelės mokestis nevisada būna. Net toje pačioje parduotuvėje. Gal nuo sumos priklauso...
Atsakyti
Gal kam dar pravers nuolaida nuomai per airbnb.com wink.gif
Atsakyti
Labai rekomenduočiau (kas nebijo aukščio!) užlipti į Our Savior's church, ten praktiškai gali pakilti iki pat viršūnės, tik dalį laiptų jau tenka įveikti išorėje biggrin.gif bet vaizdai thumbup.gif

tai pat tikrai verta paplaukioti laiveliu, yra už 80 DK ir už 40 DK, mes plaukėme su pigesniu, bet pasitaikė labai šaunus gidas, kuris papasakojo įdomių faktų (kalba daniškai, angliškai ir vokiškai) smile.gif praplaukia pro daugumą žymių vietų, trukmė apie 1 val.
Atsakyti
Jei pirksite Kopenhagoje City pass bilietą už 80 DKK,galiojantį 24 h,verta pasinaudoti ir paplaukioti maršrutiniais laivais (yra 3 maršrutai,vienas iš jų trumpas).
http://www.moviatraf...et/Havnebus.pdf
http://www.welcome-t...en_harbour.html
Po visų trijų maršrutų kanalais jau ir nebeplaukiau už papildomas kronas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wer: 31 rugpjūčio 2015 - 15:35
Mes ir žadam vykt i Kopenhaga.Mūsų kelione bus trumpa-1 diena.Keliausim tik nuo oro uosto iki centro ,pasivaiksciosim ir atgal.Bet tikriausiai vistiek mums apsimoka geriau pirkt city pass?Dar ir laiveliu paplaukiotumem .
Atsakyti
QUOTE(lellyte@ @ 2015 09 26, 13:58)
Mes ir žadam vykt i Kopenhaga.Mūsų kelione bus trumpa-1 diena.Keliausim tik nuo oro uosto iki centro ,pasivaiksciosim ir atgal.Bet tikriausiai vistiek mums apsimoka geriau pirkt city pass?Dar ir laiveliu paplaukiotumem .

apsimoka.Nes vien kelionė iš aerouosto į centrą, į vieną pusę 36 kronos.
Atsakyti
Sveikos,

pagavau akcijas ir į Kopenhaga nusipirkom bilietus tik po 5 eur. Isvykstame gruodzio pradzioje. Kaip manote, koks oras bus tuo metu? smile.gif

Gal kas esate internetu iskart pirke bilietus nuo oro uosto iki centro? (nesvarbu ar traukiniu, metro, autobusu ar gal taxi)

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rinkute19: 29 rugsėjo 2015 - 08:30