Įkraunama...
Įkraunama...

Danija

Nu tikrai ne ant kiekvieno kampo g.gif Buvus Kopengahoj jau ne vieną kartą, aišku, pagrinde centre, tai apart viešbučių, kur apsistodavau, nelabai ir mačiau tų nuomų. Iš kitos pusės, nelabai ir domėjausi. O jūs paklauskit savo būsimų buto šeimininkų - gal jie išnuomuos ar bent jau žinos iš ko išsinuomuoti.

O aš niekaip negaliu apsispręsti - Kronborg ar Frederisgsber pilį aplankyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2015 07 08, 08:25)
Aš per airbnb radau, ne patį pigiausią variantą, bet norėjosi ir turėti šiokios tokios skandinaviškos autentikos, t.y. apžiūrėti interjerą ir pan.  biggrin.gif

Šiaip per šitą mano nuorodą registruojantis, gautumėte dar 23 eurų nuolaidą  4u.gif Nuolaida airbnb puslapyje


Labai ačiū už nuorodą. Pasikeičiau hostelį į kambarį prie jūros. Su nuolaida beveik ta pati kaina. wub.gif Ne visur reikia laukti patvirtinimo. Leido iškart sumokėti. Ir šeimininkė beveik iškarto parašė, kad laukia. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledum: 19 liepos 2015 - 09:14
Please, patarkit. Tik vakar pasidziaugiau, kad is 7 karto pagaliau patvirtino apgyvendinima, jau pradejome susirasineti su seiminke del atvykimo laiko, beje, paprase ranksluoscius savo atsivezti (mokant 250 EUR us 2 paras), jau susiruosiau bookinti, raso: sorry, neapsiziurejau, uzimta siomis datomis... As bookinti ruosiuosi vyro vardu, nes jam kaip pirma karta priklauso ta nuolaida 23 EUR. Gal jie del to nenori priimti? Bet speju ta nuolaida pats airbnb suteikia, ne seimininkas.
P.S. drauge uzsibookino 2 naktims dvi poreles, tai be problemu. Mano vaikai jau nemazi, bet susidaro ispudis, kad del vaiku musu nenori, ar cia sutapimas... sad.gif
Jau kazkaip per daug laiko investuota del 2 naktu - skaitai, giliniesi i salygas ir zemelapi, kad butu arciau centro, o tau tik atmeta ir atmeta.... Tuoj visai rankas nuleisiu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluze 2: 19 liepos 2015 - 09:47
QUOTE(Daluze 2 @ 2015 07 19, 10:44)
Please, patarkit. Tik vakar pasidziaugiau, kad is 7 karto pagaliau patvirtino apgyvendinima, jau pradejome susirasineti su seiminke del atvykimo laiko, beje, paprase ranksluoscius savo atsivezti (mokant 250 EUR us 2 paras), jau susiruosiau bookinti, raso: sorry, neapsiziurejau, uzimta siomis datomis... As bookinti ruosiuosi vyro vardu, nes jam kaip pirma karta priklauso ta nuolaida 23 EUR. Gal jie del to nenori priimti? Bet speju ta nuolaida pats airbnb suteikia, ne seimininkas.
P.S. drauge uzsibookino 2 naktims dvi poreles, tai be problemu. Mano vaikai jau nemazi, bet susidaro ispudis, kad del vaiku musu nenori, ar cia sutapimas... sad.gif
Jau kazkaip per daug laiko investuota del 2 naktu - skaitai, giliniesi i salygas ir  zemelapi, kad butu arciau centro, o tau tik atmeta ir atmeta.... Tuoj visai rankas nuleisiu..


Čia bandėt - https://www.airbnb.com/rooms/3285594 gal jūsų datomis bus laisva g.gif Aš dabar čia užsisakiau, irgi su paaugusiu vaiku (12 m.), bendrauja labai maloniai. Rankšluosčių atsivežti neprašo smile.gif Tiesa, ne pačiam centre. Ir nepamenu, kuriam laikui važiuojat - čia prašo ne mažiau trijų naktų.

Nuolaidą airbnb suteikia, ne pats šeimininkas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bishojo: 19 liepos 2015 - 10:35
QUOTE(Daluze 2 @ 2015 07 19, 10:44)
P.S. drauge uzsibookino 2 naktims dvi poreles, tai be problemu. Mano vaikai jau nemazi, bet susidaro ispudis, kad del vaiku musu nenori, ar cia sutapimas

Tai gal tiesiog reikia rasyti, kad busit keturiese ax.gif ir nedetalizuoti. As irgi dviems rasiau, kad su paaugliu sunum atvaziuoju, tai irgi tipo uzimta, o trecia karta tiesiog parasiau, kad dviese ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2015 07 19, 10:44)
Please, patarkit. Tik vakar pasidziaugiau, kad is 7 karto pagaliau patvirtino apgyvendinima, jau pradejome susirasineti su seiminke del atvykimo laiko, beje, paprase ranksluoscius savo atsivezti (mokant 250 EUR us 2 paras), jau susiruosiau bookinti, raso: sorry, neapsiziurejau, uzimta siomis datomis... As bookinti ruosiuosi vyro vardu, nes jam kaip pirma karta priklauso ta nuolaida 23 EUR. Gal jie del to nenori priimti? Bet speju ta nuolaida pats airbnb suteikia, ne seimininkas.
P.S. drauge uzsibookino 2 naktims dvi poreles, tai be problemu. Mano vaikai jau nemazi, bet susidaro ispudis, kad del vaiku musu nenori, ar cia sutapimas... sad.gif
Jau kazkaip per daug laiko investuota del 2 naktu - skaitai, giliniesi i salygas ir  zemelapi, kad butu arciau centro, o tau tik atmeta ir atmeta.... Tuoj visai rankas nuleisiu..

nenukabink nosies, mums tas pats, gal 5 atsake, viena karta sistema pati ale suklydo, tai 9 eurus kompensacija grazindami dadejo uz ju klaida, nes pasirodo uzimta buvo, kiti seimininkai tai atostogaut isvaziuoja, tai vel kas, pikciausia, kad rezervuoja pinigus, pralaiko kiek, arba sugrazinant reikia laukt 5 dienas kol i banka pinigeliai atgal ikrenta.na tikiuos paskutinis kartas buvo, nes dabartinis seimininkas iskart adresa, telefonus atsiunte, kaip iki jo is oro uosto nusigaut ir tt
Atsakyti
Ačiū visiems už patarimus, na is daugybes issiustu uzklausu per 2 savaitgalius vieni seimininkai patvirtino, jau sumokejau, susirasem, kaip atvykti, tai tikiuosi, viskas gerai. Idomi patirtis buvo.
Mums geriausia vykti traukiniu iki centrines stoties København H, o tadau jau pestute 10-15 min. Tai dabar galvoju, kaip man to traukinio su metro nesupainioti g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2015 07 21, 15:01)
Tai dabar galvoju, kaip man to traukinio su metro nesupainioti  g.gif  smile.gif

lotuliukas.gif Žiūrėkit į užrašus ir nesupainiosit. Metro arba M ženklai
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2015 07 19, 01:00)
O aš niekaip negaliu apsispręsti - Kronborg ar Frederisgsber pilį aplankyti?  g.gif


Na, va, pati ir atsakysiu biggrin.gif Aplankėm abidvi thumbup.gif Iš tiesų, super lengva ir paprasta tai padaryti. Iš Kopenhagos išvykom tik 11 val. Iš pradžių važiavome į Hillerod (Frederiksberg pilis). Išlipus iš traukinio, yra nuorodos iki pilies. Galima imti 301 autobusą nuo stoties ir po 5 min. būsite prie jos, arba prasieiti pro gražų miestelio centrą ir būsite po 15-20 min prie pilies. Jei keliaujate su vaikais, verta pirkti šeimyninį bilietą (2 suaug. ir iki 3 vaikų) - 150 kr.
Iki soties prisibuvę sugalvojome, kad galime dar spėti ir į Kronborg pilį. Stotyje įsėdome į traukinį vežantį pro aplinkui į Helsingor, tai mūsų kelionė truko apie valandą, šiaip, jei važiuoja tiesiai, kelionė trunka apie 30 min. Kronborg pilyje neplanavome eiti į vidų, tai nelabai aktualu buvo jos darbo laikas, planuojant eiti į vidų, reiktų anksčiau išvykti iš Kopenhagos ir mažiau laiko leisti Frederiksberg pilyje, nes mes atvykome ant muziejaus uždarymo. Bet ten labai graži aplinka, ant jūros kranto. Grįžimui atgal į Kopenhagą iš stoties traukinys 35min.
Tokiai dienos kelionei reiktų nusipirkti 24 val. transporto pasą visoms zonoms (suaugusiems - 130 kr., vaikams 12 - 16 metų - 65 kr.)
Žodžiu, rekomenduoju būtinai, jei tik lieka laiko.
Mes buvom trims dienoms, tai per dvi dienas aprodžiau Kopenhagą, o viena diena skirta tokiai kelionei už Kopenhagos buvo pats tas.

Dar galima nemokamai užkilti į Christianborg pilies (parlamento) bokštą ir pamatyti Kopenhagos panoramą.

Taip pat siūlyčiau prasiplaukti kanalais laiveliu nuo Nyhavn prieplaukos. Reiktų pirkti bilietus ne iš pagrindinės firmos (pačioje pradžioje prieplaukos, bet esančios šone). Ten bilieto kaina beveik dvigubai pigesnė, o programa tokia pati (suaugusiam 40 kr., vaikui - 15 kr.).

Dėl dviračių nuomos, atkreipiau dėmesį, kad yra tų nuomos punktų, bet ne per daugiausia. Nuomojami dviračiai balti. smile.gif

Dar buvo staigmena, kad ny carlsberg glyptotek muziejuje nemokamas įėjimas yra nebe sekmadieniais, kaip kad buvo anksčiau, o antradieniais. Jei būsite antradienį, tikrai verta tame muziejuje apsilankyti.
Taip pat verta aplankyti visiškai nemokamą danų nacionalinį muziejų (http://en.natmus.dk/). Didžiulis keturių aukštų muziejus, su įdomiomis ekspozicijomis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bishojo: 28 liepos 2015 - 17:18
O Nørrebro labai toli nuo centro?Matau daug apgyvendinimo pasiūlymų,svarstau,ar verta domėtis.
Atsakyti
Aš gyvenau ten, tai, aišku, priklausomai nuo gyvenamosios vietos, bet atstumas įveikiamas ir pėstute. Mes gyvenome 4 km nuo Nyhavn, tai tik kartą važiavome autobusu namo, kitais kartais eidavome pėstute pro parkelius, kaskart pro nematytas vietas, atstumas neprailgdavo. Na, bet mes mėgstam pasivaikščioti smile.gif
Atsakyti
Ačiū Bishojo už naudingą info. Gal dar kas suskraidėt ir galite pasidalinti informacija. Norisi ekonomiškai prasisukti, tai pvz. domina, koki bilieta Tivolyje labiausiai apsimoka pirkti ir pan. Dar baisu orouoste nepasiklysti, skaičiau, kad jis gana didelis...
Atsakyti