Įkraunama...
Įkraunama...

Danija

QUOTE(wer @ 2015 07 07, 14:02)
taip pat įsigijau,gal kas parekomenduos nebrangų apsistojimą 1 arba 2 paroms?

o kaip ideja, jei imame buta ir apsigyvena 2 seimos, nes moketi per airbnb reikia uz kambari 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(alizmt @ 2015 07 15, 20:01)
o kaip ideja, jei imame buta ir apsigyvena 2 seimos, nes moketi per airbnb  reikia uz kambari 4u.gif


Pabandykit paieškoti suvedę žmonių skaičių. Nežinau kaip Kopenhagoje, bet kiek žiūrėjom kitur, būna du variantai - kaina nuo žmonių skaičiaus keičiasi arba ne. Esam nuomavęsi didelius apartamentus keturiese, bet jų kaina būtų tokia pati ir dviems ar šešiems amenims, tačiau esam gyvenę ir tokiuose, kur, didėjant gyventojų skaičiui, kaina kyla. Kartais tas kilimas nėra toks didelis, na pvz. 2 žmonėm kainuoja koks 150, o keturiem 200-250.
Atsakyti
Merginos, ar saugu per AIRNBN uzsakinet? viskas tvarkoj su jais, kokiu mokesciu papildomu nepriskaiciuoja atvykus?
aciu
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2015 07 16, 10:57)
Merginos, ar saugu per AIRNBN uzsakinet?  viskas tvarkoj su jais, kokiu mokesciu papildomu nepriskaiciuoja atvykus?
aciu



Viskas ten gerai, jokių mokesčių atvykus, tik tiek, kiek užsakant, na nebent sąlygose būtų parašyta kas nors papildomai, bet mes tai nei karto to nematėm ir negirdėjom. Pinigus jūs mokat ne žmogui konkrečiai, o airbnb, jie juos laiko pas save ir atiduoda savininkui tik tada, kai jau apsigyvenat ir nepareiškiat jokių pretenzijų.
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2015 07 16, 11:57)
Merginos, ar saugu per AIRNBN uzsakinet?  viskas tvarkoj su jais, kokiu mokesciu papildomu nepriskaiciuoja atvykus?
aciu


Galit dar paklausti savininku, ar nera jokiu papildomu mokesciu.

Man neseniai buvo, kad likus porai dienu iki keliones parase, kad uz velyva check-in papildomai 50eur doh.gif Kai nakvyne 4 naktims kainavo 144eur. Nebebuvo kaip jau gincytis, nes uzsakyta pries puse metu, esamos kainos aukstos, nenorejau, kad atsauktu rezervacija.
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2015 07 16, 15:33)
Galit dar paklausti savininku, ar nera jokiu papildomu mokesciu.

Man neseniai buvo, kad likus porai dienu iki keliones parase, kad uz velyva check-in papildomai 50eur  doh.gif Kai nakvyne 4 naktims kainavo 144eur. Nebebuvo kaip jau gincytis, nes uzsakyta pries puse metu, esamos kainos aukstos, nenorejau, kad atsauktu rezervacija.



aciu, merginos. Kainos labai geros, turbut susigundysiu ax.gif , nors nemegstu is pavieniu zmoniu nuomotis, nezinai, kas tokie, nenuspejami g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2015 07 16, 15:39)
aciu, merginos. Kainos labai geros, turbut susigundysiu  ax.gif , nors nemegstu is pavieniu zmoniu nuomotis, nezinai, kas tokie, nenuspejami  g.gif


Gundykites, gundykites mirksiukas.gif Atsiliepimus paskaicius galima nuomone susidaryti, paprastai normalus zmones buna smile.gif (mano atveju paaiskejo, kad ten agentura, o ne fizinis asmuo ir tokios pas juos salygos). Tuo labiau, jei nuomojates buta, o ne kambari ir nereikia su jais kartu gyventi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2015 07 16, 15:55)
Gundykites, gundykites mirksiukas.gif Atsiliepimus paskaicius galima nuomone susidaryti, paprastai normalus zmones buna smile.gif (mano atveju paaiskejo, kad ten agentura, o ne fizinis asmuo ir tokios pas juos salygos). Tuo labiau, jei nuomojates buta, o ne kambari ir nereikia su jais kartu gyventi smile.gif

daugumos mano variantu atsiliepimu apie seiminkus nera, arba vienas kitas..
zinot, kaip buna kokioj palangoj ir ne tik: nuomoji buta -gauni kambari, nuomoji su vonia, gauni voniai kaimyna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2015 07 16, 11:57)
Merginos, ar saugu per AIRNBN uzsakinet?  viskas tvarkoj su jais, kokiu mokesciu papildomu nepriskaiciuoja atvykus?
aciu

jei kada naudojote Ebay paslugomis ...tai tas pats tik kad gyvenama plota siulo ..o tai reiskia kad saugu..pinigus persiunti is karto ..papildomai moket nieko nereikia
Atsakyti
QUOTE(alizmt @ 2015 07 15, 21:01)
o kaip ideja, jei imame buta ir apsigyvena 2 seimos, nes moketi per airbnb  reikia uz kambari 4u.gif

Mums atšaukė rezervacija, likome ant ledo verysad.gif , skrydis 27-30d. gal kas noretu koperuotis?
Atsakyti
Per airbnb pageidautina/būtina iš pradžių sukontaktuoti su šeimininku žinutėmis ir paklausti, ar laisvas butas ir dar kažkokių jus dominančių klausimų, o ne iš karto spausti "request to book".
Pirma, kartais nors ir rodo laisvas datas, jos būna užimtos, antra, kiekvienas paspaudimas "request to book" jūsų sąskaitoje užšaldo tą pinigų sumą iki kol šeimininkas patvirtins (tad ta suma ir lieka užšaldyta) ar atmes rezervaciją (ta suma atsišaldo, bet per kiek laiko priklauso nuo banko).

O šiaip saugu yra tikrai, jokių problemų per jau nemažai kelionių nėra buvę. Aišku, būtina skaityti namų taisykles, aprašymus, aš visada dar permetu akimis amenities, kas įeina į nuomą. Ir aišku, labiau stengiuosi nuomotis iš turinčių atsiliepimus asmenų ax.gif

O šiaip, jei prašo kokių papildomų mokesčių, tai yra nelegalu pagal airbnb politiką. Man, būtent, kai Kopenhagoje ieškojau, viena nuomotoja rašė, kad atvažiavus bus imamas depozitas 500 kr. Tai švelniai pasiunčiau ją smile.gif Jokių mokesčių negali būti. Jei parašyta yra, kad imamas depozitas, jis bus imamas (t.y. nuskaičiuotas nuo kortelės) tik tuo atveju, jei šeimininkas po jūsų kelionės pasiskųs airbnb. Tada bus tiriama ir airbnb nuspręs, ar reikia nuskaičiuoti depozitą ar dalį jo.
Atsakyti
Sveiki,

as jau buvau sunerimusi, mums 7 seimininkai is airbnb atmete uzklausa apsigyventi. Gal kad tik 2 paroms ir su vaikais... Tai jau pradejau brangesnius apartamentus ziuretis, na vienas jau lyg patvirtino smile.gif Gal zinot, kokios ten dviraciu nuomos kainos? Raso, kad ant kiekvieno kampo nuomoja, bet ar kainos visur panasios?
Atsakyti