Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai keliaujantiems su katinu

Kurios oro linijos skraidina katina?
Atsakyti
shokoladine smile.gif - UC'e ir daugiau žmonių jums atrašė dėl kelionės, gal neperskaitėte, bet tikrai tas neturi reikšmės didelės, kieno vardu tas pasas užrašytas, juk galite savo prirašyti duomenis ir viskas smile.gif Raminamieji ''Tranquicat''.

Air Baltic oro linijos tikrai gabena kates, viskas priklauso į kokią šalį gabenamas augintinis.
Atsakyti
QUOTE(DioR** @ 2011 12 01, 20:07)
Kurios oro linijos skraidina katina?



As ruosiuosi gabenti su Norwegian ( i Osla).

4u.gif

Toumei, taip ir bandysiu padaryti smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 11 20, 14:43-->
QUOTE(shokoladine smile.gif @ 2011 11 20, 14:43)
Klausimas tau, rootelia
Kokia procedura buvo oro uoste, isskrendant is Lietuvos? kur ejai su kaciuku? papasakok, buciau dekinga, nes ir as ruosiuosi gabenti katinuka is LT i NO.


Galiu atsakyti aš ? ax.gif

oro uoste išlydėjau savo kačiuką į Ispaniją
Kai lydintis amsuo registravos, pasakiau kad bus gyvūnas. Paprašė vet paso, bet buvo matyt kad nesigaudė jame visiškai. Tai pasakiau kur ką pažiūrėt tongue.gif Ai dar prieš tai užlipom į antrą aukštą susimokėt už kačiuką , nes iš anksto nebuvom susimokėję. Kai ėjo pro tuos cypsinčius vartus, kačiuką reikėjo laikyt ant rankų.
Viskas, visa procedūra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 06 gruodžio 2011 - 22:34
QUOTE(spiglys @ 2011 12 06, 23:27)
Galiu atsakyti aš ? ax.gif

oro uoste išlydėjau savo kačiuką į Ispaniją
Kai lydintis amsuo registravos, pasakiau kad bus gyvūnas. Paprašė vet paso, bet buvo  matyt kad nesigaudė jame visiškai. Tai pasakiau kur ką pažiūrėt  tongue.gif Ai dar prieš tai užlipom į antrą aukštą susimokėt už kačiuką , nes iš anksto nebuvom susimokėję. Kai ėjo pro tuos cypsinčius vartus, kačiuką reikėjo laikyt ant rankų.
Viskas, visa procedūra


o jei nera lydincio asmens? g.gif
kazkaip baisu, vienus taip paleist....
Atsakyti
QUOTE(apgamele @ 2011 12 07, 07:58)
o jei nera lydincio asmens?  g.gif
kazkaip baisu, vienus taip paleist....



Niekad nesiunčiau be lydinčio asmens.
Paskelbiau FB info, kas nori nemokamai nuskris i Ispaniją su sąlyga , kad reiks kačiuką prižiūrėt. Pirkėjas apmoka bilietą pirmyn-atgal.
Taip radau kas man katytę atveš Budapešto thumbup.gif Nupirkau bilietus, berniukas ten dar pabuvo Budapešte pora dienų ir gryždamas atgal parvežę man katytę
Atsakyti
Dėmesio! Gera naujiena keliaujantiems į Norvegiją!

Nuo 2012 m. sausio 1 d. norvegai atsisako per daug griežtos gyvūnų įvežimo tvarkos. Nebereikės brangaus RNATT tyrimo ir mažiausiai 4 mėn. karantino. Tereikės katiną, šunį arba šešką paskiepyti nuo pasiutligės, palaukti 21 d., kol skiepas suveiks. Taip pat turės būti užpildytas EU augintino pasas (mėlynas) ir paskirtas gydymas nuo blusų ir kirmėlių. Informacija paskelbta tik š.m. gruodžio 12 d.

P.S. Tokio pačio tyrimo ir karantino taip pat atsisakė Švedija ir Anglija.

Daugiau informacijos: http://vetvila.lt/in...one-su-gyvunais
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2011 12 21, 14:15)
Dėmesio! Gera naujiena keliaujantiems į Norvegiją!

Nuo 2012 m. sausio 1 d. norvegai atsisako per daug griežtos gyvūnų įvežimo tvarkos. Nebereikės brangaus RNATT tyrimo ir mažiausiai 4 mėn. karantino. Tereikės katiną, šunį arba šešką paskiepyti nuo pasiutligės, palaukti 21 d., kol skiepas suveiks. Taip pat turės būti užpildytas EU augintino pasas (mėlynas) ir paskirtas gydymas nuo blusų ir kirmėlių. Informacija paskelbta tik š.m. gruodžio 12 d.

P.S. Tokio pačio tyrimo ir karantino taip pat atsisakė Švedija ir Anglija.

Daugiau informacijos: http://vetvila.lt/in...one-su-gyvunais

Čia yra tikrai gera naujiena, nes mastom apie išvykimą į UK, ir mus baidė tik šis 6mėn karantinas, o dabar neliko trukdžių, tik pasiryžti ir ate ate smile.gif smile.gif

O gal kas žino ar gali gyvūnas (katinas) keliauti lėktuvu atskirai be šeimininko? Nes visiems skristi su Airbaltic ar Lufthansa biški per brangu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2011 12 27, 13:12)
O gal kas žino ar gali gyvūnas (katinas) keliauti lėktuvu atskirai be šeimininko? Nes visiems skristi su Airbaltic ar Lufthansa biški per brangu... smile.gif


Galima skraidinti gyvunus kaip krovinius. AirBaltic'e informacija pateikiama cia: http://cargo.airbalt...blic/39433.html
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2011 12 27, 14:48)
Galima skraidinti gyvunus kaip krovinius. AirBaltic'e informacija pateikiama cia: http://cargo.airbalt...blic/39433.html

Kaip žiauriai skamba unsure.gif
o kažin kaip yra iš tikrųjų su tokiais gabenimais, nemėto tų boksų kažin kaip paprastus lagaminus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2011 12 27, 19:02)
Kaip žiauriai skamba  unsure.gif
o kažin kaip yra iš tikrųjų su tokiais gabenimais, nemėto tų boksų kažin kaip paprastus lagaminus... g.gif


Ne taip gal išsireiškiau... lotuliukas.gif Gyvūnai gali būti skraidinami salone, be šeimininko, bet turi būti išperkamas agentas, kuris bus atsakingas už tą gyvūną. Toje nuorodoje galima pasirinkti agentą. O šiaip, aš kai skridau pati, tai mano katė buvo bagažo skyriuje, o ne salone su manim, kai atsiėmiau, net vanduo buvo likęs indelyje, tai galima spręsti, kad nemėto ir grąžina sveikus ir gyvus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2011 12 27, 21:24)
Ne taip gal išsireiškiau...  lotuliukas.gif Gyvūnai gali būti skraidinami salone, be šeimininko, bet turi būti išperkamas agentas, kuris bus atsakingas už tą gyvūną. Toje nuorodoje galima pasirinkti agentą. O šiaip, aš kai skridau pati, tai mano katė buvo bagažo skyriuje, o ne salone su manim, kai atsiėmiau, net vanduo buvo likęs indelyje, tai galima spręsti, kad nemėto ir grąžina sveikus ir gyvus. 4u.gif

Tai, kad ir airbaltic tinklalapyje irgi taip rašo biggrin.gif "gabenimas kaip krovinius" biggrin.gif
Aš tiesiog galvoju tokį varianta - skristi su kokiu ryanar, o kad gyvunas skristu su airbaltic, ir ji pasiimti tenais, suderinti, kad katinukas būtų uoste panašiu metu , arba vėliau uoste, kad galėtume ju patys pasiimti, o Lt į lėktuvą jį kad ir patikimas draugas įsodinntų g.gif
Bet vat ar būtina samdyti agentą, ar galima tiesiog, kad jį kas nors iš savų palygėtų iki galo oro uoste, o jau Uk mes pasiimtumėm? g.gif
Atsakyti