Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai keliaujantiems su katinu

aciu labai mergaites jus uz pagalba. smile.gif
Atsakyti
Air Baltic tikrai neleidžia, nes skridau kartą iš Danijos, tai baisiausiai užsiputojo stiuardesė, kad kaip galėjau išsiimti katytę ir ant kelių pasidėti, teko vėl sudėti į tašiuką, kas buvo tikra trauma tiek man, tiek katei, nes abi labai nervinomės, aš, kad greičiau tas skrydis baigtųsi, o ji, kad norėjo pas mane...
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 03 25, 14:53)
Air Baltic tikrai neleidžia, nes skridau kartą iš Danijos, tai baisiausiai užsiputojo stiuardesė, kad kaip galėjau išsiimti katytę ir ant kelių pasidėti, teko vėl sudėti į tašiuką, kas buvo tikra trauma tiek man, tiek katei, nes abi labai nervinomės, aš, kad greičiau tas skrydis baigtųsi, o ji, kad norėjo pas mane...


tai cia matyt stiuardese ne nuotaikoj buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(apgamele @ 2014 03 25, 21:39)
tai cia matyt stiuardese ne nuotaikoj buvo  doh.gif


Tikriausiai, jau galvojau išlaipins su visa kate lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas žino kokios taisyklės iš Portugalijos parsiskraidinant kačiuką ? kur gauti informacijos? dukra mokėsi Portugalijoje pagal mainų programa ir priglaudė kačiuką, dabar norėtu parskristi kartu i Lietuvą. būsiu dėkinga už bet kuria informacija, nes pirmakart skraidins gyvūną.
Atsakyti
QUOTE(mama333 @ 2014 08 01, 13:59)
gal kas žino kokios taisyklės iš Portugalijos parsiskraidinant kačiuką ? kur gauti informacijos? dukra mokėsi Portugalijoje pagal mainų programa ir priglaudė kačiuką, dabar norėtu parskristi kartu i Lietuvą. būsiu dėkinga už bet kuria informacija, nes pirmakart skraidins gyvūną.


Reikalingi bendri reikalavimai, kaip skiepai, EU pasas, mikročipas, nukirminimas ir atitinkama transportavimo rankinė/boksas pagal oro linijų reikalavimus.
Atsakyti
QUOTE(apgamele @ 2014 03 25, 11:29)
visos oro linijos leidzia, tik reikia atsiklausti aplink esanciu keleiviu ar jie nepriestarauja, bet tokiu man dar neteko sutikti smile.gif


g.gif o, kur jus tokia info gavote? g.gif cia man rodos yra bendros nuostatos, o ne avialiniju pasirinkimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 08 01, 18:37)
g.gif o, kur jus tokia info gavote?  g.gif cia man rodos yra bendros nuostatos, o ne avialiniju pasirinkimas  g.gif


Transportavimo krepšių/boksų dydį ir kelionės oru reikalavimus su gyvūnais kiekviena oro bendrovė nustato savaip. Yra bendri veterinariniai reikalavimai, kuriuos reikia įvykdyti dar iki skrydžio gyvūnui pas veterinarą, o atvykus į oro uostą ir tarkim netinkamai ''supakavus'' augintinį gali likti ant ledo ir niekam jau nebus įdomu tai, kad gyvūnas su pilnais skiepais, pasu ir mikročipu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 08 01, 20:30)
Kelionės oru reikalavimus su gyvūnais kiekviena oro bendrovė nustato savaip.


Sakot g.gif nu gal, nesiginciju 4u.gif tiek, kad tikrai neteko girdeti, kad avialinijos leistu gyvuna is bokso issimti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 02 rugpjūčio 2014 - 15:52
QUOTE(Limcamca @ 2014 08 02, 16:52)
Sakot  g.gif nu gal, nesiginciju  4u.gif tiek,  kad tikrai neteko girdeti, kad avialinijos leistu gyvuna is bokso issimti  g.gif


O aš ir nesakiau, kad leidžia išsiimti smile.gif Pati skridusi esu daug kartų, tai man nei karto neleido išsiimti augintinio ant kelių, todėl visada būdavo spec. rankinėje, o jeigu bagaže skrisdavo, tada tik bokse. smile.gif
Atsakyti
Mes kai norejome parskraidinti savo katina is DK, kalbejomes su veterinaru ir jis butent patare skraidinti bagaze, nes maziau garsu, kvapu, zmoniu. Bet paskui bet kokiu atveju, turejom skraidinti bagaze, nes musu katinas yra 12 kg ir I kabina butu neleide. Tik svarbu pranesti avialinijoms is anksto ir nusipirkti ale bilieta, nes kaip mums aiskino yra ribotas skaicius gyvunu kiek gali vezri viename lektuve. Musu katinas istvere kelione normaliai, aisku buvo daug visokiu pergyvenimu, bet viskas baigesi gerai. Beje Vilniaus oro uoste, kai turejome atsiimti katina, ji tiesiog paleido ant bagazo juostos. Va tai mane isiutino nerealiai.
Atsakyti
QUOTE(ametista @ 2014 08 02, 19:38)
Mes kai norejome parskraidinti savo katina is DK, kalbejomes su veterinaru ir jis butent patare skraidinti bagaze, nes maziau garsu, kvapu, zmoniu. Bet paskui bet kokiu atveju, turejom skraidinti bagaze, nes musu katinas yra 12 kg ir I kabina butu neleide. Tik svarbu pranesti avialinijoms is anksto ir nusipirkti ale bilieta, nes kaip mums aiskino yra ribotas skaicius gyvunu kiek gali vezri viename lektuve. Musu katinas istvere kelione normaliai, aisku buvo daug visokiu pergyvenimu, bet viskas baigesi gerai. Beje Vilniaus oro uoste, kai turejome atsiimti katina, ji tiesiog paleido ant bagazo juostos. Va tai mane isiutino nerealiai.


Taip, jei gyvūnas yra sunkesnis su transportavimo krepšiu negu 8 kg, tai jį automatiškai gabena bagažo skyriuje. Ir dėl bilieto esate teisi, kad reikia iš anksto pranešti oro linijoms su kuriomis skrendate, kad bus augintinis, nes kitaip oro uoste gali irgi nepraleisti. Dėl Vilniaus kaip įdomiai, nes turėtų gyvūnus ant spec. bagažo takelio išvežti... Gal tingėjo ''cackintis''... Bet svarbu, kad viskas ok baigėsi. Aš pati irgi mieliau renkuosi bagažo skyrių augintiniams, nes salone tikrai ir garsai, kvapai ir visa kita, dar daugiau streso, o išsiimti man neleido nei karto, nors prašiau.
Atsakyti