Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai keliaujantiems su katinu

Skrisime su SAS,atsiunte reikalavimus kad tai gali buti transpotavimo boksas ar tase,kuri tilptu po sedyne, 40*25*23. Tai va mane butent ir neramina tas kl, kaip tas gyvunas prabus ten,bet kokiu atveju tai didelis stresas ir gyvunui ir zmogui ,kai negali jo isimti kai jis prasosi. Dar viena priezastis del ko nerimauju tai kad skrydis su persedimu,tai galvoju jei bus salone,tai islipus bus galima atsipusti kazkiek ,iki kito skrydzio 1 val tarpas. O bagazo skyriuje manau gyv baisu ,bet jo negazdina garsai,verksmai ir kt... bet kaip tada kai persedimas,ar ji kaip bagaza pernesa ar reik atsiimti ir vel priduoti...

Manau cia pirmi kartai tokie baisus,jei dazniau skraidytume,tai atrastume ir suprastume kaip ir kas geriau,bet primas kartas gazdina viskuo kuo. Uz tai aciu labai jums uz visas mintis ir nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(OWL @ 2014 01 26, 20:53)
Skrisime su SAS,atsiunte reikalavimus kad tai gali buti transpotavimo boksas ar tase,kuri tilptu po sedyne, 40*25*23. Tai va mane butent ir neramina tas kl, kaip tas gyvunas prabus ten,bet kokiu atveju tai didelis stresas ir gyvunui ir zmogui ,kai negali jo isimti  kai jis prasosi. Dar viena priezastis del ko nerimauju tai kad skrydis su persedimu,tai galvoju jei bus salone,tai islipus bus galima atsipusti kazkiek ,iki kito skrydzio 1 val tarpas. O bagazo skyriuje manau gyv baisu ,bet jo negazdina garsai,verksmai ir kt... bet kaip tada kai persedimas,ar ji kaip bagaza pernesa  ar reik atsiimti ir vel priduoti...

Manau cia pirmi kartai tokie baisus,jei dazniau skraidytume,tai atrastume ir suprastume kaip ir kas geriau,bet primas kartas gazdina viskuo kuo. Uz tai aciu labai jums uz visas mintis ir nuomones  4u.gif


Jei pasirenkate variantą, kad katė skrenda bagažo skyriuje, tai ją persėdimo atveju perneša kartu su bagažu iš vieno lėktuvo į kitą smile.gif Jeigu salone, tai katę visur imsite su savimi. Iš dalies galima būtų teigti, kad per tą valandą laiko būtų galima katę kur nors nusinešus į tualetą išsiimti, padėti į kraiko dėžutę, duoti ko nors užkąsti jei valgys ar atsigerti, tiesiog pabūti su ja, nuraminti po pirmo skrydžio, bet vėlgi, tai retorinis klausimas, nes paskui lauks antras skrydis ir ar būtent toks šeimininko intarpas nepadarys daugiau žalos negu tada, kada katė temato personalą ir jokių kitų žmonių bei keliauja kartu su bagažu. Jums rinktis smile.gif
Atsakyti
Sveiko merginos ir ne tik smile.gif. Planuojam su katinu emigruoti i airija, gal kas gali rekomenduoti, kaip geriau transportuoti katina iki ten ar su masina ar lektuvu. Gal kuri jau su tuo susidure. Labai noretusi, kad katinui butu kuo maziau streso.
Atsakyti
QUOTE(adipreno-zmona @ 2014 03 23, 16:48)
Sveiko merginos ir ne tik smile.gif. Planuojam su katinu emigruoti i airija, gal kas gali rekomenduoti, kaip geriau transportuoti katina iki ten ar su masina ar lektuvu. Gal kuri jau su tuo susidure. Labai noretusi, kad katinui butu kuo maziau streso.

as domėjausi, Ryanair gyvūnų neskraidina. tai teks vežt su mikriuku per vežėjus..
Atsakyti
QUOTE(_Aguona_ @ 2014 03 23, 20:23)
as domėjausi, Ryanair gyvūnų neskraidina. tai teks vežt su mikriuku per vežėjus..


O tai be Ryanair daugiau jokios avia linijos neskrenda į Airiją? smile.gif Pigios oro linijos neiima gyvūnų, tas tiesa, bet dauguma normalių avia linijų priima kačiukus, šuniukus, šeškus, tik už mokestį, žinoma. smile.gif
Atsakyti
teks arba su persedimu skrist arba su savo masina vaziuot. Tik svarstau, kaip katinas pajustu maziau streso. Nes jam keliones labai nepatinka iki veterinaro reik vaziuot tai buna pasaulio pabaiga. Arba cia tik man taip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adipreno-zmona @ 2014 03 24, 12:49)
teks arba su persedimu skrist arba su savo masina vaziuot. Tik svarstau, kaip katinas pajustu maziau streso. Nes jam keliones labai nepatinka iki veterinaro reik vaziuot tai buna pasaulio pabaiga. Arba cia tik man taip atrodo biggrin.gif


Kuo trumpesnė kelionė, tuo mažiau streso. Todėl aš tik už skrydį, kad ir netiesioginį. Gal todėl, kad skridus su katėm ne vieną kartą ir tiesiog iš patirties žinau, kad mašinoje būna daugiau problemų.
Atsakyti
o kaip geriau nestis i salona ar priduot i bagaza?
Atsakyti
QUOTE(adipreno-zmona @ 2014 03 25, 00:18)
o kaip geriau nestis i salona ar priduot i bagaza?


Priklauso nuo avia linijų taisyklių, nes ne visos leidžia neštis į saloną. O šiaip, čia daugiau jūsų pasirinkimas ir jūsų nervų išbandymas. Man atrodo asmeniškai geriau, kai būna bagaže, nes negirdi jokių pašalinių balsų ir nemato žmonių, todėl tik belieka tikėtis, kad ir nervuojasi mažiau, o salone vis tiek reikės laikyti po priešais sėdinčio žmogaus sėdyne tą tašiuką ir neleis ant rankų išsiimti, o miaukia tada žiauriai ir drąskosi, nori išeiti, nes girdi ir šeimininko balsą ir kalbinimus, todėl man atrodo čia dar daugiau streso, plius, kad ir tas tašiukas labai ankštas turi būti, kad tilptų po ta sėdyne, nes kitaip laikysi sau po kojomis, o savas dėsi ant praėjimo biggrin.gif O bagaže galima ir didesnį narvelį paimti, kad būtų daugiau erdvės, įpilti vandens ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 03 25, 09:29)
Priklauso nuo avia linijų taisyklių, nes ne visos leidžia neštis į saloną. O šiaip, čia daugiau jūsų pasirinkimas ir jūsų nervų išbandymas. Man atrodo asmeniškai geriau, kai būna bagaže, nes negirdi jokių pašalinių balsų ir nemato žmonių, todėl tik belieka tikėtis, kad ir nervuojasi mažiau, o salone vis tiek reikės laikyti po priešais sėdinčio žmogaus sėdyne tą tašiuką ir neleis ant rankų išsiimti, o miaukia tada žiauriai ir drąskosi, nori išeiti, nes girdi ir šeimininko balsą ir kalbinimus, todėl man atrodo čia dar daugiau streso, plius, kad ir tas tašiukas labai ankštas turi būti, kad tilptų po ta sėdyne, nes kitaip laikysi sau po kojomis, o savas dėsi ant praėjimo biggrin.gif O bagaže galima ir didesnį narvelį paimti, kad būtų daugiau erdvės, įpilti vandens ir pan.


Dar labai daug kas priklauso nuo pacio katino. Pries kelias savaites skridau i Paryziu ir nesiausi kaciuka i salona, viskas buvo labai gerai, mano kaciukas nei kniauke, nei reke, po sedyne reikejo laikyti tik pakilimo ir nusileidimo momentais, o visa kita laika jis pramiegojo pas mane ant ranku wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apgamele: 25 kovo 2014 - 10:02
QUOTE(apgamele @ 2014 03 25, 10:59)
Dar labai daug kas priklauso nuo pacio katino. Pries kelias savaites skridau i Paryziu ir nesiausi kaciuka i salona, viskas buvo labai gerai, mano kaciukas nei kniauke, nei reke, po sedyne reikejo laikyti tik pakilimo ir nusileidimo momentais, o visa kita laika jis pramiegojo pas mane ant ranku wub.gif


Sutinku, kad ir nuo katino daug, kas priklauso. O kokios čia oro linijos leido laikyti ant rankų kačiuką?
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 03 25, 11:27)
Sutinku, kad ir nuo katino daug, kas priklauso. O kokios čia oro linijos leido laikyti ant rankų kačiuką?


visos oro linijos leidzia, tik reikia atsiklausti aplink esanciu keleiviu ar jie nepriestarauja, bet tokiu man dar neteko sutikti smile.gif
Atsakyti