Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai keliaujantiems su katinu

Galbūt kas nors keliaujate į Norvegiją ir galėtumėte kartu pasiimti katytę? Geriausiai jei keliautumėt į Oslą ar Sandefjordą. Be abejo atsilygintume ax.gif
Atsakyti
Sveiki.

Prašom patarti, kaip kaciuka parsigabenti is Slovenijos? Kaina oro linijomis virs 2000 lt, gal kazkaip pigiau galima? gal yra zmoniu kurie tuom uzsiima?
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2012 03 09, 10:27)
o reikia pranesti is anksto apie keliaujanti katina kartu, nezinot?
Nes mes noretume roterdame pirktis bilieta vietoj, nes nuo kylio iki roterdamo dar nemazas atstumas, maza kas masinai, ar del kokiu kitu priezasciu nespetume...


Nors klausimas senas, bet atsakysiu, gal kitiems pravers.
Pranešti apie gyvūną būtina, perkant bilietus. Tas, auto kuriose yra gyvūnai pirmas įleidžia ir pirmas išleidžia iš laivo, tada mirksiukas.gif

QUOTE(wewa @ 2013 07 19, 18:53)
Sveiki,
Ruosiames vaziuoti i UK,ir veztis savo katyte.Su kelione jau isiaiskinau,noreciau tik suzinoti ar sunku issinuomoti busta su augintiniu?Kate su dokais,veisline,viskas tvarkoj,tik bijau kiek uztruks busto pajieskos? g.gif


Sunku, bet įmanoma 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
ši tema skirta pasidalinti savo nuomonėmis ir patarimais kaip geriau gabenti gyvūną į užsienį, kaip sumažinti patiriamą stresą kelionėje ir padėti apsiprasti naujoje vietoje.
(Jei netyčia tema dubliuojasi atsiprašau, nes asmeniškai neatradau panašios temos)

Taigi situacija tokia:
Brolis atvažiuoja gyventi pas mane į Daniją ir nei yra kam palikti 2metų katuką nei jis pats tikrai jo niekam nepaliks. Todėl susidūrėme su tam tikromis dilemomis.
Su dokumentalia šio reikalo puse problemų nekyla. Katulis čipuotas visi skiepai suduoti pasas viskas tvarkoj. ok.gif

Bet.....pasirinkimą kelionėj turime arba kelionę lėktuvu trunkančią +/-2h arba važiavimą mikroautobusu apie 15h. Esame keliavę su juo ne kartą bet jis visad būdavo galinės mašinos sėdynės karalius ir pavadėliu prisegtas su pavadėliu tik tam, kad netyčia nepamaišytų vairuotojui. Kai veždavom pas veterinarą dažniausiai rinkdavomės box'ą ir į jį katinukas visada reaguodavo labai skirtingai arba tik dairydavosi ir isipatogindavo arba vietos sau nerasdavo ir keldavo 'koncertus'. Todėl negalime apsispręsti kas būtų geriau ar 2h kelione box'e ar 15h kelione su pavadėliu kai gali laikyti gyvūną ir ant rankų (jis visad nusiramina paimtas ant rankų smile.gif ).

Kitas labai rūpimas klausimas.... Tai, kad Lietuvoje katinas pripratęs gyventi privačiame name ir išeiti pasiganyti po šalia esantį mišką, bet būdamas name nuo žmogaus nepasitrauks, o Danijoje gyvens 2 auštų bute su keliom terasom ir galimybės būti išleistu pabėgioti dėl didelio žmonių kiekio šalia esančiame parke nebus išleidžiamas. Todėl svarstome ar bandyti jį laikyti visuomet bute ar vis dėlto vedžioti jį ant pavadėlio? g.gif Į pavadėlį katukas reaguoja nenoriai bet susitaiko su tuo kad teks bėgioti varžomam pavadžio.

Ir gal kas turite patarimų kaip sumažinti gyvūnui šoką kelionės metu ir naujoje vietoje? unsure.gif
Atsakyti
Laba diena,neradau tokios temos ,atsiprasau jei pasikarosiu ax.gif

Gal but kam nors yra teke skristi su kaciuku lektuvu ,vezant ji orlaivio salone? Gal kas skridote su persedimu? Koki transportavimo boksa pirkote, kokie ismatavima ( mes is SAS gavom maximum kokie ismatavimai ,bet labai mazas boksas doh.gif ) kaip kate jautesi vezama po kojomis ? kaip jautesi keliones metu?
Labai nerimaujau ,pradzioje galvojau kad skristi orlaivio salone su zmogum geriau nei cargo,bet paskutinem dienom mastau ,gal geriau didesnis boksas,nematyti ir negirdeti zmoniu ,gal maziau panikuotu kate ir as??? g.gif

Aciuuuuu uz bet kokia info ir nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OWL: 25 sausio 2014 - 12:42
Na man siaip neteko skristi lektuvu su katinu.O isvaziuojate kazkokiam laiko tarpui,ar visam laikui?Nes jeigu ne visam kate gal galima palikti pas gimines [jei sutiktu].Nes katei skrendant bus stresas.Galima ir aisku su savimi pasiimti, o jau kaip Jus nuspresite taip ir bus.
Atsakyti
Aš daug keliauju su katėmis po europą. visos jos keliauja pet in cabin. katė su boksu turi sverti ne daugiau negu 8 kg.
visada kates vežuosi minkštame bokse, todėl galima lengvai apeiti cm kurie nurodyti avialinijų puslapiuose.
visada katę reikia vežtis salone, jūs galėsite ją prižiūrėti ir stebėti... o kas cargo į ją žiūrės?

primenu, kad turi galioti pasiutligės skiepas bei pagrinidnių trijų ligų. Katė turi turėti čipą, ir EU galiojantį pasą wink.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus 4u.gif Mes uzsisakem bilieta orlaivio salone,tai jei tinka minkstas boksas - tase ,tai tada super smile.gif Kate maza ,naujas musu seimos narys atkeliauja smile.gif tai gal kada ir teks dar keliauti ,bet cia mum pirma kelione su gyv ir lektuvu.

O gal galetumet pasakyti koks tas boksas -tase,gal cia ir labai kvailas kl ,bet noriu buti tikra ,kad paskui orouoste neistiktu panikos priepuolis smile.gif Tai cia toks kur vadinamas gyvuno pernesimui? minksta tase su tinkleliu ir uztrauktuku,ar kas nors kitko? Dideliausias aciu 4u.gif


radau toki ,bet atrodo kad jame gyv labia suspausta bus,tai nekyla rankos prikti g.gif
http://www.pet24.lt/...-groteliu/#more
Atsakyti
Nemanau,tikrai mazas boksas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(OWL @ 2014 01 25, 18:00)
Aciu uz patarimus  4u.gif  Mes uzsisakem bilieta orlaivio salone,tai jei tinka minkstas boksas - tase ,tai tada super  smile.gif  Kate maza ,naujas musu seimos narys atkeliauja smile.gif tai gal kada ir teks dar keliauti ,bet cia mum pirma kelione su gyv ir lektuvu.

O gal galetumet pasakyti koks tas boksas -tase,gal cia ir  labai kvailas kl ,bet noriu buti tikra ,kad paskui orouoste neistiktu panikos priepuolis smile.gif Tai cia toks kur vadinamas gyvuno pernesimui? minksta tase su tinkleliu ir uztrauktuku,ar kas nors kitko? Dideliausias aciu  4u.gif
radau toki ,bet atrodo kad jame gyv labia suspausta bus,tai nekyla rankos prikti  g.gif
http://www.pet24.lt/...-groteliu/#more


siūlau rinktis tiesiog minkštą boksą, pvz tokį:
http://www.pet24.lt/...divina-krepsys/

kokia veislė jūsų gyvūno?
Atsakyti
Aciu uz nuoroda,labai geras krepsys, ir pagal vaizda ri pagal ismatavimus smile.gif 4u.gif Reiks paieskoti ir isigyti smile.gif

O gyvunas kaciukas Cornish rex veisles smile.gif
Atsakyti
Labas, aš irgi daug keliauju su katėmis lėktuvais, tai visų pirma, kaip ir minėjote, reikia žiūrėti, kokių būtent išmatavimų oro linijos prašo, nes kai kur tie išmatavimai didesni, kai kur mažesni, plius, kad ribojamas svoris. Paprastai jei kačiukas imamas į lėktuvo saloną, reikalaujama minkšta transportavimo rankinė, kurios svoris su kačiuku neturėtų virštyti 8 kg svorio, jeigu į bagažą, tada tik kieto pavidalo transporterio, kurio svoris gali būti pagrinde iki 32 kg. Aš asmeniškai visada renkuosi kates skraidinti būtent bagaže, todėl, kad pagal reikalavimus katės salone tu negali laikyti nei ant kelių, nei prie kojų, ji su taše turi tilpti po priešais sėdinčio žmogaus sėdyne, o tas yra labai nekomfortabilu ir dažniausiai katei yra labai ankšta, jau nekalbu apie tai, kokį stresą jai sukelia visi tie garso pranešimai, stiuardesių vaikščiojimai, žmonių balsai. Tik kartą teko skraidinti salone ir po to karto supratau, kad man ir katei daug geriau, kai ji skrenda bagaže, nes bagaže gali būti kietas ir didesnis transporteris, kuriame katė galės puikiai atsistoti, apsisukti, negirdės žmonių balsų, todėl man asmeniškai atrodo, kad katei ten kaip tik ne taip baisu, kaip salone, kur šeimininkas pats nervuojasi, kalbina katę, o ji miauksi ir prašosi bent jau ant rankų. Yra sakančių, kad bagaže yra stipri oro ventiliacija dėl kurios gyvūną gali perpusti, tai aš esu pasisiuvusi spec. įdėklus iš medžiagos, kurie apsaugo nuo per didelės ventiliacijos. Kates visą laiką gaunu sveikas ir nei kart jokių avarijų nėra buvę, tik vienas minusas, kad reikia ilgėliau oro uoste užsibūti atskridus, nes kates atneša personalas tada, kai tik pradeda važiuoti registruotas bagažas. Na, tada prisiduodi muitinei, patikrina dokumentus ir viskas. Tai va, čia tiek iš mano pusės smile.gif

Dėl minkštos tašės, tai man labiausiai pasiteisino Sherpa Bag, nes jų išmatavimai ir svoris tinkami daugumai oro linijų, oficiali svetainė čia --> http://www.sherpapet.com/
Aš turėjau štai tokią --> http://www.sherpapet...original-deluxe
Dėl kietų transporterių, labiausiai pasiteisino šie, juos turiu ir dabar --> http://www.drsfoster...fm?pcatid=16118
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toumei: 26 sausio 2014 - 15:37