Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai keliaujantiems su katinu

beda numeris 2 - airbaltic neskrenda i ta miesta kur mums reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2011 12 27, 21:53)
Tai, kad ir airbaltic tinklalapyje irgi taip rašo biggrin.gif "gabenimas kaip krovinius" biggrin.gif
Aš tiesiog galvoju tokį varianta - skristi su kokiu ryanar, o kad gyvunas skristu su airbaltic, ir ji pasiimti tenais, suderinti, kad katinukas būtų uoste panašiu metu , arba vėliau uoste, kad galėtume ju patys pasiimti, o Lt į lėktuvą jį kad ir patikimas draugas įsodinntų  g.gif
Bet vat ar būtina samdyti agentą, ar galima tiesiog, kad jį kas nors iš savų palygėtų iki galo oro uoste, o jau Uk mes pasiimtumėm?  g.gif


Kiekvienos oro linijos turi skirtingas gyvūnų gabenimo taisykles ir mokesčius. Reikėtų individualiai ieškotis informacijos kitose oro linijose, jeigu airBaltic'as neskrenda į jūsų miestą. Paprastai gyvūnų gabenimo taisyklės būna parašytos prie bagažo taisyklių kiekviename oro linijų internetiniame puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2011 12 27, 13:12)
O gal kas žino ar gali gyvūnas (katinas) keliauti lėktuvu atskirai be šeimininko? Nes visiems skristi su Airbaltic ar Lufthansa biški per brangu... smile.gif

Gali. Tik klausimas, ar taip gerai. Jau rašiau kažkur - geriau būtų, kad gyvūnas keliautų su žmogumi-palydovu, kuris pasirūpins ar priims sprendimą jei iškils koks extra klausimas. Jau geriau siųskit autobusiuku, vis daugiau galimybių kad žmonės pažiūrės.
Atsakyti
Kadangi dar kolkas niekur neskrendu, o kelionė bus tik pavasarį gal, tai domiuosi, ieškau info kad geriau būtų ir kačiukui, ir mums, ir piniginei ... smile.gif
Dėkui visoms/visiems padedantiems smile.gif
Jei nerasim kokios tobulos kelionės varianto, teks keliauti mikriuku arba automobiliu, kad ir kaip nesinorėtų tos dviejų parų kelionės doh.gif

O gal kas žino ar tie mikriukai, kur važinėja į angliją, lengvai priima su gyvūnų?
Atsakyti
Dabar, kai tvarka supaprastės, galbūt ims dar lengviau. Yra įmonės, kurios specializuojasi gyvūnų vežime - tik paieškoti reikia. O šiaip tai kuo gi čia skiriasi labai jau nuo paprasto krovinio (išskyrus, kad popieriai tvarkoje turi būti).
Atsakyti
vienas is agentu atrase, kad gyvuno atvezimas i UK kainuotu 1650lt, tai kai tokia kaina, tada geriau patiems kartu skristi brangesne bendrove, bent zinosim kad salia esam smile.gif
Taciau jei butu pigiau, bent dvigubai, tada jau kitas variantas.

Kas gali pasakyti (klausineju, nes sunkiai suprantu ka skaitau angliskai), - jei visi skrendram vienu reisu (as, mb ir katinas), kaip yra mokama uz katina? Kaip uz pagaza pagal svori, ar yra fiksuotas mokestis, ar dar kaip nors kitaip? Koks tas mokestis mazdaug?
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2011 12 28, 14:14)
kaip yra mokama uz katina? Kaip uz pagaza pagal svori, ar yra fiksuotas mokestis, ar dar kaip nors kitaip? Koks tas mokestis mazdaug?

Katinui perkamas atskiras bilietas, keliauja kaip pilnavertis keleivis, tik be kėdės smile.gif
Reiktų pasiklausti AirBaltic, bet lygtais 20 ar 50 eurų kainavo toks bilietukas (man su skaičiais sunku, neprisimenu, tik pasirode kad nėr labai daug).
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2011 12 28, 14:14)
vienas is agentu atrase, kad gyvuno atvezimas i UK kainuotu 1650lt, tai kai tokia kaina, tada geriau patiems kartu skristi brangesne bendrove, bent zinosim kad salia esam smile.gif
Taciau jei butu pigiau, bent dvigubai, tada jau kitas variantas.

Kas gali pasakyti (klausineju, nes sunkiai suprantu ka skaitau angliskai), - jei visi skrendram vienu reisu (as, mb ir katinas), kaip yra mokama uz katina? Kaip uz pagaza pagal svori, ar yra fiksuotas mokestis, ar dar kaip nors kitaip? Koks tas mokestis mazdaug?


Visa informacija pateikta čia. 4u.gif

http://www.airbaltic..._gabenimas.html
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2011 12 28, 18:00)

Dėkui 4u.gif
Kažkodėl aš nesugebu pati rasti info, kai man reikia, bet kai kitam, tai iš karto randu biggrin.gif

Artėjam prie minties važiuoti su savo transportu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2011 12 28, 18:24)
Dėkui  4u.gif
Kažkodėl aš nesugebu pati rasti info, kai man reikia, bet kai kitam, tai iš karto randu biggrin.gif

Artėjam prie minties važiuoti su savo transportu... smile.gif

aš manau tai geriausias variantas.. smile.gif mano viena katuli išsivežė i Danija su savo mašina, prie sienų problemų nebuvo tik Vokietijoje tikrino pasą.. mes savo augintinius su savo auto vežėmės i Austrija, nei prie vienos sienos netikrino dokumentų.. dabar mano viena katytė turėtų i Airija išvažiuot, vešis su savo mašina tai rašysiu klausiu kaip praėjo kelionė.. ir vienas katulis išvažiavo i Amerika ( Čikaga ) skrido lėktuvu tai katuli pasiėmė i saloną problemų nebuvo, kelionė praėjo sklandžiai.. dar užklausiu kuria oro linija skraidino.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 28 gruodžio 2011 - 22:18
QUOTE(Aziza @ 2011 12 28, 23:14)
aš manau tai geriausias variantas..  smile.gif mano viena katuli išsivežė i Danija su savo mašina, prie sienų problemų nebuvo tik Vokietijoje tikrino pasą.. mes savo augintinius su savo auto vežėmės i Austrija, nei prie vienos sienos netikrino dokumentų.. dabar mano viena katytė turėtų i Airija išvažiuot, vešis su savo mašina tai rašysiu klausiu kaip praėjo kelionė.. ir vienas katulis išvažiavo i Amerika ( Čikaga ) skrido lėktuvu tai katuli pasiėmė i saloną problemų nebuvo, kelionė praėjo sklandžiai.. dar užklausiu kuria oro linija skraidino..  smile.gif

Bet važiuos per Angliją vis tiek jaučiu, ania? tai vat kai pervažiuos, praneškit, kaip ten po tos sausio pirmos viskas vyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2011 12 29, 11:53)
Bet važiuos per Angliją vis tiek jaučiu, ania? tai vat kai pervažiuos, praneškit, kaip ten po tos sausio pirmos viskas vyksta smile.gif

suprantu nerima, veterinarai mane uztikrino, kad kraujo tyrimu tikrai nebereik ir galim ramiai keliaut su pasu i Airija, i Anglija viskas taip pat..
gerai uzklausiu kada isvyksta, o gal jau isvyko, nepagaunu savo katytes seimininku prie skaypo, ner kaip paklaust..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 29 gruodžio 2011 - 12:51