QUOTE(Cancer @ 2007 07 16, 20:37)
Taip, teoriskai seimininkas gali pereit per zolyte kur pasitustino ar paciaudejo serganti kate, iminti i sh... ir taip parnesti virusa i namus bet praktikoje tokie atvejai isimtinai reti.
O svečiavimasis namuose, kur gyvena katė ir (tik teoriškai) ji gali būti viruso nešiotoja? Ne taip jau ir nuretinčiau šią galimybę. Virusai bjaurūs padarai, skraidyt moka
QUOTE(Cancer @ 2007 07 16, 20:37)
Herpes ar caliciviroze retai buna mirties priezastimi, todel klausimas ar verta vakcinuot nuo siu ligu irgi vertas demesio.
O infekcinis peritonitas? Ligą sukelia kalicivirusai ir kai kurie mokslininkai teigia, kad pavojingas virusas atsiranda būtent pakitus paprastam burnos uždegimą sukeliančiam virusui...
QUOTE(Helenee @ 2007 07 16, 20:51)
Vaccinations represent a major assault on the body's immune system. Attentuated organisms or chemicalled killed viruses or bacteria are injected directly into the blood stream, an unnatural route of infection.
Ne viską išvertėt
Ne visos vakcinos yra švirkščiamos. Tuo labiau tiesiogiai į kraują. Patį procesą galima matyti dvejopai. Taip, vakcina veikia imuninę sistemą, bet ne taip jau baisiai, kaip ją nupiešia minėti mokslininkai. Galų gale, firmos gi daro krūvas tyrimų ir numato, kuriuo būdu vakcinuojant gaunamas geriausias efektas su mažiausiu poveikiu organizmui. Dar kartą pasikartosiu: vertinkime naudos ir rizikos santykį.
QUOTE(Helenee @ 2007 07 16, 20:51)
7. Mano asmeninė rekomendacija- geriau aplamai nevakcinuoti.
Kiekvieno teisė rinktis. Tik dėl pasiutligės niekur nesidėsit šis skiepas PRIVALOMAS. Tačiau kai gyvūnas suserga, nieko nėr nemaloniau, kaip pasakyt šeimininkui "nuo šios ligos vakcinuojama..."
QUOTE(Helenee @ 2007 07 16, 20:51)
Artimiausias kelias į sveikatą tai gerai subalansuotą mitybą ir alopatinio gydymo ir vakcinavimo atsisakymas. Antibiotikai ir kiti alopatiniai vaistai turi būti naudojami tik tada, kai situacija yra gyvybiškai grėsminga.
Tai atsisakyti ar vis dėlto kartais naudoti
? Aš nesu už besaikį vaistų naudojimą, pakankamai domiuosi ir homeopatija ir alternatyviais gydymo metodais. Tačiau praktikoje pasitaiko pakankamai atvejų, kai homeopatija nepadeda. Juk jos poveikis ilgalaikis, o kartais veikti reikia greitai.
QUOTE(pushistik @ 2007 07 16, 21:14)
Если мы хотим иметь здоровых питомцев, защищённых от всех болезней, нам следует сделать всё, чтобы их жизнь и выращивание были для них максимально естественными, соответствующими их природе, необходимо создать такие условия, которые бы позволили животным жить свободной и полноценной жизнью. Пусть ваши питомцы будут такими, какими их создала природа, и тогда у них будет сильная иммунная система, которая сможет дать отпор любому негативному проявлению всевозможных вирусов. Помните главное - животных защищает не очередная вакцина, а их собственный иммунитет
100 procentų sutinku, kad svarbiausia prevencinės priemonės, subalansuotas maistas, gyvenimas be stresų ir kuo geresnės natūralesnės sąlygos. Tai katei turi užtikrinti kiekvienas šeimininkas. Beje, ir serga katės tuomet labai retai. Tačiau nepamirškime, kad gyvenam ne miške jau seniai mūsų (tuo pačiu ir augintinių) gyvenimą veikia krūva "nenatūralių" faktorių: pradedant sausu maistu ar komplekse auginta gyvulių mėsa, baigiant oro užterštumu ir klimato pokyčiais. Taigi, negalima vertinti vienareikšmiškai.
Aha, lauke karšta. Ir dar gerai, kad kačių augintojai yra daug ramesni nei šunininkai