Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių skiepai

QUOTE(pushistik @ 2007 07 16, 14:03)
Aciu uz linkiekimus! 4u.gif
As tik sutinku su ta nuomone 4u.gif Ir kiek rodo mano patirtis, o jis nemazas  rolleyes.gif, nevienas mano gyvunas neuzsikrete kazkokiu virusu per tiek metu schmoll.gif
Tai irgi kazka reiskia smile.gif Praktika.


Vadinasi Jūsų gyvūnai auginami ir veisiami taip, kaip reikia, yra genetiškai nepažeisti ir gyvena pilnavertį gyvenimą. Ir dar – Jums sekasi.

Beje, Jūsų minėti profesoriai kažkaip nešneka apie tai, kad VISAI nereikia vakcinuoti. Jie tik svarsto, ar verta vakcinuoti taip dažnai, kaip siūloma. Kas liečia kates, yra duomenų, kad gal galima sumažinti vakcinacijas į kartą kas tris metus. Bet tai neliečia šunų. O vakcinacija nuo pasiutligės – privaloma pagal įstatymus. Šis virusas nesirenka...
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2007 07 16, 10:16)
Galit šnekėti kiek norit, kad vakcinos kenkia. Taip, sutinku. Tačiau pažiūrėkim į naudą – kiek sumažėja infekcinių ligų (kurios yra gana pavojingos), kiek išvengiama bereikalingų gyvūnų kančių, kiek sutaupoma lėšų (visi kažkodėl verkia, kad veterinarui reikia mokėti labai daug). Tik tiek, kad reikia su protu balansuoti aukso viduriuke: tarp minimalaus ir maksimalaus vakcinacijų skaičiaus.


Klausimas būtų: nuo kurių ligų verta skiepinti, kaip dažnai ir kokio amžiaus kates? Manau namines (neinančias ir namų) ir laukines bei parodines skiepinti reiktų skirtingai, bet kaip?

QUOTE

Dėkui, manjana, už temą – gali gautis panašiai kaip su šunų kakų rinkimu, į 50 psl. netilpsim  lotuliukas.gif


tai aš jaučiu, kad ana tema baigia išsisemti - reikia pakelti daugiau bangų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pushistik @ 2007 07 16, 04:03)
"Ежегодная ревакцинация- это практика, которая началась много лет назад, не имеющая ни научного обоснования, ни экспериментальных доказательств её необходимости. С точки зрения иммуналогии для ежегодной ревакцинации практически нет никаких оснований. Иммунитет к вирусам сохраняется у животных годами или вообще является пожизненным... Более того, повторное прививание большинства вирусных вакцин вообще не стимулирует анамнестический (вторичный) иммунный ответ...

As tik sutinku su ta nuomone 4u.gif Ir kiek rodo mano patirtis, o jis nemazas  rolleyes.gif, nevienas mano gyvunas neuzsikrete kazkokiu virusu per tiek metu schmoll.gif
Tai irgi kazka reiskia smile.gif Praktika.


As priminsiu kad kai Lietuvoje buvo maro protrukis 2002-2003 ir per menesi bent jau musu klinikoje buvo uzmigdoma apie 30 sunu ( net apie 10-12 metu amziaus kurie buvo neskiepyti paskutinius kelis metus - net tipo seni ir nebereikia ) tai buvo pats geriausia irodymas apie vakcinavimo reikalinguma. Tie zmones kurie tada prarado savo mylimus gyvunus tokiems homeopatams kurie sneka apie nozodus ir vakcinavimo nebutinuma akis isdraskytu.
Beje tyrimai del vakcinavimo buvo daryti ir daromi pastoviai, ir praktika skiepinti kas metais buvo pagrista mazejanciais antikunu titrais ir eksperimentias uzkreciant vakcinuotus gyvunus. Paskutiniu metu kai kurios kompanijos sukuria vis geresnes vakcinas kurios jau apsaugo ilgesni laika butent todel ir yra svarstoma apie kas metinio vakcinavimo butinybe. Pasiutliges vakcina galioja tris metus ( velgi nustatyta moksliniais tyrimais ) taciau si vakcina reguliuojama istatymais ( salyse kuriose daug pasiutliges atveju reikalaujama vakcinuoti kas metai ).
Pagaliau gyvunu seimininku nieks nevercia vakcinuoti per prievarta ( isimtis pasiutlige), norit skiepinkit, norit ne. Va tada maro protrukis padare geresne itaka visiems tiems kurie prarado sunis negu bet kokios forumo diskusijos ar homeopatu straipsniai.
Papildyta:
QUOTE(Helenee @ 2007 07 15, 21:58)
Savo tinklalapyje jau esu patalpinusi viena straipsni apie tai. Ir tikrai bandysiu sukelti didesni zmoniu susidomejima sia tema.
O kas dar pasirupins mano gyvunu, jei ne as???

Mergaites, jei apie kazka nera kalbama viešai, tai nereiškia, kad to nėra.
Yra tikrai pasibaisetinu faktu apie vakcinavima....
Straipsnis VAKCINAVIMO DILEMA



Idomiausiai kad apie tai sneka homeopatai ir naturalistai kurie iki siol negali pateikti nei vieno mokslinio straipsnio apie homeopatiniu preparatu efektyvuma, nors patys bando aiskinti apie tyrimais nustatyta vakcinacijos kenksinguma. Kiekvienas praktikuojantis vet gydytojas gal pateikti simtus faktu apie jaunesnius negu 3 men suniukus susirgusius ir numirusius nuo parvo viruso o homeopatai siulo iki 3 menesiu nevakcinuoti. Na ir kaip galima rimtai i tokius pasiulymus ziureti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cancer: 16 liepos 2007 - 19:28
QUOTE(Cancer @ 2007 07 16, 20:13)
As priminsiu kad kai Lietuvoje buvo maro protrukis 2000-2001 ir per menesi bent jau musu klinikoje buvo uzmigdoma apie 30 sunu ( net apie 10-12 metu amziaus kurie buvo neskiepyti paskutinius kelis metus - net tipo seni ir nebereikia ) tai buvo pats geriausia irodymas apie vakcinavimo reikalinguma. Tie zmones kurie tada prarado savo mylimus gyvunus tokiems homeopatams kurie sneka apie nozodus ir vakcinavimo nebutinuma akis isdraskytu.
  Beje tyrimai del vakcinavimo buvo daryti ir daromi pastoviai, ir praktika skiepinti kas metais buvo pagrista mazejanciais antikunu titrais ir eksperimentias uzkreciant vakcinuotus gyvunus. Paskutiniu metu kai kurios kompanijos sukuria vis geresnes vakcinas kurios jau apsaugo ilgesni laika butent todel ir yra svarstoma apie kas metinio vakcinavimo butinybe. Pasiutliges vakcina galioja tris  metus ( velgi nustatyta moksliniais tyrimais ) taciau si vakcina reguliuojama istatymais ( salyse kuriose daug pasiutliges atveju reikalaujama vakcinuoti kas metai ).
  Pagaliau gyvunu seimininku nieks nevercia vakcinuoti per prievarta ( isimtis pasiutlige), norit skiepinkit, norit ne. Va tada maro protrukis padare geresne itaka visiems tiems kurie prarado sunis negu bet kokios forumo diskusijos ar homeopatu straipsniai.
Papildyta:
Idomiausiai kad apie tai sneka homeopatai ir naturalistai kurie iki siol negali pateikti nei vieno mokslinio straipsnio apie homeopatiniu preparatu efektyvuma, nors patys bando aiskinti apie tyrimais nustatyta vakcinacijos kenksinguma. Kiekvienas praktikuojantis vet gydytojas gal pateikti simtus faktu apie jaunesnius negu 3 men suniukus susirgusius ir numirusius nuo parvo viruso  o homeopatai siulo iki 3 menesiu nevakcinuoti. Na ir kaip galima rimtai i tokius pasiulymus ziureti g.gif


Apie sunis cia jau atskira tema. mirksiukas.gif As ir imunologai snekejo apie kates(kurie nevaiksto į lauką ir neturi kontaktu su kitais gyvunais).Cia gi forumas apie kates smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pushistik @ 2007 07 16, 10:19)
Apie sunis cia jau atskira tema. mirksiukas.gif  As ir imunologai snekejo apie kates(kurie nevaiksto į lauką ir neturi kontaktu su kitais gyvunais).Cia gi forumas apie kates smile.gif


Sutinku kad kate kuri neina i lauka ir neturi kontakto su kitais gyvunais sansu uzsikresti pasiutlige ar kitom virusinem ligom praktiskai neturi. Taip, teoriskai seimininkas gali pereit per zolyte kur pasitustino ar paciaudejo serganti kate, iminti i sh... ir taip parnesti virusa i namus bet praktikoje tokie atvejai isimtinai reti. Herpes ar caliciviroze retai buna mirties priezastimi, todel klausimas ar verta vakcinuot nuo siu ligu irgi vertas demesio. Problema yra ta kad panleukopenija yra mirtina liga, o nuo jos atskiros vakcinos nera - yra kompleksas i kuri iena herpes ir calicivirus. Todel ir skiepinama kompleksu. Pasiutlige velgi reglamentuojama istatymu, o istatymui neidomu ar kate eina i lauka ar ne, ten nurodoma kad kate turi but vakcinuota ir viskas. Kaip jau sakiau nuo pasiutliges uztenka skiepyt kas 3 metai, bet velgi cia susiduriame su istatymais. Kokie jie siuo metu Lietuvoje as deja nezinau.
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2007 07 16, 15:03)

Beje, Jūsų minėti profesoriai kažkaip nešneka apie tai, kad VISAI nereikia vakcinuoti.



THE VACCINATION DILEMMA and YOUR HEALTHY COMPANIONS Excerpt
by Dr Charles E Loops DVM

Homeopathic veterinarians and other holistic practitioners have maintained for some time that vaccinations do more harm than they provide benefits. Vaccinations represent a major assault on the body's immune system. Attentuated organisms or chemicalled killed viruses or bacteria are injected directly into the blood stream, an unnatural route of infection. This profound insult, avoiding the body's first line of defenses, and flooding the system with millions of organisms or viral particles, stresses the immune system in a way not of natures design. This insult causes irregularities and abnormalities in the immune system which then manifests as chronic diseases in animals.
7. My personal recommendation is NOT to vaccinate at all. The best road to good health is feeding a diet rich in fresh foods, raw meats for the carnivores, and avoiding vaccinations and allopathic medications. Antbiotics and other allopathic drugs should only be used in situations where their use is clearly indicated, and this should be only in potentially, life-threatening situations. Every time you suppress a symptom the body produces, you are potentially lowering the health status of the body system. Treating with the correctly prescribed, homeopathic remedy, herbs, or other non-invasive therapies, not of a chemical nature, will enhance your health and your companions health.


isversiu trumpai, kas nesupranta:


Vakcinavimo dilema ir Jūsų gyvūnų sveikata
Charles E Loops, JAV Veterinarinės medicinos daktaras
Šiuolaikiniai veterinarijos specialistai – homeopatai ir kiti holistinius metodus praktikuojantys gydytojai laikosi nuostatos, kad vakcinavimas labiau kenkia, nei padeda......
.....
7. Mano asmeninė rekomendacija- geriau aplamai nevakcinuoti. Artimiausias kelias į sveikatą tai gerai subalansuotą mitybą ir alopatinio gydymo ir vakcinavimo atsisakymas. Antibiotikai ir kiti alopatiniai vaistai turi būti naudojami tik tada, kai situacija yra gyvybiškai grėsminga. Kiekvieną kartą kai jūs vaistais ištrinate ligos simptomą, jūs silpninate normalų gyvūno sveikatingumo potencialą.
Gydydami save ir gyvūnus teisingai parinkta homeopatija, žolelėmis ir kitais alternatyviais būdais jūs sustiprinsite savo ir jo sveikatą.



Ramybės visoms rolleyes.gif
ir gerai pakelti rytojaus karsti, zada iki 30 laipsniu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Helenee @ 2007 07 16, 20:51)
THE VACCINATION DILEMMA and YOUR HEALTHY COMPANIONS Excerpt
by Dr Charles E Loops DVM

Homeopathic veterinarians and other holistic practitioners have maintained for some time that vaccinations do more harm than they provide benefits. Vaccinations represent a major assault on the body's immune system. Attentuated organisms or chemicalled killed viruses or bacteria are injected directly into the blood stream, an unnatural route of infection. This profound insult, avoiding the body's first line of defenses, and flooding the system with millions of organisms or viral particles, stresses the immune system in a way not of natures design. This insult causes irregularities and abnormalities in the immune system which then manifests as chronic diseases in animals.
7. My personal recommendation is NOT to vaccinate at all. The best road to good health is feeding a diet rich in fresh foods, raw meats for the carnivores, and avoiding vaccinations and allopathic medications. Antbiotics and other allopathic drugs should only be used in situations where their use is clearly indicated, and this should be only in potentially, life-threatening situations. Every time you suppress a symptom the body produces, you are potentially lowering the health status of the body system. Treating with the correctly prescribed, homeopathic remedy, herbs, or other non-invasive therapies, not of a chemical nature, will enhance your health and your companions health. 
isversiu trumpai, kas nesupranta:
Vakcinavimo dilema ir Jūsų gyvūnų sveikata
Charles E Loops, JAV Veterinarinės medicinos daktaras
Šiuolaikiniai veterinarijos specialistai – homeopatai ir kiti holistinius metodus praktikuojantys gydytojai laikosi nuostatos, kad vakcinavimas labiau kenkia, nei padeda......
.....
7. Mano asmeninė rekomendacija- geriau aplamai nevakcinuoti. Artimiausias kelias į sveikatą tai gerai subalansuotą mitybą ir alopatinio gydymo ir vakcinavimo atsisakymas. Antibiotikai ir kiti alopatiniai vaistai turi būti naudojami tik tada, kai situacija yra gyvybiškai grėsminga. Kiekvieną kartą kai jūs vaistais ištrinate ligos simptomą, jūs silpninate normalų gyvūno sveikatingumo potencialą.
Gydydami save ir gyvūnus teisingai parinkta homeopatija, žolelėmis ir kitais alternatyviais būdais jūs sustiprinsite savo ir jo sveikatą.
Ramybės visoms rolleyes.gif
ir gerai pakelti rytojaus karsti, zada iki 30 laipsniu lotuliukas.gif


As su jusu nuomone sutinku 4u.gif
Veterinaras, Ольга Вотчал, cituoja taip:
Если мы хотим иметь здоровых питомцев, защищённых от всех болезней, нам следует сделать всё, чтобы их жизнь и выращивание были для них максимально естественными, соответствующими их природе, необходимо создать такие условия, которые бы позволили животным жить свободной и полноценной жизнью. Пусть ваши питомцы будут такими, какими их создала природа, и тогда у них будет сильная иммунная система, которая сможет дать отпор любому негативному проявлению всевозможных вирусов. Помните главное - животных защищает не очередная вакцина, а их собственный иммунитет.
Kiek veterinaru, tiek ir nuomoniu g.gif Kaip paprastam zmogui issirinkti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Helenee @ 2007 07 16, 10:51)

Vakcinavimo dilema ir Jūsų gyvūnų sveikata
Charles E Loops, JAV Veterinarinės medicinos daktaras
Šiuolaikiniai veterinarijos specialistai – homeopatai ir kiti holistinius metodus praktikuojantys gydytojai laikosi nuostatos, kad vakcinavimas labiau kenkia, nei padeda......
.....
7. Mano asmeninė rekomendacija- geriau aplamai nevakcinuoti. Artimiausias kelias į sveikatą tai gerai subalansuotą mitybą ir alopatinio gydymo ir vakcinavimo atsisakymas. Antibiotikai ir kiti alopatiniai vaistai turi būti naudojami tik tada, kai situacija yra gyvybiškai grėsminga. Kiekvieną kartą kai jūs vaistais ištrinate ligos simptomą, jūs silpninate normalų gyvūno sveikatingumo potencialą.
Gydydami save ir gyvūnus teisingai parinkta homeopatija, žolelėmis ir kitais alternatyviais būdais jūs sustiprinsite savo ir jo sveikatą.


Vat toki specialista i Lietuva kai maro protrukis buvo ir as buciau paziurejes ka jis butu padares su savo homeopatija... bande daug kolegu gydyt ir engystoliais ir echinacejomis - nulis rezultato. Dar karta paklausiu kodel homeopatikai negali pateikti nei vieno mokslinio straipsnio irodancio homeopatijos efektyvuma? Akupunktura ir chiropraktika yra efektyvus alternatyvus gydymo metodai kuriu efektyvumas irodytas ir jais nieks neabejoja, bet homeopatija?

Atsakyti
QUOTE(Cancer @ 2007 07 16, 21:31)
Vat toki specialista i Lietuva kai maro protrukis buvo ir as buciau paziurejes



aaaahhhh... alien.... unsure.gif

g.gif Cancer.... jus - vyras... g.gif

tongue.gif


ar galetu buti, kad homeopatija chemineis vaistais uzterstame kune veiks silpniau?
bent jau zmoniu atveju taip yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 17 liepos 2007 - 19:29
QUOTE(Cancer @ 2007 07 16, 20:37)
Taip, teoriskai seimininkas gali pereit per zolyte kur pasitustino ar paciaudejo serganti kate, iminti i sh... ir taip parnesti virusa i namus bet praktikoje tokie atvejai isimtinai reti.


O svečiavimasis namuose, kur gyvena katė ir (tik teoriškai) ji gali būti viruso nešiotoja? Ne taip jau ir nuretinčiau šią galimybę. Virusai bjaurūs padarai, skraidyt moka tongue.gif

QUOTE(Cancer @ 2007 07 16, 20:37)
Herpes ar caliciviroze retai buna mirties priezastimi, todel klausimas ar verta vakcinuot nuo siu ligu irgi vertas demesio.


O infekcinis peritonitas? Ligą sukelia kalicivirusai ir kai kurie mokslininkai teigia, kad pavojingas virusas atsiranda būtent pakitus paprastam burnos uždegimą sukeliančiam virusui...

QUOTE(Helenee @ 2007 07 16, 20:51)
Vaccinations represent a major assault on the body's immune system. Attentuated organisms or chemicalled killed viruses or bacteria are injected directly into the blood stream, an unnatural route of infection.


Ne viską išvertėt tongue.gif Ne visos vakcinos yra švirkščiamos. Tuo labiau tiesiogiai į kraują. Patį procesą galima matyti dvejopai. Taip, vakcina veikia imuninę sistemą, bet ne taip jau baisiai, kaip ją nupiešia minėti mokslininkai. Galų gale, firmos gi daro krūvas tyrimų ir numato, kuriuo būdu vakcinuojant gaunamas geriausias efektas su mažiausiu poveikiu organizmui. Dar kartą pasikartosiu: vertinkime naudos ir rizikos santykį.

QUOTE(Helenee @ 2007 07 16, 20:51)
  7. Mano asmeninė rekomendacija- geriau aplamai nevakcinuoti.


Kiekvieno teisė rinktis. Tik dėl pasiutligės niekur nesidėsit – šis skiepas PRIVALOMAS. Tačiau kai gyvūnas suserga, nieko nėr nemaloniau, kaip pasakyt šeimininkui "nuo šios ligos vakcinuojama..."

QUOTE(Helenee @ 2007 07 16, 20:51)
  Artimiausias kelias į sveikatą tai gerai subalansuotą mitybą ir alopatinio gydymo ir vakcinavimo atsisakymas. Antibiotikai ir kiti alopatiniai vaistai turi būti naudojami tik tada, kai situacija yra gyvybiškai grėsminga. 


Tai atsisakyti ar vis dėlto kartais naudoti g.gif ? Aš nesu už besaikį vaistų naudojimą, pakankamai domiuosi ir homeopatija ir alternatyviais gydymo metodais. Tačiau praktikoje pasitaiko pakankamai atvejų, kai homeopatija nepadeda. Juk jos poveikis ilgalaikis, o kartais veikti reikia greitai.


QUOTE(pushistik @ 2007 07 16, 21:14)
Если мы хотим иметь здоровых питомцев, защищённых от всех болезней, нам следует сделать всё, чтобы их жизнь и выращивание были для них максимально естественными, соответствующими их природе, необходимо создать такие условия, которые бы позволили животным жить свободной и полноценной жизнью. Пусть ваши питомцы будут такими, какими их создала природа, и тогда у них будет сильная иммунная система, которая сможет дать отпор любому негативному проявлению всевозможных вирусов. Помните главное - животных защищает не очередная вакцина, а их собственный иммунитет


100 procentų sutinku, kad svarbiausia – prevencinės priemonės, subalansuotas maistas, gyvenimas be stresų ir kuo geresnės natūralesnės sąlygos. Tai katei turi užtikrinti kiekvienas šeimininkas. Beje, ir serga katės tuomet labai retai. Tačiau nepamirškime, kad gyvenam ne miške – jau seniai mūsų (tuo pačiu ir augintinių) gyvenimą veikia krūva "nenatūralių" faktorių: pradedant sausu maistu ar komplekse auginta gyvulių mėsa, baigiant oro užterštumu ir klimato pokyčiais. Taigi, negalima vertinti vienareikšmiškai.

Aha, lauke karšta. Ir dar gerai, kad kačių augintojai yra daug ramesni nei šunininkai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kykute: 17 liepos 2007 - 10:26
QUOTE(kykute @ 2007 07 17, 11:08)
Kiekvieno teisė rinktis. Tik dėl pasiutligės niekur nesidėsit – šis skiepas PRIVALOMAS. Tačiau kai gyvūnas suserga, nieko nėr nemaloniau, kaip pasakyt šeimininkui "nuo šios ligos vakcinuojama..."


Yra ir kitu veterinaru nuomone:
Вакцина от бешенства настолько эффективна, что, скорее всего, единожды сделанная, она может установить у животного пожизненный иммунитет.
Но реальность такова, что во многих странах законы о вакцинации животных против бешенства совершенно игнорируют фактические данные иммунологии.

PRIVALOMAS skiepas!!! Taip, aisku, lengviau isspresti pasiutliges problema g.gif
Bet kodel turi kenteti naminiai gyvunai? doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2007 07 17, 01:08)
O svečiavimasis namuose, kur gyvena katė ir (tik teoriškai) ji gali būti viruso nešiotoja? Ne taip jau ir nuretinčiau šią galimybę. Virusai bjaurūs padarai, skraidyt moka  tongue.gif

O infekcinis peritonitas? Ligą sukelia kalicivirusai ir kai kurie mokslininkai teigia, kad pavojingas virusas atsiranda būtent pakitus paprastam burnos uždegimą sukeliančiam virusui...


Sutinku, tokia galimybe parnesti virusa i namus irgi egzistuoja. Del FIP, kiek man iki siol buvo zinoma tai ji sukelia corona virusas kuris su calicivirusu kaip ir neturi nieko bendro. Cia labai neblogas website vienos FIP tyrimams pasiventusios veterinares kuri sia liga jau studijuoja 18 metu. Siulau paskaityt, ten net apie sekminga gydyma rasoma kas man buvo maloni naujiena.

http://www.dr-addie.com
Atsakyti