Įkraunama...
Įkraunama...

Autizmas?

QUOTE(gatana74 @ 2013 07 08, 17:11)
Taip ir daryk, jei jam patinka tas mašinėles rikiuoti tegu rikiuoja, tiesiog nekreipk dėmesio, jei psichologai ir psichiatrai sako kad jis sveikas vadinasi taip ir yra, o kai išeis į darželį gal ir žaidimai pasikeis, o psichatrai greit pamato ar vaikas gali būti autistas, mes kai nuvažiavom į raidos centrą mūm po kelių dienų pasakė ką įtaria. Pasisemk kantrybės ir viskas bus gerai. smile.gif

na tai ko gero nes niekam cia taip neatrodo tik man kartais bet kai paklausau kad sveiki vaikai buna tarpsnis kai viska rikiuoja tipo estetika kazkas tokio mokinasi rusiuoti daiktus pagal kategorijas,na manau viskas bus ok,kad ir prigalvoju kartais bet sirdy tikrai netikiu,nes jis viska supranta daro lb bendrauja,sneka kazka,manau bus ok thumbup.gif t
Atsakyti
QUOTE(krista b @ 2013 07 09, 13:23)
na tai ko gero nes niekam cia taip neatrodo tik man kartais bet kai paklausau kad sveiki vaikai buna tarpsnis kai viska rikiuoja tipo estetika kazkas tokio mokinasi rusiuoti daiktus pagal kategorijas,na manau viskas bus ok,kad ir prigalvoju kartais bet sirdy tikrai netikiu,nes jis viska supranta daro lb bendrauja,sneka kazka,manau bus ok thumbup.gif t

Taip ir bus, viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
na vat isejom i darzeli nuo pat pirmos dienos primokinau but paklusniu lausyt aukletoju,but geru,tada nupirksim tau puponautu r ko tik sirdele geis,tai vaikas 8d lanke poto susirgom,neverke,zaide su kitais vaikais,klause aukletoju sedosi ir dare i puoduka,pats valge nors namie nelb ir valgo pats nori kad ji pamaitinciau:)ir sake vaikas be rupesciu tik skaicius vis susidedavoeilute ir vis ateidvo toks vaikas sspardydavo juos,tai verkdavo tada bet atprato rikiuot,nors jau ir taip tas rikiavimas buvo sumazejes,o kai susirgom pasedejo namie tai ziuriu tai kaldeles kelias susideda ai masinytes viena prie kitos,tai smelio formeles dar kazkur kitoj eilutej sudetos,vat megsta tvarka r viskas,o taip tai lb bendraujantis ir kalbet daugiau pradejo ka pasakai tai daug ka pasako bet pats arba ne daug sneka musu kalba arba savo kalba.bet gvunus daiktus ar siaip pe telika ka mato viksa ivardija,na nzn mamytes kaip mano gyd sake nereiks jums i raidos centra,su jumis viskas ok,na ir as taip tikiuosi,negi jis taip palyginus nesunkiai adaptuostusi darzeli,nosr paskutines 2d nenorejo eit ir verke,bet trumpam kol rasdavo veiklos:)
visom stiprybes ir sekmes
Atsakyti
QUOTE(krista b @ 2013 10 01, 16:09)
na vat isejom i darzeli nuo pat pirmos dienos primokinau but paklusniu lausyt aukletoju,but geru,tada nupirksim tau puponautu r ko tik sirdele geis,tai vaikas 8d lanke poto susirgom,neverke,zaide su kitais vaikais,klause aukletoju sedosi ir dare i puoduka,pats valge nors namie nelb ir valgo pats nori kad ji pamaitinciau:)ir sake vaikas be rupesciu tik skaicius vis susidedavoeilute ir vis ateidvo toks vaikas sspardydavo juos,tai verkdavo tada bet atprato rikiuot,nors jau ir taip tas rikiavimas buvo sumazejes,o kai susirgom pasedejo namie tai ziuriu tai kaldeles kelias susideda ai masinytes viena prie kitos,tai smelio formeles dar kazkur kitoj eilutej sudetos,vat megsta tvarka r viskas,o taip tai lb bendraujantis ir kalbet daugiau pradejo ka pasakai tai daug ka pasako bet pats arba ne daug sneka musu kalba arba savo kalba.bet gvunus daiktus ar siaip pe telika ka mato viksa ivardija,na nzn mamytes kaip mano gyd sake nereiks jums i raidos centra,su jumis viskas ok,na ir as taip tikiuosi,negi jis taip palyginus nesunkiai adaptuostusi darzeli,nosr paskutines 2d nenorejo eit ir verke,bet trumpam kol rasdavo veiklos:)
visom stiprybes ir sekmes

Juk sakiau kad viskas bus gerai, šaunuoliai, thumbup.gif 4u.gif .
Atsakyti
Krista b, man atrodo, kad Jūsų vaikas tiesiog pedantiškai tvarkingas smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

esu naujokė šiame forume, todėl labai nepykite, jei savo klausimą patalpinsiu ne ten kur reikia. blush2.gif

norėčiau pasiteirauti, ar labai didelė tikimybė, kad vaikučio autisto sesutė ar broliukas taip pat turės šį sutrikimą? Gal kuri nors žinote, ar iš praktikos, ar literatūros. Labai norėčiau, kad psidalintumėte savo žiniomis. 4u.gif
Mano būsimas vyras iš pirmos santuokos turi sūnų autistuką. Aš taip pat labai norėčiau vaikučio, bet baiminuosi, kad jis taip pat gali būti autistas.

Padėkite mamytes, neapleidžia negeros mintys. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesklausimai @ 2013 10 21, 15:38)
Sveikos mamytės,

esu naujokė šiame forume, todėl labai nepykite, jei savo klausimą patalpinsiu ne ten kur reikia.  blush2.gif

norėčiau pasiteirauti, ar labai didelė tikimybė, kad vaikučio autisto sesutė ar broliukas taip pat turės šį sutrikimą? Gal kuri nors žinote, ar iš praktikos, ar literatūros. Labai norėčiau, kad psidalintumėte savo žiniomis.  4u.gif
Mano būsimas vyras iš pirmos santuokos turi sūnų autistuką. Aš taip pat labai norėčiau vaikučio, bet baiminuosi, kad jis taip pat gali būti autistas.

Padėkite mamytes, neapleidžia negeros mintys.  verysad.gif

pažįstu šeimą, kur vyresnėlis yra autistas, o jaunėlis sveikut sveikutėlis. O pas jus dar rizika ir sumažėja, nes mamos skirtingos bus.
Atsakyti
QUOTE(saulesklausimai @ 2013 10 21, 15:38)
Sveikos mamytės,

esu naujokė šiame forume, todėl labai nepykite, jei savo klausimą patalpinsiu ne ten kur reikia.  blush2.gif

norėčiau pasiteirauti, ar labai didelė tikimybė, kad vaikučio autisto sesutė ar broliukas taip pat turės šį sutrikimą? Gal kuri nors žinote, ar iš praktikos, ar literatūros. Labai norėčiau, kad psidalintumėte savo žiniomis.  4u.gif
Mano būsimas vyras iš pirmos santuokos turi sūnų autistuką. Aš taip pat labai norėčiau vaikučio, bet baiminuosi, kad jis taip pat gali būti autistas.

Padėkite mamytes, neapleidžia negeros mintys.  verysad.gif


autistuku mamyciu temoje tikrai yra ne viena mamyte auginanti po du autistukus vaikucius.
Atsakyti
QUOTE(saulesklausimai @ 2013 10 21, 14:38)
Sveikos mamytės,

esu naujokė šiame forume, todėl labai nepykite, jei savo klausimą patalpinsiu ne ten kur reikia.  blush2.gif

norėčiau pasiteirauti, ar labai didelė tikimybė, kad vaikučio autisto sesutė ar broliukas taip pat turės šį sutrikimą? Gal kuri nors žinote, ar iš praktikos, ar literatūros. Labai norėčiau, kad psidalintumėte savo žiniomis.  4u.gif
Mano būsimas vyras iš pirmos santuokos turi sūnų autistuką. Aš taip pat labai norėčiau vaikučio, bet baiminuosi, kad jis taip pat gali būti autistas.

Padėkite mamytes, neapleidžia negeros mintys.  verysad.gif

Sveika, aš auginu trys sūnus, vyresnieji sveiki, o mažasis autistukas. Tai kad negali žinoti kaip bus.
Atsakyti
Sveikos mamos, noriu paklausti ar ir jūsu autistukams būna paūmėjimai, pas mus šiuo metu sudėtinga situacija, vaikas labai neramus, verkia nežina ko, pyksta ir gi neaišku ko, kai bandai paklausti kas yra, atsakymas būna nežinau. Kaip juos su tuo tvarkotės? Nes šiuo metu aš nežinau ką ir bedaryti. verysad.gif
Atsakyti
Tuk tuk... Ar galima uzeiti? [:roll:] Auginu suneli 5 metuku,autistuka. Noreciau prisijungti prie sios temos apie vaikuciu autizma ,pasidometi kitu mamyciu patirtimi ir pasidalinti savuoju. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Lyg ir dubliuojasi temos. Kas dar nesat maciusios (jei tokiu aplamai cia yra) tai prasome uzsukti ir i kita panasia tema. smile.gif


http://www.supermama...?...9225&st=444
Atsakyti