Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

pati pastaruosius metus naudoju Tigi priemones... taciau db susigundziau milk shake... mano plaukuciai yra sviesinti, triosta galai nors db po aliejuku atsigaudineja, ploni bei paslenkantys karts nuo karto... koki sampuna bei kondicionieriu ar kaukyte pasiulytumete... beje kur perkate sias priemones? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2007 10 18, 08:40)
Laba labutis labutėlis visoms  4u.gif
Klausykit,mergaitės,kur Klaipėdoje galima Milk Shake priemonių nusipirkt?
Bo senai viliojuos..  bigsmile.gif

Hederos kirpykloje, priešais Kaliforniją 4u.gif
Atsakyti
gal zinot kas nors,ar yra gabijoj,vilniuje prie mindaugo maximos,milk shake produkcijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wenita: 19 spalio 2007 - 14:48
nusipirkau dazu milk shake, o ten nera apraso kiek laiko laikyti nudazytus plaukus...

beje nezinau kaip naudoti ampole spalvai sustiprinti.. iskarto kai nuplani dazus ar kita karta, ir ar ta ampole nuplauti....
padekit kuo greiciau doh.gif mielosios nagi padekit.... unsure.gif
aciuuuuu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2007 10 19, 21:57)
nusipirkau dazu milk shake, o ten nera apraso kiek laiko laikyti nudazytus plaukus...

beje nezinau kaip naudoti ampole spalvai sustiprinti.. iskarto kai nuplani dazus ar kita karta, ir ar ta ampole nuplauti....
padekit kuo greiciau  doh.gif  mielosios nagi padekit.... unsure.gif
aciuuuuu ax.gif



puse val. dazus laikyt, ampoles reikia nuplauti, bet iskart nudazius man rodos ju nereikia det smile.gif
Atsakyti
turejau milk shake ir sampuna ir balzama,man jie labai patiko,ir kvapas nerealus,bet netiko mano plaukam sad.gif turiu dar aliejuka tai thumbup.gif
Atsakyti
wa, shaindien ash jau laaabai grazi smile.gif plauku spalva nereali, blizga, tokie svelnuciai ir minkstuciai mirksiukas.gif kiek esu dazius tai tookie dar nera buve, respect milk shake smile.gif thumbup.gif

turiu ir daugiau jo priemoniu, tai plaukai atsigauna tiesiog akyse thumbup.gif ir palyginus kaina su kokybe.... cool.gif nedidele smile.gif
Atsakyti
gal kas naudojot milk shak'o ampole plauku spalvai stiprinti ar pan? ash nezinau kaip ja naudotis...nuplaunama ji ar ne, ant slapiu plauku tepti, jei laikyti tai kiek laiko... :? gal galit padeti? smile.gif
shiaip turiu problema, del prastos plauko strukturos dazai ypac greit nusiplauna is 5nr dazytu plauku spalva po menesio lieka 7 kokio, dar sviesesne...o kas blogiausia zaliuoja galai....tad man pasiulle dazyti dazniau bet su maziau kenksmingom priemonem - Milk shake smile.gif
Atsakyti
QUOTE(esca @ 2007 10 21, 18:14)
gal kas naudojot milk shak'o ampole plauku spalvai stiprinti ar pan? ash nezinau kaip ja naudotis...nuplaunama ji ar ne, ant slapiu plauku tepti, jei laikyti tai kiek laiko... :? gal galit padeti? smile.gif
shiaip turiu problema, del prastos plauko strukturos dazai ypac greit nusiplauna is 5nr dazytu plauku spalva po menesio lieka 7 kokio, dar sviesesne...o kas blogiausia zaliuoja galai....tad man pasiulle dazyti dazniau bet su maziau kenksmingom priemonem - Milk shake smile.gif


ampoles reikia 15 min palaikyt ir nuplauti smile.gif
Atsakyti
mergaites, kur to Milk Shake priemoniu galima gauti? rolleyes.gif
labai jau ir as noriu ju pabandyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2007 10 18, 09:40)
Laba labutis labutėlis visoms  4u.gif
Klausykit,mergaitės,kur Klaipėdoje galima Milk Shake priemonių nusipirkt?
Bo senai viliojuos..  bigsmile.gif

Yra pirk kirpykloj "Madikė" Simonaitytės gatvė 34
Atsakyti
ash ir pries savaite nusipirkau milk shake dazytiem plaukam sampuno, tai labai patenkinta esu smile.gif kvepia wub.gif ir shiaip plaukuciai labai nuo tu priemoniu atsigave thumbup.gif wub.gif
Atsakyti