Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(miauka @ 2007 10 03, 14:27)
i loreal proffesional iskeiciau  blush2.gif  Tai va ten man atvirksciai sampunas toks neypatingas uztat balzamai ir kaukes  labiau drekina. Patinko Vitamino color (dazytiems),o dabar turiu Solar- cia tai geris!Gaila balzamo nebuna(ar tik nebuvo tuo metu) tai grebiau kauke, ja tik2-3min laikyt reikia, tai ir vietoj balzamo naudoju..
Biski off topicas gavosi ,persiprasau blush2.gif



solar nebuna balzamu, tik purskiamas kazkos, bet sh smile.gif as irgi ziemai si bandysiu, o koks tau poveikis ir kokie plaukai? ax.gif ir as galvoju iskesti milkshake balzama i vitamino color rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 10 03, 17:22)
solar nebuna balzamu, tik purskiamas kazkos, bet sh smile.gif as irgi ziemai si bandysiu, o koks tau poveikis ir kokie plaukai?  ax.gif  ir as galvoju iskesti milkshake balzama i vitamino color  rolleyes.gif


man tai labai patinka. Plaukai minksti, zvilga, nesivelia net ant galu thumbup.gif Siaip jis labai sipraus poveikio. As pradejau naudot vasaros pabaigoj, plaukai buvo ziaurus- visi sausi, siurkstus, neiisukuojami, nu sakes..tai atsigavo greit-gal po 2sav. g.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2007 10 04, 17:32)
man tai labai patinka. Plaukai minksti, zvilga, nesivelia net ant galu thumbup.gif Siaip jis labai sipraus poveikio. As pradejau naudot vasaros pabaigoj, plaukai buvo ziaurus- visi sausi, siurkstus, neiisukuojami, nu sakes..tai atsigavo greit-gal po 2sav. g.gif



sviesus ar tamsus? ax.gif gal toks stiprus poveikis, nes daug silikonu? ar is tiesu teigiama efekta duoda? mano plaukai gana sveiki ir tamsus, tai bijau, kad neriebaluotu g.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2007 10 04, 16:32)
man tai labai patinka. Plaukai minksti, zvilga, nesivelia net ant galu thumbup.gif Siaip jis labai sipraus poveikio. As pradejau naudot vasaros pabaigoj, plaukai buvo ziaurus- visi sausi, siurkstus, neiisukuojami, nu sakes..tai atsigavo greit-gal po 2sav. g.gif



QUOTE(lassie172 @ 2007 10 04, 18:36)
sviesus ar tamsus? ax.gif gal toks stiprus poveikis, nes daug silikonu? ar is tiesu teigiama efekta duoda? mano plaukai gana sveiki ir tamsus, tai bijau, kad neriebaluotu g.gif

o cia jus apie ka diskutuojat? siaip cia Milkshake'o tema, jei ka doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 10 04, 18:36)
sviesus ar tamsus? ax.gif gal toks stiprus poveikis, nes daug silikonu? ar is tiesu teigiama efekta duoda? mano plaukai gana sveiki ir tamsus, tai bijau, kad neriebaluotu g.gif


mano tamsus, bet nesveiki labai doh.gif Buvo kaip kempine plaukai, dabar bent jau isoriskai gerai atrodo, lengvai sutvarkomi, o ir luzineja tikrai maziau. Bet tavo jei sveikas plaukas (arba jei tik galai sausi) manau gali riebaluoti..Del silikonu nezinau blush2.gif O

QUOTE(Eleina @ 2007 10 05, 09:12)
o cia jus apie ka diskutuojat? siaip cia Milkshake'o tema, jei ka  doh.gif  rolleyes.gif


labai atsiprasau blush2.gif daugiau poster_offtopic.gif nedarysiu pioneer.gif
Atsakyti
Merginos kokį pasiūlytumėt šampūna ir balzama iš Milk shake, mano plaukai silpni ir slenkatys.
Atsakyti
QUOTE(Margarita23 @ 2007 10 09, 12:33)
Merginos kokį pasiūlytumėt šampūna ir balzama iš Milk shake, mano plaukai silpni ir slenkatys.


Milkshake sampunai ir balzamai labiau skirti pazeistiems plaukams, bet ta pati firma, gaminanti Milkshake, gamina ir kita serija plaukams- Simply Zen, ten yra sampunas ir ampules silpniems, slenkantiems plaukams 4u.gif
Atsakyti
As irgi naudoju milk shake firmos priemones,jau metai laiko rezultatas superinis,nekeisciau i jokia kt.priemone
Atsakyti
Turiu milk_shake purškiamą nenuplaunamą kandicionierių. Poveikis neblogas. Plaukai išsišukuoja, lengviau juos sutvarkyti, plaukai gyvybingesni, tik žiūriu, kad sudėtyje taip pat yra "specialūs silikonai" g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 10 17, 09:41)
Turiu milk_shake purškiamą nenuplaunamą kandicionierių. Poveikis neblogas. Plaukai išsišukuoja, lengviau juos sutvarkyti, plaukai gyvybingesni, tik žiūriu, kad sudėtyje taip pat yra "specialūs silikonai"  g.gif .

doh.gif nu bet juk nieko tokio tie silikonai doh.gif kiek jau apie juos kalbeta rolleyes.gif
svarbiausia juk kad ant pacios galvos odos nepurksi, ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba labutis labutėlis visoms 4u.gif
Klausykit,mergaitės,kur Klaipėdoje galima Milk Shake priemonių nusipirkt?
Bo senai viliojuos.. bigsmile.gif
Atsakyti
klaipėdoj yra kirpykloj nemunas bet ten ne visada ir nevisko būna.praita savaite buvau tai turėjo tik ampules ir kondicionierių.nei šampūno nei kaukių neturėjo.
Atsakyti