Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Tiffany @ 2007 09 20, 14:48)
man patiko tik kvapas, bet poveikio jokio  tongue.gif



Man irgi patiko, bet kad kazkas patingai kitaip butu , tai tikrai ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 09 20, 14:48)
man patiko tik kvapas, bet poveikio jokio  tongue.gif

QUOTE(ditax @ 2007 09 24, 14:24)
Man irgi patiko, bet kad kazkas patingai kitaip butu , tai tikrai ne smile.gif

drinks_cheers.gif Man irgi nelabai geras poveikis,bet vat yra forumieciu kurioms super,cia matyt kam tinka o kam ne ax.gif
Atsakyti
tai va jau ilgiau panaudojau kauke milk shake jogurtine, tai galiu pasakyt kad man jinai visai nieko nesiskiria nuo pvz fructis kaukes ar tos pacios revivor. plaukai nei svelnesni nei ten kazkokie kitokie nepasidare rolleyes.gif itariu daugiau kaukes nepirksiu. vat kapsuliu poveikis jautesi, sitos kaukes nesijaucia. o gal tiap ir turi but - bile blogiau nepadaro bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites mirksiukas.gif jau 3 men naudoju Milkshake produktus, t.y. sampuna, purskiama kondic., kaukyte, putas, ampules. Atsiauginau plaukus iki lig siol neturejamo ilgio (paminesiu ir tai, jog plaukus dazau, sviesinu). O siandien man tyre plaukus, nu, galvoju, tuoj prisnekes, kad kazkas netvarkoj, bet... tepasake, kad nemato jokiu pazeidimu, ir kad plaukai tikrai labai grazus, sveiki rolleyes.gif gerai, kad sedejau, buciau nugriuvus is nuostabos thumbup.gif

Esu isitikinusi, kad tai Milkshake deka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rencia1 @ 2007 09 28, 22:29)
Sveikos, mergaites  mirksiukas.gif  jau 3 men naudoju Milkshake produktus, t.y. sampuna, purskiama kondic., kaukyte, putas, ampules. Atsiauginau plaukus iki lig siol neturejamo ilgio (paminesiu ir tai, jog plaukus dazau, sviesinu). O siandien man tyre plaukus, nu, galvoju, tuoj prisnekes, kad kazkas netvarkoj, bet... tepasake, kad nemato jokiu pazeidimu, ir kad plaukai tikrai labai grazus, sveiki  rolleyes.gif  gerai, kad sedejau, buciau nugriuvus is nuostabos  thumbup.gif

Esu isitikinusi, kad tai Milkshake deka  smile.gif

nemeluok tongue.gif tik biski daugiau kaip menesi naudoji, pirkai juk viska rugpjucio antroj pusej, dar cia diskutavom tongue.gif vadinas isvada butu - atsigavo plaukai per labai trumpa laika bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(ngirl @ 2007 08 31, 16:48)
Maciau milkshake'o internet saite, kad yra nauja milkshake'o serija- su aliejais- No frizz. idomu, ar lietuvoj jau yra siu produktu? gal kas jau bande? g.gif

itariu lietuvoj jau yra, nes vakar kirpykloj maciau brosiuras reklamines.
Atsakyti
Kirpeja dirbanti su Milkshake,sake ,kad geriausia pries naudojant kaukes plaukams bent kelias savaites panaudot ampules(po viena per svaiate),tada poveikis zymiai geresnis.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 10 01, 16:20)
nea, as neizvalgi  tongue.gif tiesiog tema skaiciau is naujo, ieskojau tokios informacijos, tai ir pamaciau kada rasei ax.gif



man milkshake labai gerai drekina plaukus (net per daug), o sviesiaplaukem tai is vis turetu but super thumbup.gif as naudoju ilgiau nei 3 men ir galiu pasakyt, kad plaukai tikrai atsigavo, nors pradzioj atrode, kad nera jokio ypatingo poveikio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 10 01, 19:37)
man milkshake labai gerai drekina plaukus (net per daug), o sviesiaplaukem tai is vis turetu but super thumbup.gif  as naudoju ilgiau nei 3 men ir galiu pasakyt, kad plaukai tikrai atsigavo, nors pradzioj atrode, kad nera jokio ypatingo poveikio smile.gif

o kodel butent sviesiaplaukems g.gif mano tamsus plaukai (dazyti) tai irgi labai gerai. nors dabar kai jau panaudojau ampules, sampuna, kauke ir kondicionieriu, tai galiu pagal prioreritetus sudeliot taip: labiausiai jauciasi efetas tu ampuliu/kapsuliu biggrin.gif po to sampunas labai liuks, kauke nebloga, o kondicionierius manau maziausiai vertas demesio. bet cia mano tokia patirtis, gal kitoms kitaip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 10 02, 08:12)
o kodel butent sviesiaplaukems  g.gif mano tamsus plaukai (dazyti) tai irgi labai gerai. nors dabar kai jau panaudojau ampules, sampuna, kauke ir kondicionieriu, tai galiu pagal prioreritetus sudeliot taip: labiausiai jauciasi efetas tu ampuliu/kapsuliu biggrin.gif po to sampunas labai liuks, kauke nebloga, o kondicionierius manau maziausiai vertas demesio. bet cia mano tokia patirtis, gal kitoms kitaip  rolleyes.gif


va pilnai sutinku, balzamas silpnokas...del to nebeperku, visgi norisi is vienos serijos daug maz viska turet..tai perku viska tos firmos, kur balzamas geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2007 10 02, 17:22)
va pilnai sutinku, balzamas silpnokas...del to nebeperku, visgi norisi is vienos serijos daug maz viska turet..tai perku viska tos firmos, kur balzamas geras smile.gif



o kokios firmos? ax.gif man balzamas irgi silpnokas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 10 02, 18:14)
o kokios firmos? ax.gif  man balzamas irgi silpnokas cool.gif


i loreal proffesional iskeiciau blush2.gif Tai va ten man atvirksciai sampunas toks neypatingas uztat balzamai ir kaukes labiau drekina. Patinko Vitamino color (dazytiems),o dabar turiu Solar- cia tai geris!Gaila balzamo nebuna(ar tik nebuvo tuo metu) tai grebiau kauke, ja tik2-3min laikyt reikia, tai ir vietoj balzamo naudoju..
Biski off topicas gavosi ,persiprasau blush2.gif
Atsakyti
Turejau kapsuliu stiprinanciu visa dezute- jokio poveikio g.gif
Atsakyti