Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

pabandziau, milkshake kauke, nu nelabai man ji, nelabai. sumokejau 45 lt. bet biski gaila..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linijad @ 2007 09 08, 18:01)
pabandziau, milkshake kauke, nu nelabai man ji, nelabai. sumokejau 45 lt. bet biski gaila..... verysad.gif


kuria- pieno ar jogurto? g.gif
Atsakyti
Kiek supratau tai sia kosmetika prekiauja tik kirpyklose? O niekur paprastai negalima jos isigyti?
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 09, 14:06)
Kiek supratau tai sia kosmetika prekiauja tik kirpyklose? O niekur paprastai negalima jos isigyti?



tik kirpyklose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 09 08, 23:32)
kuria- pieno ar jogurto? g.gif

pieno. man ji gera tada, kai gaminu namine kauke, ji tampa namines kaukes ingridientu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 22, 11:02)
daug pigiau (bent kapsules) yra rimi kalvariju gatvej.



O kokioj parduotuvėje Big'e matei Milk shake produkcijos? Norėčiau nueiti pasižvalgyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(danielė @ 2007 09 12, 21:53)
O kokioj parduotuvėje Big'e matei Milk shake produkcijos? Norėčiau nueiti pasižvalgyti smile.gif


ten antram aukste yra salonas grozio, tai tam salone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linijad @ 2007 09 08, 18:01)
pabandziau, milkshake kauke, nu nelabai man ji, nelabai. sumokejau 45 lt. bet biski gaila..... verysad.gif

as nusipirkau jogurtine kauke, kolkas negaliu nieko apie poveiki pasakyt, nes dar tik viena karta naudojau. siaip tikrai blogiau nepadare, tik va kvapas man kazkodel ukisko muilo g.gif doh.gif ziuresim kaip cia bus ilgiau panaudojus rolleyes.gif
Atsakyti
man patiko tik kvapas, bet poveikio jokio tongue.gif
Atsakyti
nu man tai patiko ir kauke ir sampunas ir kondicionierius, plaunu ir kaifuoju nuo plauku svelnumo ir blisgesio...
Atsakyti
turėjau šampūną ir balzamą. Labai patiko kvapas, bet poveikio tai nelabai jaučiau g.gif , daugiau nebepirkčiau
Atsakyti
turiu purškiamą kondicionierių, man labai patinka, jau ne pirmą naudoju ir, manau, pirksiu dar kai išbaigsiu
Atsakyti