Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Eleina @ 2007 08 23, 15:55)
o kaip poveikis?  tongue.gif


gerokai padrekinti, ne taip veliasi ilgiau nesisukavus thumbup.gif likau suzaveta wub.gif

del ampuliu, vakar pirmakart tepiau, tai po pirmo karto nieko negaliu pasakyt, kai sunaudosiu bent pakuote, tada ir ziuresiu, kaip ten yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 08 24, 14:37)
unsure.gif vis dar laukiu



uz picerijos "Milano" yra prekiu kirpyklom parduotuve, ten pigiausia, sampunai ir balzamai apie 30 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 08 24, 13:08)
uz picerijos "Milano" yra prekiu kirpyklom parduotuve, ten pigiausia, sampunai ir balzamai apie 30 lt smile.gif

čia Kaune kaip supratau? unsure.gif

Vilniuje taip papigiai niekur nėra verysad.gif
man dažų reikia doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Vilniuje sampuna pirkau uz 30 lt smile.gif bet ampules uztat daug brangiau kainavo nei kitur unsure.gif
Atsakyti
labai geros priemonės ir labai skaniai kvepia ir ilgam užtenka wub.gif , turėjau dažytiems plaukams kondicionierių, balzamą ir šampūną wub.gif wub.gif
Atsakyti
.. o klp kur galima nusipirkti milk shake?
Atsakyti
QUOTE(rencia1 @ 2007 08 25, 20:50)
Vilniuje sampuna pirkau uz 30 lt  smile.gif  bet ampules uztat daug brangiau kainavo nei kitur  unsure.gif

cia kur? big'e?
Atsakyti
QUOTE(Dianiux @ 2007 08 29, 17:30)
o cia toi rimi tai kazkokioj kirpykloi ar spec parduotuvele ?kur ten ieskoti? blush2.gif aciu 4u.gif
jau perskaiciau visa tema ir radau  blush2.gif atsakyma clap.gif  reiks nulekti mirksiukas.gif



Chi chi chi, aš vakar irgi pakeliui ten užsokau nusipirkti Milk shake kondicionieriaus-net išsigandau, kad nėra, tiek matyt forumiečių "prasinešė" lotuliukas.gif , nes kapsulių tik vieną mačiau, o kondicionierių priešpaskutinį nugriebiau biggrin.gif ax.gif Šiaip išsiplovus galvą šiandien, kondicionieriui duočiau 10 balų - plaukai blizga, skaniai kvepia, šilkiniai ir neprigludę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2007 08 31, 11:06)
Chi chi chi, aš vakar irgi pakeliui ten užsokau nusipirkti Milk shake kondicionieriaus-net išsigandau, kad nėra, tiek matyt forumiečių "prasinešė"  lotuliukas.gif , nes kapsulių tik vieną mačiau, o kondicionierių priešpaskutinį nugriebiau biggrin.gif  ax.gif  Šiaip išsiplovus galvą šiandien, kondicionieriui duočiau 10 balų - plaukai blizga, skaniai kvepia, šilkiniai ir neprigludę  thumbup.gif

tai jei vitrinoj nera, jos is sandeliuko atnesa lotuliukas.gif kapsuliu as vitrinoj irgi tik kelias maciau, o paprasiau visos dezutes - atnese is kito kambarelio rolleyes.gif o kondicionierius tai cia nuplaunamas ane? as norejau pirkt kauke, tai man siule geriau pirkt putas- tipo nenuplaunamos, veiksmingesnes g.gif tai dar nieko nepirkau, neapsisprendziu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 31, 12:04)
cia kur? big'e?


taip, Big'e.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2007 08 31, 12:22)
tai jei vitrinoj nera, jos is sandeliuko atnesa  lotuliukas.gif kapsuliu as vitrinoj irgi tik kelias maciau, o paprasiau visos dezutes - atnese is kito kambarelio  rolleyes.gif o kondicionierius tai cia nuplaunamas ane? as norejau pirkt kauke, tai man siule geriau pirkt putas- tipo nenuplaunamos, veiksmingesnes  g.gif tai dar nieko nepirkau, neapsisprendziu  rolleyes.gif


Kondicionierių pirkau nuplaunamą, nes kitokie man nelabai patinka (atrodo purkšt ten purkšt ten - o gal nepataikysi visur tolygiai biggrin.gif ). Putas aš turiu - vien dėl jų, netyčia man patekusių, susidomėjau Milk Shake'u: jo plaukus padaro šilkiniais, tačiau tikrai nežinau ar jos būtų geriau nei kaukė... g.gif
Atsakyti
Maciau milkshake'o internet saite, kad yra nauja milkshake'o serija- su aliejais- No frizz. idomu, ar lietuvoj jau yra siu produktu? gal kas jau bande? g.gif
Atsakyti