Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(indiva.lt @ 2010 03 17, 16:33)
Sveikutės  4u.gif  aš ir naudoju milk shake dažus ir esu jais patenkina  thumbup.gif  naudoju Nr. 5.3 lyg šokolado spalva...... kai mano plaukai ilgai..tai puse tutelės užtenka smile.gif reikės vėl važiuoti pirktis....  smile.gif

Is kokio Jus miesto ,kur perkate dazus? as girdejau toj kirpykloj prie Bigo Vilniuje lyg jau nebera g.gif
Atsakyti
QUOTE(indiva.lt @ 2010 03 17, 16:33)
Sveikutės  4u.gif  aš ir naudoju milk shake dažus ir esu jais patenkina  thumbup.gif  naudoju Nr. 5.3 lyg šokolado spalva...... kai mano plaukai ilgai..tai puse tutelės užtenka smile.gif reikės vėl važiuoti pirktis....  smile.gif

Labas, kaip idomu!
As buvau blondine 10 metu ir pries kelias savaites man daze 5.3 (dadejo 6.3 tamsesniu) dazais, bet augaliniais ir paliko mano senas sviesas sruogeles. Kadangi spalva patinka, tai kita kar dazysiu visa galva jau dazais (ne augaliniais), cia taip patare, tik reiks dar pigmenta nuimt ta sviesu.
Bet galvoju, gal nuemus pigmenta, nereik dazyt su tais dazais, o uztektu augaliniu tik, nes maziau gadintus plaukai?
O kas kiek dazot? Man sake, jei nebe sruogelem, teks dazyt kas menesi kad atrodytu ok. O sruogelem ataugimas ne taip i akis krenta.
Atsakyti
As kai sruogom dazydavau iki triju men.net istemdavau, o dabar kas menesi reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2010 03 19, 11:49)
As kai sruogom dazydavau iki triju men.net istemdavau, o dabar kas menesi reikia ax.gif

As irgi sruogom kas 3 men., bet noriu nusitamsint viska ir kas menesi dazyt su augaliniais. Pradzioj nuims sviesu pigmenta (kur sviesinau ilga laika) ir ar geriau dazyt pirma karta su stipriais ir veliau su augaliniais ar iskart su augalinais ? Gal kas pades susigaudyt ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 17, 21:17)
Labas, kaip idomu!
As buvau blondine 10 metu ir pries kelias savaites man daze 5.3 (dadejo 6.3 tamsesniu) dazais, bet augaliniais ir paliko mano senas sviesas sruogeles. Kadangi spalva patinka, tai kita kar dazysiu visa galva jau dazais (ne augaliniais), cia taip patare, tik reiks dar pigmenta nuimt ta sviesu.
Bet galvoju, gal nuemus pigmenta, nereik dazyt su tais dazais, o uztektu augaliniu tik, nes maziau gadintus plaukai?
O kas kiek dazot? Man sake, jei nebe sruogelem, teks dazyt kas menesi kad atrodytu ok. O sruogelem ataugimas ne taip i akis krenta.

labiausiai priklauso nuo to, kaip greitai pas jus auga plaukai 4u.gif pas mane jie auga neypac greitai, be to yra garbanoti, pasipute, dazau panasia i savo naturalia spalva, todel netaip i akis krenta nuaugimas smile.gif ryt einu i kirpykla, praeita karta buvau sausio 19, taigi lygiai du menesiai, o nuaugimo praktiskai nesimatytu, jei nebutu zilu plauku doh.gif taip kad labiausiai nuo jusu plauku priklauso, kas kiek jus dazysit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 19, 15:31)
As irgi sruogom kas 3 men., bet noriu nusitamsint viska ir kas menesi dazyt su augaliniais. Pradzioj nuims sviesu pigmenta (kur sviesinau ilga laika) ir ar geriau dazyt pirma karta su stipriais ir veliau su augaliniais ar iskart su augalinais ? Gal kas pades susigaudyt  ax.gif ?

kai man keite spalva is blondines i satene, kelis pirmus kartus daze ne augaliniais, o su amoniaku. nes truputi buvau paeksperimentavus namie ir plaukai buvo keliu spalvu - nuo tamsios iki zalios blush2.gif veliau pradejo dazyt augaliniais (tik saknis dazo su amoniaku del zilu plauku) 4u.gif as jusu vietoj dazyciau pirma karta visus su stipresniais, bet gal pasitarkit su kirpeja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 19 kovo 2010 - 19:25
As kazkada naudojau Milk shake sampuna ir kondiciuonieriu, rodos dazytiems plaukams. Tai is pradziu labai patiko, tikrai svelnuciai grazuciai plaukai, bet labai gaila, kad jau ppo kokio 4 ar 5 plovimo plaukai priprato ir nebesijaute tas nuostabus poveikis... Tai kazkaip truputi daugiau is ju tikejausi.. ax.gif
Atsakyti
Pries pora dienu VEL isigijau sias priemones, nu negaliu atsidziaugti.... wub.gif

user posted image

user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 10, 14:23)
Pries pora dienu VEL isigijau sias priemones, nu negaliu atsidziaugti....  wub.gif

4u.gif

po poros dienu ir as vel planuoju jas isigyt smile.gif tik dar sampuna sausiems plaukams taippat ax.gif pasiilgau ju situ priemoniu, jokios kitos taip netiko kaip sios blush2.gif
Atsakyti
Kokios kainos sampunu ir kaukiu 4u.gif
Atsakyti
merginos, milk shake sampunus, kaukes perkate lt ar siunciates is kazkur? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2010 04 10, 19:24)
po poros dienu ir as vel planuoju jas isigyt smile.gif tik dar sampuna sausiems plaukams taippat  ax.gif pasiilgau ju situ priemoniu, jokios kitos taip netiko kaip sios  blush2.gif


drinks_cheers.gif vis isbandau kazka naujo, bet griztu prie Milk Shake... wub.gif Tik man ju sampunai netinka, bet kaukes, kondicionieriai ir putos yra thumbup.gif

QUOTE(veiva @ 2010 04 10, 19:57)
Kokios kainos sampunu ir kaukiu  4u.gif


Uz kauke ir kondicionieriu sumokejau 70 Lt thumbup.gif

QUOTE(charisma2121 @ 2010 04 10, 20:10)
merginos, milk shake sampunus, kaukes perkate lt ar siunciates is kazkur? bigsmile.gif


As is kirpejos perku mirksiukas.gif Nemaciau ju niekur USA is kur galeciau parsisiusti. Gal UK kur nors butu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 04 10, 19:46)
drinks_cheers.gif  vis isbandau kazka naujo, bet griztu prie Milk Shake...  wub.gif  Tik man ju sampunai netinka, bet kaukes, kondicionieriai ir putos yra  thumbup.gif
Uz kauke ir kondicionieriu sumokejau 70 Lt  thumbup.gif
As is kirpejos perku  mirksiukas.gif  Nemaciau ju niekur USA is kur galeciau parsisiusti. Gal UK kur nors butu?  g.gif

man kazkaip nelabai tiko garbanotu plauku sampunas, nors pas mane ir garbanoti plaukai biggrin.gif o visa kita labai gerai smile.gif
as perku salone, maciau yra siustis, bet pigiau neiseina smile.gif kiek skaiciavau - net brangiau.
Atsakyti