Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Sunreja @ 2010 01 15, 20:18)
Rekomenduoju  thumbup.gif  Superine kauke plaukuciams  drinks_cheers.gif  Kaip tik galvoju vel tokia nusipirkti  4u.gif

o jus perkat LT ar siunciates is kazkur, nes ziuriu kas labiau apsimoka, kiek LT kainuoja gal zinote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(%ziema% @ 2010 01 15, 20:24)
o jus perkat LT ar siunciates is kazkur, nes ziuriu kas labiau apsimoka, kiek LT kainuoja gal zinote? g.gif


As LT pirkau, mano kirpeja parupindavo, tik nebepamenu, kiek mokejau doh.gif Bet jei butu is kur parsisiusti, tikrai siusciaus ax.gif
Atsakyti
laba vakara!
atejau paprasyti paslaugos-noriu isigyti milk shake ampuliu, bet pirma noreciau sudeti issityrineti, kad nebutu priesingo efekto.gal kuri panele turi ir galetu nurasyti?
balionelis uz tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2010 01 12, 09:56)
cia bus S.Neries gatve.
ten pas juos stovi milkshake kosmetika su kainom,spalva padeda issirinkti,turi spalvu palete mirksiukas.gif mano irgi ilgi plaukai,pakelio uzteko 2 kartams.beje,reikia ir man jau vaziuoti pirkt smile.gif jau senai bedaziau,bet spalva gerai laikos,neisblunka tikrai ilgai smile.gif

mastau.gif neįtikėtina, mano plaukams vos užteko vieno pakelio, kruopščiai dažant. manau turint plaukus iki pečių užtektų pakelio dviems kartams, bet ilgiems tai nee schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 01 16, 22:13)
mastau.gif  neįtikėtina, mano plaukams vos užteko vieno pakelio, kruopščiai dažant. manau turint plaukus iki pečių užtektų pakelio dviems kartams, bet ilgiems tai nee schmoll.gif

mano plaukai iki krutines vidurio,tikrai ne trumpi smile.gif tai man puses pakelio kartui uztenka su kaupu,net jau isdazau ,imasazuoju,kiek imanoma,vos nelasa tie dazai.Na bet ir dazu is drogo,kaip loreal man pilnai uztenka 1 pakelio vienam kartui, o kam 2 pakeliu,tada ir milkshake dazu uzteks tik 1 kartui,juk ir nuo plauku storumo ir gausumo prilkauso smile.gif
Atsakyti
vakar buvau nuvaziavus, bet neturejo 3 numeriuko doh.gif
Dar norejau Jusu paklausti, o kiek mazdaug laiko reikia laikyti siuos milkshake dazus ant plauku ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goodies @ 2010 01 23, 17:38)
vakar buvau nuvaziavus, bet neturejo 3 numeriuko  doh.gif
Dar norejau Jusu paklausti, o kiek mazdaug laiko reikia laikyti siuos milkshake dazus ant plauku ?  4u.gif

as laikau 25-30 min. tiek raso ir instrukcijoje.
Atsakyti
sveikos merginos. o kaip kazin su sviesiomis spalvomis siu dazu? ar kas bandete?
Atsakyti
QUOTE(%ziema% @ 2010 01 15, 14:53)
user posted image
ar kas naudojate sita? Kaip poveikis? g.gif


Man pati geriausia kauke, kokia esu turejusi, o isbandzius esu tikrai nemazai ax.gif
Po pirmo naudojimo plaukai buvo lengvai issukuojami, blizgantys, toliau naudojant, plauku bukle zenkliai pagerejo thumbup.gif vienas minusas- maza pakuote, man labai greit susinaudodavo. Kuri laika nenaudojau, padariau pertrauka, bet vel ketinu grizti pries sios kaukes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(accessories @ 2009 11 29, 04:51)
ir ampules, ir purskiklis nenuskalaujamas labai tiko, purskiklis ryte susivelusiems plaukams gerai, ir kvapas aisku thumbup.gif


Kokie jusu plaukai ir ka butent daro purskiklis:)?
Atsakyti
Gal galetu kas ideti plauku dazu paletes nuoroda su spalvom? Niekur nepavyksta rasti doh.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif aš ir naudoju milk shake dažus ir esu jais patenkina thumbup.gif naudoju Nr. 5.3 lyg šokolado spalva...... kai mano plaukai ilgai..tai puse tutelės užtenka smile.gif reikės vėl važiuoti pirktis.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indiva.lt: 17 kovo 2010 - 16:33