Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Mertise @ 2009 11 17, 14:08)
baigiu ji sunaudoti, trumpai: palengvina kazkiek issukavima,skaniai kvepia,ilgam uztenka. kai baigsis noreciau isbandyti koki nors kita..

na neblogai tada, o kiek jūs mokėjot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 11 01, 22:25)
labutes, perksiciau visa tema, na, gal ne zodis i zodi, permeciau akytem, tai gal neuzmaciau.... kur KLAIPEDIETES perkate sia produkcija?



Hederos kirpykloje prekiauja. Vingio g 47. Adresas berods toks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 11 17, 13:08)
baigiu ji sunaudoti, trumpai: palengvina kazkiek issukavima,skaniai kvepia,ilgam uztenka. kai baigsis noreciau isbandyti koki nors kita..

drinks_cheers.gif as irgi. o apskritai paemus, isskyrus kvapa, tai jokio poveikio nepastebiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 11 17, 18:13)
drinks_cheers.gif as irgi. o apskritai paemus, isskyrus kvapa, tai jokio poveikio nepastebiu  ax.gif

drinks_cheers.gif manau galima surasti ir geresniu uz panasia kaina..

Kissable_lips, mokejau 40lt,ten 350ml
Atsakyti
Nusipirkau ir as tas milk shake ampoles patikekite jokio efekto visa pakuote sunaudojau apsaugok dieve nuo tokiu ampuoliu gun_bandana.gif milk shake
Atsakyti
ir ampules, ir purskiklis nenuskalaujamas labai tiko, purskiklis ryte susivelusiems plaukams gerai, ir kvapas aisku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2009 10 29, 23:02)
Vilniuje prie Big'o yra kirpykla.ten mirksiukas.gif


gal galetum tiksliau nupasakoti ? 4u.gif o tiesiog ateini ir paprasai , kad parduotu dazu . beje padeda spalva issirinkt ? nes pirma karta dazysiu su sitais dazais, bent labai noreciau. mano ilgi plaukai,uztenka vieno pakelio ? aciu uz info
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2009 09 02, 11:32)
adreso nezinau,galiu tik paaiskinti,kaip davaziuoti smile.gif isvaziuoji is BIG'o pozemines autoaiksteles ir suki i kaire,busi s.neries gatveje,tada pirmas posukis i desine ir tiesiai apie 200m ir pamatysi 5-aukstyje 1 aukste uzrasyta "kirpykla",ten mirksiukas.gif  tikiuosi normaliai paaiskinau blush2.gif

cia bus S.Neries gatve.
ten pas juos stovi milkshake kosmetika su kainom,spalva padeda issirinkti,turi spalvu palete mirksiukas.gif mano irgi ilgi plaukai,pakelio uzteko 2 kartams.beje,reikia ir man jau vaziuoti pirkt smile.gif jau senai bedaziau,bet spalva gerai laikos,neisblunka tikrai ilgai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2010 01 12, 10:56)
cia bus S.Neries gatve.
ten pas juos stovi milkshake kosmetika su kainom,spalva padeda issirinkti,turi spalvu palete mirksiukas.gif mano irgi ilgi plaukai,pakelio uzteko 2 kartams.beje,reikia ir man jau vaziuoti pirkt smile.gif jau senai bedaziau,bet spalva gerai laikos,neisblunka tikrai ilgai smile.gif

parasyk prasau kokia kaina dazu? pakelio, o reikia dar papildomai kazka pirkti? aciu smile.gif
Atsakyti
ta kirpykla Fukko dabar persikele i Kamanes verslo centra..irgi salia BIG'o, nes brolis nuejo kirptis, tai geraij kad pries tai paskambino o tai butu braidziojes prie senos vietos ir butu aisku nerades doh.gif nu bet as ne apie tai..
user posted image
ar kas naudojate sita? Kaip poveikis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo %ziema%: 15 sausio 2010 - 14:01
QUOTE(sher @ 2010 01 13, 10:16)
parasyk prasau kokia kaina dazu? pakelio, o reikia dar papildomai kazka pirkti? aciu smile.gif

40lt pakelis dazu 100ml ir 150ml peroksido to ar kaip jis vadinasi blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(%ziema% @ 2010 01 15, 13:53)
user posted image
ar kas naudojate sita? Kaip poveikis? g.gif


Rekomenduoju thumbup.gif Superine kauke plaukuciams drinks_cheers.gif Kaip tik galvoju vel tokia nusipirkti 4u.gif
Atsakyti