Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

nusidaziau su milk shake dazais plaukus, tai man is tikruju labai patinka wink.gif
minusas tas kad jie atsiplauna gana smarkiai, bet taip graziai... plaukai vistiek blizga, nenutriusta. o kadangi man nueme pertamsia spalva tai as tik dziaugiuos kad biskuti atsiplove smile.gif
Jau saknys gerokai atauge o dar kartais kasnors paklausia gal kartais plaukus nesenai daziau smile.gif
Atsakyti
Noriu dazyti su milkshake(tiesiog pagyvinti esama spalva) ir nezinau pas ka,tiksliau,pries pora metu daziau prie big'o kirpykloj,sumokejau 70 juz ilgus plaukus,dabar pas kita kirpeja(aisku,ji meistre,daugiau praktikos turejus) ir ikainiai kitokie - 200 lt. Biski brangoka atrodo kaip su augaliniais..Tai ka patartumet?bijau eiti pas ta ankstesne,nes nezinau,kaip ji dabar dirba ir ar supras,ko noriu ir pan rolleyes.gif o ta brangesne,tai apkirpo kaip norejau,tai matau kad mastom vienoda linkme biggrin.gif
Atsakyti
Kur nusipirkti augaliniu milkshake dazu Kaune? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2009 10 14, 22:20)
nusidaziau su milk shake dazais plaukus, tai man is tikruju labai patinka wink.gif
minusas tas kad jie atsiplauna gana smarkiai, bet taip graziai... plaukai vistiek blizga, nenutriusta. o kadangi man nueme pertamsia spalva tai as tik dziaugiuos kad biskuti atsiplove smile.gif
Jau saknys gerokai atauge o dar kartais kasnors paklausia gal kartais plaukus nesenai daziau smile.gif


Su kokia spalvyte dazei? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lara22 @ 2009 10 15, 21:01)
Kur nusipirkti  augaliniu milkshake dazu Kaune?  smile.gif


Laisves al. prie "Urpejos" ( salia buvusios "Skalsos") yra bromas, ten yejusi rasite kirpyklos prekiu parduotuve. Taip pat Kestucio gatvej ant kampo, salia gerimu parduotuves, netoli yra Milano picerija 4u.gif
Atsakyti
o vilniuje yra kur galima butu siu dazu nusipirkti? g.gif
Atsakyti
man irgi labai milkshake dazai lb patinka,2 kartus jau daziau su jais,galiu pasakyti ,man jie neatsiplauna greitai,pati esu briunete ir dazau tik pagyvinti spalva,tai po dazimo 2 men. laisvai galiu vaiksciot smile.gif dazausi pati savo plaukus,tai sutaupau gerokai vienos pakuotes uz40lt man 2 kartmas uzteko(plaukai zemiau peciu apie 20cm),pirksiu vel ax.gif
Atsakyti
Mertise, kur tu perki siuos dazus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 10 29, 20:47)
Mertise, kur tu perki siuos dazus? smile.gif

Vilniuje prie Big'o yra kirpykla.ten mirksiukas.gif
Atsakyti
labutes, perksiciau visa tema, na, gal ne zodis i zodi, permeciau akytem, tai gal neuzmaciau.... kur KLAIPEDIETES perkate sia produkcija?
Atsakyti
naudoju ir as tas milk shake ampules nieko gero visai.galai is viso baisus pasidare nebeissukuoju ju visai niekas man nebepadeda.plaukai juodi patarkite ka daryti kaip issukuoti plaukus
Atsakyti
Sveikutės,
mano kirpėja naudoja milk shake produkciją, ir aš užmačiau pas ją tokį purškiamą balzamą, kažin ar verta būtų jį nusipirkt? kaip jums jis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissable_lips @ 2009 11 16, 21:33)
Sveikutės,
mano kirpėja naudoja milk shake produkciją, ir aš užmačiau pas ją tokį purškiamą balzamą, kažin ar verta būtų jį nusipirkt? kaip jums jis? smile.gif

baigiu ji sunaudoti, trumpai: palengvina kazkiek issukavima,skaniai kvepia,ilgam uztenka. kai baigsis noreciau isbandyti koki nors kita..
Atsakyti