Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Mertise @ 2009 09 09, 15:07)
Na va,beveik 1,5 savaites nenaudoju ampuliu,galiukai vel sakojasi biggrin.gif  doh.gif  ne visi,bet vietomis jau...

as tai pasakysiu tiesiai sviesiai - mano galiukams bent jau niekas nepadejo ilgam, ir turbut niekas niekada nepades, isskyrus kirpima aisku doh.gif doh.gif nes galiu naudot geriausias priemones, efektas bus trumpalaikis. net ir jas toliau naudojant, po kurio laiko vistiek galai pradeda skilinet. ir jei ilgiau nekerpu, labai daug plauku - didzioji dalis turbut, pasidaro suskilinejusiais galais doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 09 09, 14:18)
as tai pasakysiu tiesiai sviesiai - mano galiukams bent jau niekas nepadejo ilgam, ir turbut niekas niekada nepades, isskyrus kirpima aisku  doh.gif  doh.gif nes galiu naudot geriausias priemones, efektas bus trumpalaikis. net ir jas toliau naudojant, po kurio laiko vistiek galai pradeda skilinet. ir jei ilgiau nekerpu, labai daug plauku - didzioji dalis turbut, pasidaro suskilinejusiais galais  doh.gif  unsure.gif

tai sakau,turbut prumpalaikis poveikis tu ampuliu,o as taip apsidziaugiau doh.gif na profilaktikai naudosiu gal kartais.. tik kirpimas pades ko gero ,nes ir aliejukas nepadeda cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 09 rugsėjo 2009 - 14:39
as esu turejus toki seruma kad plaukai nesipustu ir lengviau tiesintusi neblogas, ir gan ilgai dazydavausi su milk shake plauku dazais patikdavo nes lygiai plaudavosi
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 11, 09:08)
Buvau ir as vakar BIG'e,ieskojau milkshake dazu,ten nebuvo ir ampules pasiteiravau tikrai po 10lt,o perkant pakuote jokios nuolaidos nedaro doh.gif isejau,ir isvaziavau i S.neries g. iskart suradau ta kirpykla,kur priekiauja milkshake,nusipirkau dazus,kainavo 40lt,tamsaus sokolado spalvos neturejo,paemiau tamsiai ruda,patiko kvapas,uzteko puse pakuotes,nors plaukai ilgi,pasilikau dar kartui ax.gif klausiau kaip jie laikosi,pasake kaip visi dazai,tikiuosi bent kenkia maziau smile.gif)jie be amoniako..ampules ten kainuoja 1-7lt,dezute 56lt smile.gif

as siandien irgi pirkau. zadejau visai kitos firmos pirkt bet persigalvojau, nes milk shake dazu yra 100 ml, o kituose tik 60, del to vienos dezutes uzteks mano ilgiem plaukam.
sumokejau 31.50 uz dazus+ oksidatoriaus ipyle, is viso ~ 38 lt smile.gif
manau labai nebloga vieta radau, cia Kaune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2009 09 09, 21:02)
as siandien irgi pirkau. zadejau visai kitos firmos pirkt bet persigalvojau, nes milk shake dazu yra 100 ml, o kituose tik 60, del to vienos dezutes uzteks mano ilgiem plaukam.
sumokejau 31.50 uz dazus+ oksidatoriaus ipyle, is viso ~ 38 lt smile.gif
manau labai nebloga vieta radau, cia Kaune smile.gif


o kur tu cia radai jei ne paslaptis? ir ten gal nemazas pasirinkimas to milkshake produkcijos? as siandien buvau toveroj... tai nieko gero nebuvo sad.gif
Atsakyti
Merginos, nesiseka man surasti kokios kirpyklos Vilniuje dirba su milk shake dazais, kaip supratau, tai minima Ateities 10 kirpykla ir BIGas, o daugiau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extraordinary: 26 rugsėjo 2009 - 12:01
QUOTE(Extraordinary @ 2009 09 26, 12:50)
Merginos, nesiseka man surasti kokios kirpyklos Vilniuje dirba su milk shake dazais, kaip supratau, tai minima Ateities 10 kirpykla ir BIGas, o daugiau?  g.gif

as einu i "Silkine banga" Siaures miestely 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 09 26, 13:34)
as einu i "Silkine banga" Siaures miestely  4u.gif

Ar gerai dazo? Pas kuria kirpeja einate? As noriu is sviesintu sruogelemis plauku atgauti naturalia (rusva).
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2009 09 26, 16:51)
Ar gerai dazo? Pas kuria kirpeja einate? As noriu is sviesintu sruogelemis plauku atgauti naturalia (rusva).

asmeniskai man dazo gerai 4u.gif bet turbut cia kaip visur, gali vienam labai tikt ir patikt, kitam - ne. einu pas Inga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 09 26, 19:42)
asmeniskai man dazo gerai  4u.gif bet turbut cia kaip visur, gali vienam labai tikt ir patikt, kitam - ne. einu pas Inga  ax.gif

Manau, nueisiu pas ja. O kiek jus mokate uz dazyma? Pries kiek laiko reiketu uzsirasyti? 4u.gif
Prisiskaiciau apie stebuklingas ampulytes, leksiu pirkti ax.gif Turiu simpy zen regeneruojanti balzama, labai fainas.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2009 09 26, 20:18)
Manau, nueisiu pas ja. O kiek jus mokate uz dazyma? Pries kiek laiko reiketu uzsirasyti?  4u.gif
Prisiskaiciau apie stebuklingas ampulytes, leksiu pirkti  ax.gif Turiu simpy zen regeneruojanti balzama, labai fainas.

uz dazyma visu plauku ir kirpima paskutini karta mokejau 170, jei tik saknis dazo - 100 litu.
uzsirasau pries dvi savaites, tada laika galiu rinktis. jei pries trumpiau, reiks derintis pagal ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 09 26, 19:42)
asmeniskai man dazo gerai  4u.gif bet turbut cia kaip visur, gali vienam labai tikt ir patikt, kitam - ne. einu pas Inga  ax.gif

Su augaliniais dažotes? Kokia spalvyte? 4u.gif
Atsakyti