Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Renatina @ 2009 08 26, 13:11)
aciu,kad paziurejai 4u.gif
idomiai. tada matyt tamstos galiukai buvo sveiki arba apysveikiai. nes paskilusius nesutvarko niekas apart zirkliu,tai nesutvarkytu ir ampules smile.gif

gal isdiskutuota,kur Vilniuje geriausia jas pirkti? prie big'o?

nera uz ka 4u.gif
tikrai nebuvo sveiki, sakojosi ir luzinejo,is arti tikrai matesi,kad nesveiki,itariu kad nuo daznaus tiesinimo,po 2 ampuliu atrode,kaip ka tik pakirpti,tik uzmaciau viena kita plauka issisakojusi smile.gif pati likau labai nustebinta,ir nusipirkau dabar visa pakuote. beje parasyta kad galiukams daugiau tos ampules ir skirtos
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 26, 15:24)
nera uz ka  4u.gif
tikrai nebuvo sveiki, sakojosi ir luzinejo,is arti tikrai matesi,kad nesveiki,itariu kad nuo daznaus tiesinimo,po 2 ampuliu atrode,kaip ka tik pakirpti,tik uzmaciau viena kita plauka issisakojusi smile.gif pati likau labai nustebinta,ir nusipirkau dabar visa pakuote. beje parasyta kad galiukams daugiau tos ampules ir skirtos

siaip jau totalus absurdas, kad issisakojusius galiukus suklijuoja ampules smile.gif
medzio saka perskelkit ir pabandykit ja suklijuot biggrin.gif ar gausis? jus arba nepastebit tu galiuku, arba tikrai ju nebuvo daug ir nebematot, arba nuskilinejo tiesiog. nes plauko galai nera gyvi, jei sugyti negali. pasiieskokit info per google mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 08 26, 14:37)
siaip  jau totalus absurdas, kad issisakojusius galiukus suklijuoja ampules smile.gif
medzio saka perskelkit ir pabandykit ja suklijuot  biggrin.gif ar gausis? jus arba nepastebit tu galiuku, arba tikrai ju nebuvo daug ir nebematot, arba nuskilinejo tiesiog. nes plauko galai nera gyvi, jei sugyti negali. pasiieskokit info per google  mirksiukas.gif

man nera tikslo cia meluoti ar fantazuoti,is tiesu man tai deeply dzyn,ar tikit ar ne,zinau kaip atrode mano galiukai pries ir po.ta tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 26, 16:16)
man nera tikslo cia meluoti ar fantazuoti,is tiesu man tai deeply dzyn,ar tikit ar ne,zinau kaip atrode mano galiukai pries  ir po.ta tiek 4u.gif


Nors pritariu,kad logikos tame nera,bet tikrai jums nera del ko sukti galvos,nes svarbiausia- rezultatas:) o jei jis yra,tai tik dziaugtis belieka,o nesvarbu,ar cia tikrai tos ampules stebuklingos ar dar kas suveike..Gal itikijot?smile.gif Vakar maciau kaip Laimutis Purvinis pasakojo,kad moterys nuo jo dainu pasveiko:)va cia tai poveikis biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 26, 15:23)
Nors pritariu,kad logikos tame nera,bet tikrai jums nera del ko sukti galvos,nes svarbiausia- rezultatas:) o jei jis yra,tai tik dziaugtis belieka,o nesvarbu,ar cia tikrai tos ampules stebuklingos ar dar kas suveike..Gal itikijot?smile.gif Vakar maciau kaip Laimutis Purvinis pasakojo,kad moterys nuo jo dainu pasveiko:)va cia tai poveikis biggrin.gif  rolleyes.gif

pasiskaitykit gal pacios apie poveiki tu ampuliu,po to spreskit mirksiukas.gif jei Jums jos nepadejo,tai nepavydekit laugh.gif tongue.gif

dar To Eleina: as nesakau kad mano galiukai sugyjo,bet kad sulypde tai tikrai,gal tai trumpalaikis poveikis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 26 rugpjūčio 2009 - 16:14
QUOTE(Maserati @ 2009 08 26, 17:05)
Niekas gi nepavydi drinks_cheers.gif

nu as pvz pavydziu tongue.gif biggrin.gif bet ne ampuliu poveikio, o sveiku plauku biggrin.gif maniskiams niekas nepades doh.gif garbanoti ir labai sausi, o galai, jei nepakerpi ilgiau, isvis tragiskai atrodo doh.gif
del MS - ampules man patiko. bet geriausias poveikis pasijaucia tada, kai tik pakirpus jas naudoji - tada galiukai neskyla taip greitai. o suskilusiu man nei suklijuoja, nei pagydo, tada belieka kirpt vel doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 08 26, 16:37)
siaip  jau totalus absurdas, kad issisakojusius galiukus suklijuoja ampules smile.gif
medzio saka perskelkit ir pabandykit ja suklijuot  biggrin.gif ar gausis? jus arba nepastebit tu galiuku, arba tikrai ju nebuvo daug ir nebematot, arba nuskilinejo tiesiog. nes plauko galai nera gyvi, jei sugyti negali. pasiieskokit info per google  mirksiukas.gif


Pritariu. Visa pirma Milk Shake toli gražu ne natūrali kosmetika, o antra suklijuoti ir pagerinti išvaizda jau pažeistu galiukų, tai arba apkirpti ir gerai drėkinti visada po tuo, arba "suklijuoti" su kosmetika turinčiu silikono. Kitaip nieko nesigaus. doh.gif
Atsakyti
Labas mergaitės 4u.gif . Šiandien kirpykloj pamačiau tokį Milk Shake buteliuką-burbuliuką su dozatorium. Kirpėja sake, kad ten želė plaukams. Gal kuri tokį naudojat? Ar tiktų tokia priemonė garbanoms formuoti?
Ir gal žinot kur būtų galima paskaityt apie šią produkciją? 4u.gif
Atsakyti
Mertise, prašau, parašyk adresą, kur ta kirpykla blush2.gif rytoj nulėksiu blush2.gif
man labai reik jau tų ampolių biggrin.gif

(čia S.Neries g.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm♥nytė: 01 rugsėjo 2009 - 21:24
QUOTE(Žm♥nytė @ 2009 09 01, 21:24)
Mertise, prašau, parašyk adresą, kur ta kirpykla blush2.gif  rytoj nulėksiu blush2.gif
man labai reik jau tų ampolių biggrin.gif

(čia S.Neries g.)

adreso nezinau,galiu tik paaiskinti,kaip davaziuoti smile.gif isvaziuoji is BIG'o pozemines autoaiksteles ir suki i kaire,busi s.neries gatveje,tada pirmas posukis i desine ir tiesiai apie 200m ir pamatysi 5-aukstyje 1 aukste uzrasyta "kirpykla",ten mirksiukas.gif tikiuosi normaliai paaiskinau blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Noriu pirkti Milkshake Glistening Serum No Frizz, kuris atrodo taip:
user posted image
Tai noriu jūsų, mergaitės, klausti, kur galima tokį Klaipėdoje rasti ir už kokią kainą? ax.gif
Atsakyti
Na va,beveik 1,5 savaites nenaudoju ampuliu,galiukai vel sakojasi biggrin.gif doh.gif ne visi,bet vietomis jau...
Atsakyti