Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(fuksė @ 2009 08 11, 12:26)
o sita kirpykla randasi namo kampo pirmame aukste? berods ten maciau, isvaziuojant is pozemines aiksteles BIG-o. Na skirtumas kainos ... doh.gif
blondems jie dazu turi, ar sampunu nepastebejai? g.gif

taip,sita kirpykla drinks_cheers.gif sampunai stovejo,gal va ten ir nupiltu,nepaklausiau.nes man tos priemones ,kuria skiesti dazus tai nupyle is didelio Mshk butelio.ziurejau palete,tai visokiu ten atspalviu yra,tik kad vietoj sako gali netureti nepradarytos pakuotes,galima uzsakyti,kokia nori spalva,kita diena tures jau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 10, 18:13)
Buvau RIMI, visi sampunai po 34 lt., ampules po 8 lt. Apie 20 min. laukiau pardavejos, bet buvo uzdaryta, keista, kaip ir grozio salonas, taciau taip nieko ir nesulaukiau. g.gif

mane labiausiai tas ir uzknisa Kalvariju Rimi, kad ten reikia laukt schmoll.gif kiek ateinu, tai arba nieko nera, arba tokiu veidu aptarnauja, lyg daryciau didziausia paslauga pirkdama. o viena karta bandziau dar pasiklausinet, pasikonsultuot, tai pasake kad jai pietus ir jinai neturi laiko pasakot man lotuliukas.gif doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
esu labai patenkinta ampulemis wub.gif thumbup.gif isbandziau tik 2,bet pirksiu butinai visa kursa,nes labai padejo mano galiukams,kaip isgyde juos,galiukai sakojosi ir luzinejo,po tu ampuliu,galiukai atrodo kaip ka tik pakirpti,super,pirksiu dar thumbup.gif
Atsakyti
Pabandžiau ir aš šampūną ir balzamą dažytiems plaukams. Po Jūsų komentaru tikėjausi pamatyti tikrai geresnį rezultatą. Bet verysad.gif , MILK SHAKE tik skaniai kvepia. Plaukai neblizga, spalva neryškėja, o kondicionierius pakankamai nesudrėkina. Su O‘Rising arba KAARAL net nėra ko lyginti. O kainuoja MILK SHAKE panašiai. Nusiviliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylima žmona: 20 rugpjūčio 2009 - 14:37
esu garbane,ziurejau kirpykloj milk shake garbaniu serija,visko yra,gal kuri bande?ar daro koki poveiki?ar ryskina garbanas?
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2009 08 20, 14:34)
Pabandžiau ir aš šampūną ir balzamą dažytiems plaukams. Po Jūsų komentaru tikėjausi pamatyti tikrai geresnį rezultatą. Bet  verysad.gif , MILK SHAKE tik skaniai kvepia. Plaukai neblizga, spalva neryškėja, o kondicionierius pakankamai nesudrėkina. Su O‘Rising arba KAARAL net nėra ko lyginti. O kainuoja MILK SHAKE panašiai. Nusiviliau.

sampuno as dar nebandziau ,kondicionieriu turiu live-in,nenuplaunama,tai jis man pakankamai sudrekina ir palengvina issukavima smile.gif gal dar nuo plauku priklauso,pas mane dazyti,bet sakyciau normalus,ne sausi.siaip man sunku butu palyginti sampuno kokybe,nes pas mane ir nuo paprasto Nivea sampuno plaukai blizga smile.gif turejau problema tik su galiukais,kurie sakojosi ir luzinejo,bet su ampuliu pagalba,manau isgydisiu ir juos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 21, 22:56)
sampuno as dar nebandziau ,kondicionieriu turiu live-in,nenuplaunama,tai jis man pakankamai sudrekina ir palengvina issukavima smile.gif  gal dar nuo plauku priklauso,pas mane dazyti,bet sakyciau normalus,ne sausi.siaip man sunku butu palyginti sampuno kokybe,nes pas mane ir nuo paprasto Nivea sampuno plaukai blizga smile.gif turejau problema tik su galiukais,kurie sakojosi ir luzinejo,bet su ampuliu pagalba,manau isgydisiu ir juos smile.gif

Mertise, tai pavydziu Jums. Tikriausiai su Jusu plaukuciais viskas gerai. Pas mane dabar labai ilgi plaukai (ataugo pagaliau doh.gif ), tai nuo peciu iki galiuku jauciasi sausumas. Milk Shake visiskai nepadeda. Ir blizgesio nepriduoda. O gal as per daug reikalauju. Kaip be butu, mano manymu yra daug geresniu uz panasia kaina sampunu ir plauku kaukiu. Dar skaiciau apie plauku dazus, kad nusiplauna labai greitai ir kad grozio salonai perka Milk Shake labai pigiai ir uzkelia kaina dvigubai (informacija is kito forumo). verysad.gif
Atsakyti
Daziau plaukus su milk shake du kartus. Spalvos ryskumas nusiplauna po antro plovimo ir netolygiai. Po dveju savaiciu vel ejau dazyti plaukus nes man patinka kai plauku spalva ryski o ne blanki. Jeigu kas turi zilus plaukus dazytis M.S. nerekomenduoju sad.gif((
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 18, 09:35)
esu labai patenkinta  ampulemis wub.gif  thumbup.gif isbandziau tik 2,bet pirksiu butinai visa kursa,nes labai padejo mano galiukams,kaip isgyde juos,galiukai sakojosi ir luzinejo,po tu ampuliu,galiukai atrodo kaip ka tik pakirpti,super,pirksiu dar thumbup.gif


ar jos turi silikono? kokiu budu tie galiukai uzglotninami,idomu? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 25, 13:55)
ar jos turi silikono? kokiu budu tie galiukai uzglotninami,idomu? g.gif

vat nezinau,ar ampules turi,reikia paskaityt sudeti,zinau kad leave in conditioner ,kuri turiu,turi silikono...
Atsakyti
nu va perskaciau sudeti,ampules neturi silikono,tik vaisiu ekstraktus ,sunflower seed oil,jojoba seed oil,milk protein,na ir chloridu kazkokiu dar prirasyta
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 25, 21:19)
nu va perskaciau sudeti,ampules neturi silikono,tik vaisiu ekstraktus ,sunflower seed oil,jojoba seed oil,milk protein,na ir chloridu kazkokiu dar prirasyta


aciu,kad paziurejai 4u.gif
idomiai. tada matyt tamstos galiukai buvo sveiki arba apysveikiai. nes paskilusius nesutvarko niekas apart zirkliu,tai nesutvarkytu ir ampules smile.gif

gal isdiskutuota,kur Vilniuje geriausia jas pirkti? prie big'o?

Atsakyti