Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(fuksė @ 2009 08 09, 20:05)
Gal buvai nuvaziavusi? mirksiukas.gif

Buvau penktadieni smile.gif nusipirkau purskiama nenuplaunama balzama,kainavo 40lt 350ml,kvapas labai saldus karameles smile.gif ir 2 ampules pabandymui,perkant ne visa pakuote(8vnt) kainuoja 8lt,pilna pakuote-57lt,siek tiek pigiau.. smile.gif isbandziau jau ampulyte ir kond. na visai patiko ax.gif plaukai tokie minkstuciai,svelnus,ir dar kas patiko,kad po tiesinimo antra diena galiukai nebuvo pasisiause,tokie sveiki atrode,nors jie pas mane sakojasi ir luzineja doh.gif va,bet nesu isitikinusi,nuo ko toks poveikis nes naudojau kitu priemoniu ta diena(kauke, tigi smooth&shine,aliejuka) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 10 rugpjūčio 2009 - 08:16
[quote=Mertise,2009 08 10, 09:15]
Buvau penktadieni smile.gif nusipirkau purskiama nenuplaunama balzama,kainavo 40lt 350ml,kvapas labai saldus karameles smile.gif ir 2 ampules pabandymui,perkant ne visa pakuote(8vnt) kainuoja 8lt,pilna pakuote-57lt,siek tiek pigiau.. smile.gif isbandziau jau ampulyte ir kond. na visai patiko ax.gif plaukai tokie minkstuciai,svelnus,ir dar kas patiko,kad po tiesinimo antra diena galiukai nebuvo pasisiause,tokie sveiki atrode,nors jie pas mane sakojasi ir luzineja doh.gif va,bet nesu isitikinusi,nuo ko toks poveikis nes naudojau kitu priemoniu ta diena(kauke, tigi smooth&shine,aliejuka) smile.gif
[/quote

kam skirtos ampules? o jie sampunu nepilsto?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 10, 08:41)

kam skirtos ampules? o jie sampunu nepilsto?

ampules skirtos plaukus sustiprinti,atsatyti po dazymo,reikia jas itrinti ne i saknis o pagal visa plauku ilgi paskirstyti,labiau blizga,sveikesni plaukai pampa.ne,zinok ,nepilsto ten
Atsakyti
Suzinojau, kad Msh. produktais prekiaujama BIG p/c VLN. grozio salone antrame aukste prie soliariumu studijos.
Tai gal kam pakeliui ir reikia - prasom. Pati varysiu pasidairyt i RIMI.
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 10, 12:42)
Suzinojau, kad Msh. produktais prekiaujama BIG p/c VLN. grozio salone antrame aukste prie soliariumu studijos.
Tai gal kam pakeliui ir reikia - prasom. Pati varysiu pasidairyt i RIMI.

kad ne naujiena pasakei, apie tai buvo jau ne karta kalbeta biggrin.gif mirksiukas.gif ten brangiau (bent kapsules) nei toj kalvariju rimi.
o dar prekiauja to pacio salono kitam filiale, fabijoniskiu gatvej ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 10, 11:42)
Suzinojau, kad Msh. produktais prekiaujama BIG p/c VLN. grozio salone antrame aukste prie soliariumu studijos.
Tai gal kam pakeliui ir reikia - prasom. Pati varysiu pasidairyt i RIMI.

mano drauge Vln kazkur pirko ampules po 10lt/vnt doh.gif tai is tiesu brangoka...ir ji 80lt uz visa pakuote sumokejo.o Maserati raso kad uz 53lt pakuote nusipirko kazkur prie Big'o..
Papildyta:
QUOTE(Eleina @ 2009 08 10, 12:20)
kad ne naujiena pasakei, apie tai buvo jau ne karta kalbeta  biggrin.gif  mirksiukas.gif ten brangiau (bent kapsules) nei toj kalvariju rimi.
o dar prekiauja to pacio salono kitam filiale, fabijoniskiu gatvej  ax.gif

idomu kas per kalvariju rimi,kurioj cia vietoj? 4u.gif as apie rimi Jeruzaleje kalbejau,Ateities g.atrodo,jei neklystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 08 10, 13:20)
kad ne naujiena pasakei, apie tai buvo jau ne karta kalbeta  biggrin.gif  mirksiukas.gif ten brangiau (bent kapsules) nei toj kalvariju rimi.
o dar prekiauja to pacio salono kitam filiale, fabijoniskiu gatvej  ax.gif


blush2.gif zabala. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mertise @ 2009 08 10, 13:27)
mano drauge Vln kazkur pirko ampules po 10lt/vnt doh.gif tai is tiesu brangoka...ir ji 80lt uz visa pakuote sumokejo.o Maserati raso kad uz 53lt pakuote nusipirko kazkur prie Big'o..
Papildyta:

idomu kas per kalvariju rimi,kurioj cia vietoj? 4u.gif as apie rimi Jeruzaleje kalbejau,Ateities g.atrodo,jei neklystu g.gif


Na tai ta pati RIMI sakyciau.


o gal matete is uzsienio kur but galima atsisiust MSh.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 10 rugpjūčio 2009 - 12:30
QUOTE(fuksė @ 2009 08 10, 12:29)
blush2.gif zabala.  biggrin.gif
Papildyta:
Na tai ta pati RIMI sakyciau.
o gal matete is uzsienio kur but galima atsisiust MSh.?

maciau,bet neapsimoka,su siuntimu brangaiu gaunasi,negu LT pirkti
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 10, 13:27)
mano drauge Vln kazkur pirko ampules po 10lt/vnt doh.gif tai is tiesu brangoka...ir ji 80lt uz visa pakuote sumokejo.o Maserati raso kad uz 53lt pakuote nusipirko kazkur prie Big'o..
Papildyta:
idomu kas per kalvariju rimi,kurioj cia vietoj? 4u.gif as apie rimi Jeruzaleje kalbejau,Ateities g.atrodo,jei neklystu g.gif

idomu kur prie bigo parduoda uz 53 g.gif
ta pati rimi - ten kalvariju gatve mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 10 rugpjūčio 2009 - 14:30
Buvau RIMI, visi sampunai po 34 lt., ampules po 8 lt. Apie 20 min. laukiau pardavejos, bet buvo uzdaryta, keista, kaip ir grozio salonas, taciau taip nieko ir nesulaukiau. g.gif
Nusivariau i BIGa, sampunu kaina ta pati, o ampules po 10 lt. Beje, gavau megini sampuno, pati kirpeja pasiule. Ji labai gyre ampules.
Atsakyti
Buvau ir as vakar BIG'e,ieskojau milkshake dazu,ten nebuvo ir ampules pasiteiravau tikrai po 10lt,o perkant pakuote jokios nuolaidos nedaro doh.gif isejau,ir isvaziavau i S.neries g. iskart suradau ta kirpykla,kur priekiauja milkshake,nusipirkau dazus,kainavo 40lt,tamsaus sokolado spalvos neturejo,paemiau tamsiai ruda,patiko kvapas,uzteko puse pakuotes,nors plaukai ilgi,pasilikau dar kartui ax.gif klausiau kaip jie laikosi,pasake kaip visi dazai,tikiuosi bent kenkia maziau smile.gif)jie be amoniako..ampules ten kainuoja 1-7lt,dezute 56lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 08 11, 09:08)
Buvau ir as vakar BIG'e,ieskojau milkshake dazu,ten nebuvo ir ampules pasiteiravau tikrai po 10lt,o perkant pakuote jokios nuolaidos nedaro doh.gif isejau,ir isvaziavau i S.neries g. iskart suradau ta kirpykla,kur priekiauja milkshake,nusipirkau dazus,kainavo 40lt,tamsaus sokolado spalvos neturejo,paemiau tamsiai ruda,patiko kvapas,uzteko puse pakuotes,nors plaukai ilgi,pasilikau dar kartui ax.gif klausiau kaip jie laikosi,pasake kaip visi dazai,tikiuosi bent kenkia maziau smile.gif)jie be amoniako..ampules ten kainuoja 1-7lt,dezute 56lt smile.gif


o sita kirpykla randasi namo kampo pirmame aukste? berods ten maciau, isvaziuojant is pozemines aiksteles BIG-o. Na skirtumas kainos ... doh.gif
blondems jie dazu turi, ar sampunu nepastebejai? g.gif
Atsakyti