Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

Siandiena antra karta ta purskala isbandziau, na neblogas tikrai.Bet antra karta nepirksiu.Apsunkinti neapsunkina plauku, bet kazko netas mano plaukam.I vakara kazko jau lyg susiriebaluoti nori.

Aprasymas neblogas aliejuko, jauciu savo kai baigsiu, pirksiu ji. 4u.gif

O apie ta aliejini sampuna nezinau, nezinau g.gif Ar as ji pirkciau, nes vistiek ka tenai tie plaukai spes to aliejaus isigerti.Nes issimuiluoji per kelias sekundes, o poto juk nuskalauji, ir dedi, ar kauke ar koki balzama.Tai ka jie ten spes tie plaukai, to aliejaus paragauti normaliai.Cia tik mano nuomuone 4u.gif

Beje Spicai ar naudoji koki pilinga plaukam? ar koki valikli nuo visokiu silikonu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrute 99: 02 rugpjūčio 2009 - 19:07
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 08 02, 20:01)
Siandiena antra karta ta purskala isbandziau, na neblogas tikrai.Bet antra karta nepirksiu.Apsunkinti neapsunkina plauku, bet kazko netas mano plaukam.I vakara kazko jau lyg susiriebaluoti nori.

Aprasymas neblogas aliejuko, jauciu savo kai baigsiu, pirksiu ji. 4u.gif

O apie ta aliejini sampuna nezinau, nezinau  g.gif Ar as ji pirkciau, nes vistiek ka tenai tie plaukai spes to aliejaus isigerti.Nes issimuiluoji per kelias sekundes, o poto juk nuskalauji, ir dedi, ar kauke ar koki balzama.Tai ka jie ten spes tie plaukai, to aliejaus paragauti normaliai.Cia tik mano nuomuone 4u.gif

Beje Spicai ar naudoji koki pilinga plaukam? ar koki valikli nuo visokiu silikonu? 4u.gif

oj ne, nieko nesu nei girdejus nei bandzius, bet butu gal ne pro sali unsure.gif
Atsakyti
Buvau siandiena nuvarius paziureti i saturne esance Audrone.Ten turi uzsisakyti pirma.Neturi nei jokio katalogo nieko.Tik mazdaud pasakai ko nori tik tada uzsako.Gryzau susinervijus visa. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 08 04, 18:49)
Buvau siandiena nuvarius paziureti i saturne esance Audrone.Ten turi uzsisakyti pirma.Neturi nei jokio katalogo nieko.Tik mazdaud pasakai ko nori tik tada uzsako.Gryzau susinervijus visa. 4u.gif

saturne- s.. buvau kazkada
varyk i "studlenda"
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 08 02, 12:40)
nieko nesu girdejus ar macius tokio..
beja viena panele sake kad yra kazkoks aliejinis sampunas labai neblogas, bet sunku isivaizduoti toki bigsmile.gif

bandziau ta aliejini sampuna, man jis visai nepatiko ir netiko schmoll.gif plaukai kazkokie siurkstus nuo jo daresi doh.gif
Atsakyti
O megineliai ar buna, pvz. sampunu, balzamu? g.gif
Na juk norisi pirma pabandyt....
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 05, 20:42)
O megineliai ar buna, pvz. sampunu, balzamu? g.gif
Na juk norisi pirma pabandyt....



Nu labai abejoju. g.gif
Atsakyti
vakar buvau nuvarius i Rimi Vilniuje,kur milkshake parduoda,bet jau uzdaryta buvo verysad.gif siandien vaziuosiu,noriu labai ta purskala nusipirkti apsauganti nuo karscio wub.gif ir dazai labai domina,gal issirinksiu ax.gif dar noreciau tas ampules isbandyti,kas ten per stebuklas idomu bigsmile.gif bet daruge sake,kad Vilniuje jos kainuoja po 10lt/vnt,o Kaune po 6lt,idomu kodel toks skirtumas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 06 rugpjūčio 2009 - 08:10
QUOTE(Mertise @ 2009 08 06, 09:09)
vakar buvau nuvarius i Rimi Vilniuje,kur milkshake parduoda,bet jau uzdaryta buvo verysad.gif siandien vaziuosiu,noriu labai ta purskala nusipirkti apsauganti nuo karscio wub.gif ir dazai labai domina,gal issirinksiu ax.gif dar noreciau tas ampules isbandyti,kas ten per stebuklas idomu bigsmile.gif bet daruge sake,kad Vilniuje jos kainuoja po 10lt/vnt,o Kaune po 6lt,idomu kodel toks skirtumas g.gif


Sveika, kurioj RIMI yra MCh produktu? O gal zinai, kur VLN pilsto, noriu pabandyt, nupirksiu butelaiti, o jei netiks? g.gif Turejau tik MCh karamelini kondic. (gavau dovanu is UK) - jis patiko, dabar noriu koki sampuna pabandyt.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 06, 09:22)
Sveika, kurioj RIMI yra MCh produktu? O gal zinai, kur VLN pilsto, noriu pabandyt, nupirksiu butelaiti, o jei netiks?  g.gif Turejau tik MCh karamelini kondic. (gavau dovanu is UK) - jis patiko, dabar noriu koki sampuna pabandyt.... ax.gif

Rimi ,kuri yra Jeruzaleje,nezinau kaip ten gatve vadinas 4u.gif pati nieko dar is ten nepirkau,tai nezinau ar pilsto..siandien viska zinosiu,kai nuvaziuosiu ten smile.gif
dirba iki 19val smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 06 rugpjūčio 2009 - 09:40
QUOTE(Mertise @ 2009 08 06, 10:39)
Rimi ,kuri yra Jeruzaleje,nezinau kaip ten gatve vadinas  4u.gif pati nieko dar is ten nepirkau,tai nezinau ar pilsto..siandien viska zinosiu,kai nuvaziuosiu ten smile.gif
dirba iki 19val smile.gif


Gal buvai nuvaziavusi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 05, 20:42)
O megineliai ar buna, pvz. sampunu, balzamu? g.gif
Na juk norisi pirma pabandyt....

buna 4u.gif reikia klausti salonuose. nelabai noriai jos ten dalina juos, bet jei moki prasyt - gausi biggrin.gif
Atsakyti