Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(HoTea @ 2009 07 26, 09:29)
Ant šlapių geriau, bet šeip nenupliksit jei ir ant sausų užpurkšit  biggrin.gif

siaip ka jauciat po jo? plauku neapsunkina? nesuvelia?
vakar tiek ilgai masciau pirkti-nepirkti ir nepirkau rolleyes.gif
tik ampules pasemiau
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 26, 12:29)
siaip ka jauciat po jo? plauku neapsunkina? nesuvelia?
vakar tiek ilgai masciau pirkti-nepirkti ir nepirkau rolleyes.gif
tik ampules pasemiau

Na, kažkaip nesureikšminu jausmo. Paprastai man kaip purškiklis smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar purskala turit omeny Milkshake Leave-In Conditioner ? ax.gif ar yra sios firmos kokia nors nuo karscio apsauganti priemone?man sake kad kazkoks purskalas apsaugantis yra..tai gal butu tas kondicionierius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 29 liepos 2009 - 13:22
QUOTE(Mertise @ 2009 07 29, 14:21)
Sveikos,
ar purskala turit omeny Milkshake Leave-In Conditioner ? ax.gif  ar yra sios firmos kokia nors nuo karscio apsauganti priemone?man sake kad kazkoks purskalas apsaugantis yra..tai gal butu tas kondicionierius?

ne, ne tas, kitas nuo saules, toks aliejinis. o kalbam apie sita kur mini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 07 29, 19:59)
ne, ne tas, kitas nuo saules, toks aliejinis. o kalbam apie sita kur mini  4u.gif

O kaip jis tiksliai vadinasi? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Naudoju Milksake sampuna ,sausiems ir pazeistiems plaukams ,su pieno , javu baltymais bei silku - labai gerai isplauna pplaukus ,zvilga malonaus kavpo rolleyes.gif .Kondicionieriu su pieno baltymais ,labai man suminkstina plaukus ,palaiko plauko dregnuuma ir spalva ,palaikau 2-5 minutes ir rezultas thumbup.gif nereikai nei kaukes man.Bet retsikeis panaudou kitos firmos ,O noreciau isbandyti ,kauke Milkshake rolleyes.gif kokie atsiliepimai butu ,turbut geri 4u.gif ?

Suradau savo plaukams geri ,ir esu patenkinta dabar iki ausu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(olga_klp @ 2009 07 22, 10:10)
zinome smile.gif
IKI parduotuveje, prie Kalifornijos naktinio klubo, 2 aukste yra parduotuve kiprykloms. tem daug milkshake produkcijos ( ir kitu firmu irgi nemazai)
tikrai surasite viska, ko ieskote!



Siandiena tenai buvau nuejus, nusipirkau milk schake in condicionier, rytoi bandysiu.Bet seip, kaip parduotuve, nepatiko. zymiai didesnis pasirinkimas Gabijoij.To paties Milk Schake, pasirinkimo nera, keli buteliukai.Pardaveja sake kad tiek visada buna.Nes paklausiau ar ispirkta, ar toki pasirinkima tik visada turi, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 07 31, 16:42)
Siandiena tenai buvau nuejus, nusipirkau milk schake in condicionier, rytoi bandysiu.Bet seip, kaip parduotuve, nepatiko. zymiai didesnis pasirinkimas Gabijoij.To paties Milk Schake, pasirinkimo nera, keli buteliukai.Pardaveja sake kad tiek visada buna.Nes paklausiau ar ispirkta, ar toki pasirinkima tik visada turi, 4u.gif

daugiau pasirinkimo yra studlende Audronej, arba salone "liux" (cia klp)
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 31, 20:58)
daugiau pasirinkimo yra studlende Audronej, arba salone "liux" (cia klp)



O aciu, reiks nuvaryti paziureti butinai.Siandiena isbandziau ta purskala.Na is pirmo karto lyg ir nieko, ziuresiu kaip toliau bus.Kvapas, tai labai patiko, gryn karamele.O kur yra ta "liux''? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 08 01, 12:11)
O aciu, reiks nuvaryti paziureti butinai.Siandiena isbandziau ta purskala.Na is pirmo karto lyg ir nieko, ziuresiu kaip toliau bus.Kvapas, tai labai patiko, gryn karamele.O kur yra ta "liux''? 4u.gif

o labai mane traukia ta purskala isigyt ax.gif
nepsunkina plauku?
"liux" yra netoli centrines IKI ten gatve man atrodo yra Sauliu/Siaulu tiksliai nepamenu..dar netoli ten yra "West Express" kelioniu agentura
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 08 01, 14:39)
o labai mane traukia ta purskala isigyt ax.gif
nepsunkina plauku?
"liux" yra netoli centrines IKI ten gatve man atrodo yra Sauliu/Siaulu tiksliai nepamenu..dar netoli ten yra "West Express" kelioniu agentura



Na ne, neapsunkina.Neblogas, bet dar kolkas nesakau ir geras.Siandiena tik pabandziau.Reiks nuvaryti iki Audrones paziurineti. Kazin kaip aliejukas ju plaukam. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 08 01, 15:06)
Na ne, neapsunkina.Neblogas, bet dar kolkas nesakau ir geras.Siandiena tik pabandziau.Reiks nuvaryti iki Audrones paziurineti. Kazin kaip aliejukas ju plaukam. smile.gif

nieko nesu girdejus ar macius tokio..
beja viena panele sake kad yra kazkoks aliejinis sampunas labai neblogas, bet sunku isivaizduoti toki bigsmile.gif
Atsakyti