Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(fuksė @ 2009 07 16, 09:41)
Tamsi blondine - cia kaip? Turbut spalva ne i baltuma, o i siaudo spalva ar karameles? O dazai nenusiplauna?

nu jo grazi spalva gal daugiau siaudo skaitytusi, nu bet naturali tokia ne ryza ir ne balta 4u.gif man patinka ir dazai kvepia ir plaukams nekenkia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 16, 14:15)
o kiek jums laiko milkshake dazai? greit nusiplauna? ar cia pirma kart dazet? ax.gif

as dazau i menesi karta, kad saknys nesimatytu ataugancios 4u.gif siaip aisku pasiplauna dazai, bet visai nenusiplauna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 07 16, 15:31)
nu jo grazi spalva gal daugiau siaudo skaitytusi, nu bet naturali tokia ne ryza ir ne balta 4u.gif  man patinka ir dazai kvepia ir plaukams nekenkia 4u.gif
Papildyta:

as dazau i menesi karta, kad saknys nesimatytu ataugancios 4u.gif  siaip aisku pasiplauna dazai, bet visai nenusiplauna ax.gif


Siaudo spalva ir man tinka bei patinka. Teisingai pastebejote, kad tas blukinimas daznai duoda ryzos arba geltono visciuko galvos efekta - nervuoja nerealiai.
O kur dazotes? Kiek kainuoja? Aciu. 4u.gif
Atsakyti
O kiek laikote ant plauku ampules?Ar uztektu koki pusvalandi palaikyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelyte99 @ 2009 07 17, 20:36)
O kiek laikote ant plauku ampules?Ar uztektu koki pusvalandi palaikyti? smile.gif

priklauso nuo plauko bukles... jei labai sausi pazeisti laikykit ilgiau dar pasildykite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelyte99 @ 2009 07 17, 20:36)
O kiek laikote ant plauku ampules?Ar uztektu koki pusvalandi palaikyti? smile.gif

as laikau apie valanda. ir dar uzsidedu ta duso kepuraite tokia, skaiciau kad taip efektas geresnis g.gif nezinau ar tiesa, bet manau tikrai ne blogiau biggrin.gif
Atsakyti
gal žinote kur Klaipėdoje galima būtų įsigyti Milk shake plaukų dažų?.. labai būčiau dėkinga už pagalbą..
Atsakyti
QUOTE(Kristinukas.J.S. @ 2009 07 22, 00:48)
gal žinote kur Klaipėdoje galima būtų įsigyti Milk shake plaukų dažų?.. labai būčiau dėkinga už pagalbą..



zinome smile.gif
IKI parduotuveje, prie Kalifornijos naktinio klubo, 2 aukste yra parduotuve kiprykloms. tem daug milkshake produkcijos ( ir kitu firmu irgi nemazai)
tikrai surasite viska, ko ieskote!
Atsakyti
isbandziau ta sampuna intensive nourishing ar kaip ten jis ir nelikau su-per patenkinta g.gif
nors ampolytes tai geresniu nesu turejus mirksiukas.gif
Atsakyti
Purškiklis - super ir labai skaniai kvepia. mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(HoTea @ 2009 07 25, 21:59)
Purškiklis - super ir labai skaniai kvepia.  mirksiukas.gif  wub.gif

gal galit daugiau apie ji?
purskti tik ant slapiu galima?
Atsakyti
QUOTE(HoTea @ 2009 07 25, 21:59)
Purškiklis - super ir labai skaniai kvepia.  mirksiukas.gif  wub.gif

aha, man irgi smile.gif
Spicai, as purskiu ant slapiu. na dregnu - kai nusausinu ranksluosciu. bet manau ir ant sausu galima purkst g.gif
Atsakyti
Ant šlapių geriau, bet šeip nenupliksit jei ir ant sausų užpurkšit biggrin.gif
Atsakyti