Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Malena @ 2007 08 01, 17:16)
o tau kuris fainesnis?

Negaliu tiksliai atsakyti nes Tigi Oatmeal & Honey esu jau sunaudojusi pries koki menesi.Taigi dabar dar galvoju ar man vel pirkti Tigi, nes dabar Salone + dideliems buteliams yra akcija.Kiek zinau 750ml. sampuno ir tiek pat balzamo kainuoja 139 litus.Ar nusipirkti Milk Shake ir sampuna plaukams.
Papildyta:
QUOTE(nancy @ 2007 08 01, 17:19)
nu aisku  4u.gif turbut nebandysiu ju unsure.gif

parasyk pavadinima savojo balzamo 4u.gif

Pavadinimas Milk Shake color maintainer conditioner.
Papildyta:
Siandien nusipirkau Milk Shake kapsulytes plaukams atgaivinti.Kai kurios mergaites klause kur galima rasti pigiau siu kapsulyciu.As siandien pati apvazinejau 3 grozio salonus.Viename salone kapsylete kainavo 10 lt.Kitame 9 lt.
o Rimi prie Jaruzales suradau po 6.50lt ,bet kadangi pirkai visa pakuote tai sumokejau 48 litus uz 8 kapsulutes.Taigi vieno kaina gavosi 6 litai.
Atsakyti
QUOTE(Angelita @ 2007 08 02, 16:38)
o Rimi prie Jaruzales suradau po 6.50lt ,bet kadangi pirkai visa pakuote tai sumokejau 48 litus uz 8 kapsulutes.Taigi vieno kaina gavosi 6 litai.

o kur tiksliau? ten koks skyrius yra atskiras ar salonas?
ir ar jie prekiauja ir plaukų dažais? man reiktų ir dažų ir kapsuliukių stiprinančių plauką blush2.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm0nytė @ 2007 08 10, 11:57)
o kur tiksliau? ten koks skyrius yra atskiras ar salonas?
ir ar jie prekiauja ir plaukų dažais? man reiktų ir dažų ir kapsuliukių stiprinančių plauką  blush2.gif
ačiū 4u.gif


Pacioje Rmi yra tokie skyriai,ten papuosalai,Foto atelje,vaistine ir t.t. tai ten yra issikures grozio salonas.Milkshake produkcija i stikline vitrina isstatyta smile.gif Zodziu tik ieini i Rimi ir is kart dairykis i kaire smile.gif

Del dazu nieko nezinau unsure.gif
Atsakyti
man labai tinka Milk shake kaukes ir ampules plaukams thumbup.gif thumbup.gif panaudojus plaukai pasidaro svelnuciai ir minksti bigsmile.gif
Atsakyti
Man laaabai patinka kvapas Milk Shake. Buvo sampunas atrodo su medum ir kauke is tos pacios serijos. Kvapas nuostabus, bet rezultatu norejau geresniu. (gal netiko tai ka issirinkau) Nieko blogo pasakyti negaliu,bet paliginus su O'Rising, tai man daug graziau plaukai atrode su O'rising Coco jau po dveju savaiciu negu po 3 su Milk. 4u.gif
Atsakyti
Nuspremdžiau šiek tiek atgaivinti savo plaukučius ir patamsėti, nebebūti blondina lotuliukas.gif Prisiskaičiau tiek gėrio apie Milk shake dažus ir nuskuodžiau išmėginti thumbup.gif iš pradžių abejojau spalva, manaiu būsiu per tamsi, o pasirodo visiškai be reikalo panikavau-spalvytė gavosi super, ataugusių šaknų spalvos tai dabar manau drąsiai galėsiu auginti kasas be peroksido ax.gif Ir jogurto kaukę nusipirkau, išmėginau thumbup.gif plaukučiai švelnučiai, žiūrėsim kaip bus toliau. Už tat sunaudojau visą dėžutę ampolyčių ir nieko g.gif gal plaukai per daug pavargę kad juos atsatytų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelita @ 2007 08 02, 16:38)
Siandien nusipirkau Milk Shake kapsulytes plaukams atgaivinti.Kai kurios mergaites klause kur galima rasti pigiau siu kapsulyciu.As siandien pati apvazinejau 3 grozio salonus.Viename salone kapsylete kainavo 10 lt.Kitame 9 lt.
o Rimi prie Jaruzales suradau po 6.50lt ,bet kadangi pirkai visa pakuote tai sumokejau 48 litus uz 8 kapsulutes.Taigi vieno kaina gavosi 6 litai.

as nusipirkau irgi penktadieni, tai jau viena sunaudojau rolleyes.gif man tai liuks thumbup.gif plaukai kaip ne mano blush2.gif svelnus, graziai krenta bigsmile.gif reiks kauke dar yogurto nusipirkt rolleyes.gif bet veliau ax.gif
Atsakyti
Kazkur girdejau kad yra putu milkshake, gal kasnors zino kokia kaina?smile.gif ir kur vilniuje galima isigyti siu priemoniu?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2007 08 20, 13:17)
Kazkur girdejau kad yra putu milkshake, gal kasnors zino kokia kaina?smile.gif ir kur vilniuje galima isigyti siu priemoniu?

as maciau ju ten, kur ir kapsules pirkau - rimi jeruzalej, kalvariju gatvej mirksiukas.gif
tiesa, kainos neklausiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eleina: 20 rugpjūčio 2007 - 14:34
o dažų jie ten turi pardavimui?
nematei?
ir kokios kainos?

aš nikaip neprisiruošiu doh.gif
Atsakyti
Apsiprekinau.. Nusipirkau siandien 2 kapsulytes plaukams atgaivinti, purskiama kondicionieriu ir jogurtine kauke rolleyes.gif bandysim gaivint plaukus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm0nytė @ 2007 08 21, 23:00)
o dažų jie ten turi pardavimui?
nematei?
ir kokios kainos?

aš nikaip neprisiruošiu doh.gif

dazu kiek maciau neturi... bet negarantuoju 100 proc rolleyes.gif siaip kiek maciau tai buvo kapsules, kaukes, sampunai, kondicionieriai, tos putos kur cia kalbeta... gal dar kazkas, bet nesigilinau, nes man tik kapsuliu kolkas reikejo rolleyes.gif
kaina kapsuliu 6.5/1vnt arba 48/8vnt., kaukes yogurto ir pieno po 45 lt. kitu kainu neklausiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rencia1 @ 2007 08 21, 23:24)
Apsiprekinau.. Nusipirkau siandien 2 kapsulytes plaukams atgaivinti, purskiama kondicionieriu ir jogurtine kauke  rolleyes.gif  bandysim gaivint plaukus  unsure.gif

kiek kainavo purskiamas kondicionierius?
Atsakyti