Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

o as milkshake labai patenkinta.. ampolytes, geris, atgaivina plaukus nerealiai..purskiamas kondicionierius irgi, kvepia kaip skaniai, plaukuciai blizga tviska, minkstuciai smile.gif
siandien kaip tik gavau siuntinuka , tai isbandysiu sampuna, ir kazkoki seruma, pirkau is hairsupermarket.com
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2009 07 10, 21:07)
o as milkshake labai patenkinta.. ampolytes, geris, atgaivina plaukus nerealiai..purskiamas kondicionierius irgi, kvepia kaip skaniai, plaukuciai blizga tviska, minkstuciai smile.gif
siandien kaip tik gavau siuntinuka , tai isbandysiu sampuna, ir kazkoki seruma, pirkau is hairsupermarket.com

O kazin ar apsimoka is ten pirkt g.gif paziurejau kainas, tai as vilniuj pigiau perku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 07 10, 20:36)
O kazin ar apsimoka is ten pirkt  g.gif paziurejau kainas, tai as vilniuj pigiau perku  rolleyes.gif


gali buti zinok, nesiginciju, as kaune esu pirkus, bet neatsimenu kiek mokejau, o dabar gyvenu paryziuj, sitam uzkampy nieko ner g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 07 10, 21:36)
O kazin ar apsimoka is ten pirkt  g.gif paziurejau kainas, tai as vilniuj pigiau perku  rolleyes.gif


paklausiu ir dar karteli.... 4u.gif
Gal zinai kur prikiaujama pilstomais Milk Shake? Noreciau pradziai pabandyti.
Beje, ka butent perki ir kokiems plaukams tai skirta, kaip poveikis?
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 11, 13:32)
paklausiu ir dar karteli.... 4u.gif
Gal zinai kur prikiaujama pilstomais Milk Shake? Noreciau pradziai pabandyti.
Beje, ka butent perki ir kokiems plaukams tai skirta, kaip poveikis?

atsiprasau, kazkaip ir neatsakiau blush2.gif 4u.gif nezinau zinok kur prekiauja pilstomais vilniuj g.gif kaune merginos kalbejo kur pirkt, bet neisiminiau, nes neaktualu doh.gif lyg Mickeviciaus g. g.gif as perku Big'e, salone "Mylek save" rolleyes.gif ten budavo pigiausia anksciau, dabar kainos irgi pakilusios man regis kai kuriu produktu g.gif
perku sampuna sausiems plaukams, kauke jogurto, kondicionieriu dazytiems plaukams, zele plaukams dvieju rusiu, ir dar ampules, tik jas jau kitoj vietoj. man patinka poveikis, plaukai ne taip sauseja, nors stebuklu aisku nedaro. isvis dar neradau stebuklingos priemones kad jie nesausetu. o siaip is visu naudotu sampunu ir kitu priemoniu, tai manyciau Milk shake labiausiai man tiko ir patiko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Bluebell @ 2009 07 10, 23:40)
gali buti zinok, nesiginciju, as kaune esu pirkus, bet neatsimenu kiek mokejau, o dabar gyvenu paryziuj, sitam uzkampy nieko ner g.gif  schmoll.gif

ai tai aisku tada drinks_cheers.gif kazkaip nepaziurejau kur tu gyveni 4u.gif tada suprantama 4u.gif galvojau gal per tarpininkes perki is to psl doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 07 11, 16:21)
atsiprasau, kazkaip ir neatsakiau  blush2.gif  4u.gif nezinau zinok kur prekiauja pilstomais vilniuj  g.gif kaune merginos kalbejo kur pirkt, bet neisiminiau, nes neaktualu  doh.gif lyg Mickeviciaus g.  g.gif as perku Big'e, salone "Mylek save"  rolleyes.gif ten budavo pigiausia anksciau, dabar kainos irgi pakilusios man regis kai kuriu produktu  g.gif
perku sampuna sausiems plaukams, kauke jogurto, kondicionieriu dazytiems plaukams, zele plaukams dvieju rusiu, ir dar ampules, tik jas jau kitoj vietoj. man patinka poveikis, plaukai ne taip sauseja, nors stebuklu aisku nedaro. isvis dar neradau stebuklingos priemones kad jie nesausetu. o siaip is visu naudotu sampunu ir kitu priemoniu, tai manyciau Milk shake labiausiai man tiko ir patiko  4u.gif
Papildyta:

ai tai aisku tada  drinks_cheers.gif kazkaip nepaziurejau kur tu gyveni  4u.gif tada suprantama  4u.gif galvojau gal per tarpininkes perki is to psl  doh.gif


Aciu, pabandysiu ieskoti Vilniuje. 4u.gif Kas per zele? g.gif Oi ir as vis ieskau stebuklo. Plaukai dazyti karameles spalva, tad galai labai jau sauseja, o stai po duso ant galvos vien ,,kaltunai", vaje kol as juos issukuoju.... doh.gif
Man MS kvapas patinka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 13, 10:35)
Aciu, pabandysiu ieskoti Vilniuje.  4u.gif Kas per zele?  g.gif Oi ir as vis ieskau stebuklo. Plaukai dazyti karameles spalva, tad galai labai jau sauseja, o stai po duso ant galvos vien ,,kaltunai", vaje kol as juos issukuoju.... doh.gif
Man MS kvapas patinka. thumbup.gif

Zele plaukams, urban tribe helix arba ex-centric. maisau abi beveik lygiom dalim, helix'o gal truputi daugiau pilu.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 06 14, 21:18)
gal plaukai ir super, bet kad nebutu trumpalaikis efektas  g.gif ten juk vaisiu rugstys - isgrauzia plaukus per toki ilga laika kaip turi but  unsure.gif  doh.gif as max valanda laikau  rolleyes.gif

nezinau jau kelis metus taip darau, niekas dar nieko nei isgrauze nei sugrauze biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 07 14, 16:04)
nezinau jau kelis metus taip darau, niekas dar nieko nei isgrauze nei sugrauze biggrin.gif

tai super biggrin.gif tik manyciau, kad vistiek kosmetika, vaistus ar panasius dalykus reiktu naudot labai nenukrypstant nuo vartojimo instrukciju tongue.gif
Atsakyti
Gali būti, tavo tiesa, bet man taip patogiau 4u.gif dabar dazau plaukus milkshake beamonjakiniais dazais nr.9 tamsi blondine tokia, nu super dažai neatsidžiaugiu, plaukai blizga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 07 15, 13:20)
Gali būti, tavo tiesa, bet man taip patogiau 4u.gif dabar dazau plaukus milkshake beamonjakiniais dazais nr.9 tamsi blondine tokia, nu super dažai neatsidžiaugiu, plaukai blizga 4u.gif


Tamsi blondine - cia kaip? Turbut spalva ne i baltuma, o i siaudo spalva ar karameles? O dazai nenusiplauna?
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 07 15, 13:20)
Gali būti, tavo tiesa, bet man taip patogiau 4u.gif dabar dazau plaukus milkshake beamonjakiniais dazais nr.9 tamsi blondine tokia, nu super dažai neatsidžiaugiu, plaukai blizga 4u.gif


o kiek jums laiko milkshake dazai? greit nusiplauna? ar cia pirma kart dazet? ax.gif
Atsakyti