Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

kur Kaune pigiausiai galima įsigyt mikshake ampolių atstatomųjų? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
*Riutelia Paskelbta Šiandien, 08:33
  QUOTE(Eleina @ 2009 06 01, 09:07)
atleiskit uz klausima, bet ar jus keliom zinutem i virsu paskaityt nemokat?  o gal siaip pramogaujat? 


as beveik visą temą perksaičiau..  juk neklausiu, kur jų galima nusipirkt, klausiu kur pigiausiai 

Aš tai tiksliai visų kainų nežinau,bet manau kad pigiausiai tai Mickevičiaus gatvėj,ten kur priemonės kirpykloms.Lyg tai sąrašiuke net nebuvo paminėta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Riutelia @ 2009 06 01, 10:56)
dėkui labai  4u.gif  nu ką, artimiausias mano pirkinukas tikiuosi bus tos stebuklingosios ampolės  tongue.gif

as tai ampule isitrinu i plaukus is vakaro i svarius isplautus plaukus, o ryte tik nuskalauju, tada tai plaukai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 06 07, 16:36)
as tai ampule isitrinu i plaukus is vakaro i svarius isplautus plaukus, o ryte tik nuskalauju, tada tai plaukai super thumbup.gif

gal plaukai ir super, bet kad nebutu trumpalaikis efektas g.gif ten juk vaisiu rugstys - isgrauzia plaukus per toki ilga laika kaip turi but unsure.gif doh.gif as max valanda laikau rolleyes.gif
Atsakyti
gal galit rekomenduoti sausiems plaukams kaukyte? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, ar galetu mane kas apsviest kur galeciau internetu uzsisakyt Milkshake dazu plaukams?Plauku prieziuros priemoniu pilna, o vat dazu niekaip nerandu g.gif prisiskaiciau visokio gerio apie siuos plauku dazus, bet ne lt esu ir nezinau kur ju gaut verysad.gif buciau laaaaabai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(endi @ 2009 06 22, 15:16)
Sveikutes, ar galetu mane kas apsviest kur galeciau internetu uzsisakyt Milkshake dazu plaukams?Plauku prieziuros priemoniu pilna, o vat dazu niekaip nerandu  g.gif prisiskaiciau visokio gerio apie siuos plauku dazus, bet ne lt esu ir nezinau kur ju gaut verysad.gif buciau laaaaabai dekinga smile.gif


Galit pabandyt parasyti i info@z-one.lt ir paklaust mirksiukas.gif
Atsakyti
Isigijau nenuskalaujama kondicionieriu, panaudojau siek tiek... Plaukuciams visai patiko, bet man niekaip - nu niekaip negaliu priprasti sad.gif ta skarameles kavapas net pykina... Tai taip ir stovi lentynoje keli menesiai nenaudojamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nomeda.b @ 2009 07 04, 15:52)
Isigijau nenuskalaujama kondicionieriu, panaudojau siek tiek... Plaukuciams visai patiko, bet man niekaip - nu niekaip negaliu priprasti sad.gif ta skarameles kavapas net pykina... Tai taip ir stovi lentynoje keli menesiai nenaudojamas  ax.gif

o koki konkreciai nusipirkai? ax.gif gali gi paduot skelbima SM, parduosi jei nenaudoji mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal galite paviesinti kainas sampunu, kaukiu bei balzamu.
Dekoju
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 08, 14:27)
Sveikos,
gal galite paviesinti kainas sampunu, kaukiu bei balzamu.
Dekoju

galiu tik pasakyt uz kiek paskutini karta pirkau, nes gali but pabrange rolleyes.gif
sampunas - 30, balzamas - 32 jei neklystu, kauke - 45.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 07 08, 15:31)
galiu tik pasakyt uz kiek paskutini karta pirkau, nes gali but pabrange  rolleyes.gif
sampunas - 30, balzamas - 32 jei neklystu, kauke - 45.


Dekoju, kainos nera kosmines. Gal zinai kur prikiaujama pilstomais Milk Shake? Noreciau pradziai pabandyti.
Beje, ka butent pirkai ir kokiems plaukams tai skirta, kaip poveikis?
Atsakyti