Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

Sveikos.As norejau paklausti gal kas esat bande milk shake pieno kauke,bet ta kur reikia pasidaryti paciai su milteliais?aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistyka @ 2009 04 21, 20:32)
Sveikos.As norejau paklausti gal kas esat bande milk shake pieno kauke,bet ta kur reikia pasidaryti paciai su milteliais?aciu uz atsakyma smile.gif


as tai susidariau toki ispudi, kad ta kauke kur pati darai, tai tas pats kas ta pirktine jau pagaminta..tik kad gal pigiau taip perkant gaunasi...ar ne?..
cia gal salonam daugiau taikoma.... g.gif

cia tik man toks ispudis susidare... 4u.gif gal ir ne..
Atsakyti
Nusipirkau simply zen pilkinanti sampuna, negaliu atsidziaugti, visai nesausina plaukuciu smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif gal kuri zinote, kur galima isigyti simply zen produktu kaune? zinau, kad yra baltu pr. 34, bet man ten tolokai ir siaip link silainiu nesigaudau. tai jei dar kuri zinot koki taska, praneskit. aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2009 04 19, 20:02)
esu bandziusi milk shake ampules, visa dezute sunaudojau - nieko gero.

o man prikėlė plaukus iš numirėlių thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas zinote kur Vilniuje galima nusipirkti simply zen pilkinanti sampuna ir kokia jo kainyte mazdaug? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jiminto @ 2009 05 26, 21:10)
sveikos merginos  smile.gif  gal kuri zinote, kur galima isigyti simply zen produktu kaune? zinau, kad yra baltu pr. 34, bet man ten tolokai ir siaip link  silainiu nesigaudau. tai jei dar kuri zinot koki taska, praneskit. aciu  smile.gif


QUOTE(aistuliaa @ 2009 05 27, 22:57)
Gal kas zinote kur Vilniuje galima nusipirkti simply zen pilkinanti sampuna ir kokia jo kainyte mazdaug? wink.gif


manau, simply zen tikrai rasite ten, kur parduodama ir milkshake produkcija, kazkada buvau idejusi visus adresus kur lt galima nusipirkti milkshake- paskaitykit temele atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jiminto @ 2009 05 26, 21:10)
sveikos merginos  smile.gif  gal kuri zinote, kur galima isigyti simply zen produktu kaune? zinau, kad yra baltu pr. 34, bet man ten tolokai ir siaip link  silainiu nesigaudau. tai jei dar kuri zinot koki taska, praneskit. aciu  smile.gif



Pabandyk pasiskambinti arb užeiti Pramonės g. "Maxima", Kaune, esančiame grožio salone "Tovera". Jis dar beje yra ir "Mole".
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 05 26, 15:20)
Nusipirkau simply zen pilkinanti sampuna, negaliu atsidziaugti, visai nesausina plaukuciu smile.gif



As irgi toki turiu, labai labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2009 05 29, 15:20)
As irgi toki turiu, labai labai patinka wub.gif


o ka jis daro? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2009 05 26, 21:29)
o man prikėlė plaukus iš numirėlių  thumbup.gif

man irgi milk schake ampules labai patinka, kol kas neradu nieko geriau uz sias ampules.
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 05 29, 16:48)
o ka jis daro? ax.gif


Sviesiuose plaukuose naikina geltona atspalvi smile.gif pilkina plaukucius 4u.gif
Atsakyti