Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

Merginos, help! Perskaiciau visa tema, radau kur Vilniuje galima isigyti siu produktu, buvau jau bige ir rimi kalvariju, bet beda ta, kad nei ten nei ten dazu nenusipirkau verysad.gif kaip supratau, kad nebutinai ten kur yra sios produkcijos, tai bus ir dazu. Nelabai turiu laiko per visas kitas vietas vaziuoti, gal kuri jau esate pirkusi ir tiksliai zinote kur ju buna?
nes anksciau esu pirkusi Kaune Mickeviciaus g, labai patiko ir kitais dazytis jau nebenoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kotryna9 @ 2009 04 07, 22:36)
Merginos, help! Perskaiciau visa tema, radau kur Vilniuje galima isigyti siu produktu, buvau jau bige ir rimi kalvariju, bet beda ta, kad nei ten nei ten dazu nenusipirkau verysad.gif  kaip supratau, kad nebutinai ten kur yra sios produkcijos, tai bus ir dazu. Nelabai turiu laiko per visas kitas vietas vaziuoti, gal kuri jau esate pirkusi ir tiksliai zinote kur ju buna?
nes anksciau esu pirkusi Kaune Mickeviciaus g, labai patiko ir kitais dazytis jau nebenoriu  smile.gif

salone "Vijole", Pamenkalnio gatveje tikrai yra siu dazu mirksiukas.gif .gruodzio menesi ju dezute kainavo 50 Lt,dabar tai net nzn g.gif
Atsakyti
O tai milk shake plauku prieziuros priemoniu yra ivairiu rusiu ane?? T.y. drekinanciu, maitinanciu ir t.t.??? Kokios ampulyciu, sampunu, kondicionieriu, putu kainos mickeviciaus gatveje? ax.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
O as siandien jau nusipirkau milkshake sampuna sausiems ir pazeistiems plaukams ir sampuna silver blondinem, kuris nuima geltona atspalvi wub.gif . Rytoj bandysiu blush2.gif Gal kas esat bandziusios kauke sausiem ir pazeistiem plaukam? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2009 04 11, 14:12)
O as siandien jau nusipirkau milkshake sampuna sausiems ir pazeistiems plaukams ir sampuna silver blondinem, kuris nuima geltona atspalvi  wub.gif . Rytoj bandysiu blush2.gif Gal kas esat bandziusios kauke sausiem ir pazeistiem plaukam? Kokie atsiliepimai?


as naudoju sia kauke, kol kas kokius 4 kartus teisbandziau...bet tiesa pasakius tikejausi geresnio poveikio... verysad.gif esu naudojus kitu firmu iwairiu kaukes, tj poweikis buwo kurkas ryskesnis...

bet galima manau daryti prielaida, kad tiesiog mano plaukai jau per daug pazeisti...as swiesinu sruogelem...tj ten kur natural plaukai, tj tikrai svelnus ir minkstuciai pasidaro, bet kur jau sviesinti, tj kaip welesi, taip ir po kaukes tebesivelia...nko neminkstina...

matyt tos sruogos jau pernelyg nualintos...

nors, tuo paciu, galiu pasakyti, kad po kaukes plaukai akivaizdziai graziau krenta.. ketinu tamsinti plaukus, nes tos swiesios sruogos nudziuvusios is proto veda doh.gif idomu tik kurioje kirpykloje vln dazo milk shake dazais...
Atsakyti
QUOTE(rizynavaja @ 2009 04 14, 14:18)
nors, tuo paciu, galiu pasakyti, kad po kaukes plaukai akivaizdziai graziau krenta..  ketinu tamsinti plaukus, nes tos swiesios sruogos nudziuvusios is proto veda  doh.gif  idomu tik  kurioje kirpykloje vln dazo milk shake dazais...

"silkinej bangoj" dazo, pati ten dazausi, bet tikrai yra dar bent kelios kirpyklos smile.gif
Atsakyti
turejau sampuna milk shake dazytiems plaukams,tai labai super thumbup.gif nereikdavo po jo nei balzamo,plaukai slidus,minksti,nesiveldavo.net kaltunus isnarpliodavo man laugh.gif
Atsakyti
O as turejau milkshake ampules, berods nuo plauku slinkimo, tai man ne tik kad nepadejo, bet iskart ir pleiskanu atsirado... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 04 18, 16:08)
"silkinej bangoj" dazo, pati ten dazausi, bet tikrai yra dar bent kelios kirpyklos smile.gif


keista g.gif kj ten buwau pries pora saw, ar pries 1saw...kj uzklausiau del dazu, tj atsake kad niekad ju ir netureje... doh.gif
Atsakyti
esu bandziusi milk shake ampules, visa dezute sunaudojau - nieko gero.
ilgai naudojau dazytiems plaukams sampuna ir kondicionieriu, labai patiko sampuno kvapas, paskui ilgainiui taip alergizuot galvos oda pradejo tos priemones kad meciau lauk unsure.gif
sampunas sausiems plaukams tragiskas, o jau kvapas isvis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rizynavaja @ 2009 04 19, 20:04)
keista  g.gif  kj ten buwau pries pora saw, ar pries 1saw...kj uzklausiau del dazu, tj atsake kad niekad ju ir netureje...  doh.gif

o kur tiksliai tu buvai? zukausko gatvej? jei taip tai tikrai keista g.gif jie tu dazu neparduoda - taip, bet jais dazo kirpejos. na bent jau mane tai tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2009 04 19, 21:02)
esu bandziusi milk shake ampules, visa dezute sunaudojau - nieko gero.
ilgai naudojau dazytiems plaukams sampuna ir kondicionieriu, labai patiko sampuno kvapas, paskui ilgainiui taip alergizuot galvos oda pradejo tos priemones kad meciau lauk  unsure.gif
sampunas sausiems plaukams tragiskas, o jau kvapas isvis  blink.gif


As turiu sampuna sausiems plaukams, tai man labai patinka ir del kvapo nesiskundziu smile.gif Dar man buvo dave pabandyti kondicionieriaus plaukams, tai koks kvapas wub.gif Toks saldus, lyg ir medaus. Gal kas zinot, ar milkshake plauku formavimo priemones (pvz.plauku garbanojimui) irgi taip skaniai kvepia?
Atsakyti