Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(wenita @ 2009 03 01, 14:50)
o kiek dezutej yra tu ampuliu?kiek dezute kainuoja?gal pigiau nei pirkti po viena? g.gif


dezutej yra 8 ampulytes. perkant dezute kazkiek pigiau kainuoja. as visa dezute esu kazkur pries metus pirkus. 1 ampulyte 8Lt kainavo, o perkant visa dezute, jei gerai pamenu, berods po 7Lt uz ampulyte paskaiciavo. cia Vijolej pirkau
Atsakyti
Na ir aš neatsilaikiau prieš jūsų giriamas ampulytes smile.gif Nusipirkau šiandien ir labai nekantrauju išbandyti rolleyes.gif Už visą dėžutę mokėjau 57 Lt (Jaruzalės Rimi). O po vieną perkant - 8 Lt.
Atsakyti
as purskiama kondicionieriu nusipirkau, ir ampule pabandymui, na purskiklio jau kvapas nuostabus wub.gif
Atsakyti
parašyk, kai panaudosi, apie purškiamo kondicionieriaus poveikį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 03 16, 20:50)
parašyk, kai panaudosi, apie purškiamo kondicionieriaus poveikį  4u.gif


niu faijnas man toks , suminkstino plaukus kadangi nesukuoju plauku taij nzn ar palengvina issisukavima, talpa jo didele ilgam uzteks , trbut pirkciau ir kita syki. smile.gif

niu isbanziau sian ampule , as laikiau 5 min, ir sildziau su dziovintuvu, nuskalavauj, niu liuks poveikis jau tokie slidus minksti plaukai patapo, dar uszipurskiau po to nenuplaunamo kondicionieriaus irgi is MS ,taij faijni minksti plaukai .smile.gif

Atsakyti
O kokie atsiliepimai apie milkshake melynaji sampuna blondinems? Gal jis ne melynasis vadinasi, o silver, nezinau tiksliai. Na kur nuima plauku geltonuma. Jei esate isbandziusios, lauksiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 03 18, 16:49)
niu  faijnas man toks , suminkstino plaukus kadangi nesukuoju plauku taij nzn ar palengvina issisukavima, talpa jo didele ilgam uzteks , trbut pirkciau ir kita syki. smile.gif

niu isbanziau sian ampule , as laikiau 5 min, ir sildziau su dziovintuvu, nuskalavauj, niu liuks poveikis jau tokie slidus minksti plaukai patapo, dar uszipurskiau po to nenuplaunamo kondicionieriaus irgi is MS ,taij faijni minksti plaukai .smile.gif


o kokia kaina to purskiamo kondicionieriuas? kokia talpa? ji tik ant slapiu plauku reikia purskti ane?? kodel nepirkai tu putu- kondicionieriaus?
ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *perlyte*: 22 kovo 2009 - 14:02
Super plaukų priežiūros kosmetika mirksiukas.gif

Plaukai švelnučiai švelnučiai, kvepia labai, ir svarbiausia visai neerzina galvos odos, ypač aktualu toms, kurios turi jautrią galvos odą 4u.gif

Net šiame straipsnyje yra paminėta:

http://www.sveikaszm...r...&subtema=82
Atsakyti
ir as noreciau milk shake isbandyti.. ax.gif bet nesu tikra ka geriau rinkti..gal kas patarsit: mano plaukai dazyti sruogom tiek sviesiom, tiek tamsiom.. plaukai linke luzineti (kur sviesios sruogos), ir dar jie sausi...
tai man geriau rinktis priemones dazytiems ar pazeistiems/sausiems?..
kitaip tariant: pienas ar jogurtas?.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rizynavaja: 25 kovo 2009 - 22:50
QUOTE(rizynavaja @ 2009 03 25, 22:46)
ir as noreciau milk shake isbandyti..  ax.gif  bet nesu tikra ka geriau rinkti..gal kas patarsit: mano plaukai dazyti sruogom tiek sviesiom, tiek tamsiom..  plaukai  linke luzineti (kur sviesios sruogos), ir dar jie sausi...
tai man geriau rinktis priemones dazytiems ar pazeistiems/sausiems?..
kitaip tariant: pienas ar jogurtas?..  g.gif


Gal pabandyk čia įeiti ir parsisiųsk milkshake produktų naudojimo lentelę:

http://www.z-one.lt/...isiusti.lt.html

Čia ką jie pataria naudoti, atsižvelgiant į plaukus.
Atsakyti
o ka tik po dazymo, gerai panaudoti tas ampules MS kaip manote ..? profilaktiskai taijp, kad atsigautu plaukuciai.. g.gif
Atsakyti
patinka ir man si linija thumbup.gif
tik va turiu klausimeli kas kiek laiko jus naudojat apmoles? uztenka 1-2 kartu per savaite? ax.gif
Atsakyti