Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Pro_race @ 2009 02 26, 23:24)
nusipirkau atstatomasias ampules, tai negaliu atsidziaugt  bigsmile.gif vienintele priemone toki akivaizdu rezultata dave mano plaukam..  smile.gif

šitą stebuklą aš ir esu išbandžiusi,tikari labai superinis dalykas,taip pat plaukus dažau tik šios firmos dažais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 02 26, 22:24)
nusipirkau atstatomasias ampules, tai negaliu atsidziaugt  bigsmile.gif vienintele priemone toki akivaizdu rezultata dave mano plaukam..  smile.gif

hmm. o kiek sunaudojai ju.?
idomu jei viena nusipirkus pabandymui, trbut jokio poveikio nebutu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 02 26, 23:24)
nusipirkau atstatomasias ampules, tai negaliu atsidziaugt  bigsmile.gif vienintele priemone toki akivaizdu rezultata dave mano plaukam..  smile.gif

PO KIEK MOKĖJAI ?
Atsakyti
mokejau 62 lt uz pakuote. Sunaudojau 5. Efektas man buvo matyti jau po pirmo karto, aisku po 5-os ampules rezultatas nepalyginamai geresnis smile.gif
tik man net siek tiek per daug vienos ampules vienam kartui g.gif

viena ampule 12 ml rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 02 27, 13:44)
viena ampule 12 ml  rolleyes.gif

o kur pirkot ax.gif ?
Atsakyti
Zukausko 23, cia Vilniuj. Grozio salone "silkine banga"
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 02 27, 12:44)
viena ampule 12 ml  rolleyes.gif

o ce tik saknim? ar visus plaukus reijk istepti.? niu reijks nusipirkti pabandyti bet i kieki ziurint niu nemanau kad uzteks, jei aliejais kai tepu, reijk mazo dubenelio puse uztepti, kad uztektu. g.gif
Atsakyti
cia toks kaip vandenelis. Tepu per visa plauko ilgi ir issukuoju, tai tenka ir saknim. Neriebina ir nepasunkina plauko.
Na tai pabandymui gali kelias nusipirkt ir ziuret kaip butent tavo situacijoj ju uztenka ir ar isvis patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 02 27, 12:44)
mokejau 62 lt uz pakuote. Sunaudojau 5. Efektas man buvo matyti jau po pirmo karto, aisku po 5-os ampules rezultatas nepalyginamai geresnis  smile.gif
tik man net siek tiek per daug vienos ampules vienam kartui  g.gif

o kiek ten toj pakuotėj ,penkios? gal turi atliekamų parduot? mirksiukas.gif
Atsakyti

man patiko milk shake kapsulytes.nu super. thumbup.gif niekas, kas naudojo nesiskunde.
o aliejukas plauku galams-nelabai.
kitko nebandziau
Papildyta:
QUOTE(vilma1978 @ 2009 02 26, 23:52)
šitą stebuklą aš ir esu išbandžiusi,tikari labai superinis dalykas,taip pat plaukus dažau tik šios firmos dažais mirksiukas.gif

as taip pat bandziau. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o man milkshake ampulytes kai pirma karta pabandziau buvo thumbup.gif sunaudojau visa dezute, plaukai atsigavo. paskui kuri laika nenaudojau, tada neseniai vel nusipirkau, bet tik pora ampulyciu. nustebau, nes jau nebebuvo tokio efekto kaip pirma kart panaudojus g.gif gal vel reikejo visa dezute sunaudot g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 03 01, 14:27)
o man milkshake ampulytes kai pirma karta pabandziau buvo thumbup.gif sunaudojau visa dezute, plaukai atsigavo. paskui kuri laika nenaudojau, tada neseniai vel nusipirkau, bet tik pora ampulyciu. nustebau, nes jau nebebuvo tokio efekto kaip pirma kart panaudojus g.gif gal vel reikejo visa dezute sunaudot g.gif


o kiek dezutej yra tu ampuliu?kiek dezute kainuoja?gal pigiau nei pirkti po viena? g.gif
Atsakyti