Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

o kaip ju plauku dazai? girdejau, kad geri, o kaip spalvos? labiau naturalios? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 02 11, 23:33)
o kaip ju plauku dazai? girdejau, kad geri, o kaip spalvos? labiau naturalios? smile.gif

plauku dazai nekenkia patiems plaukams,sudetyje nera nej amonjako nej dar kokiu peroxidu..spalvu yra ivairiu,galima ir su atspalviu ir naturalesne spalva dazyt,taciau jej nori nusisviesint pavyzdziui tai aisku is satenes blondine nepatapsi mirksiukas.gif sie dazai laikosi apie 2menesius..ir man asmeniskai patinka tai kad plaunantis dazams plaukai nenuryzeja biggrin.gif as nusidaziau..paskui uzsimaniau nebedazyt..nusiplove galima sakyt visiskai
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 02 11, 23:33)
o kaip ju plauku dazai? girdejau, kad geri, o kaip spalvos? labiau naturalios? smile.gif


spalvu yra ivairiu, bet nepasakyciau, kad labai jau didelis pasirinkimas g.gif bet nesant labai isrankiai, issirinkti tikrai galima mirksiukas.gif o siaip tai kadangi dazuose nedidelis amoniako procentas, tai bent jau man naturalios mano plauku spalvos nelabai nueme, na, kazkiek nusidaze, bet ne tiek kiek tikejausi ax.gif bet kadangi dazai augalines kilmes, tai bent jau plaukui maziau kenkia

QUOTE(boriuzke @ 2009 02 12, 00:42)
plauku dazai nekenkia patiems plaukams,sudetyje nera nej amonjako nej dar kokiu peroxidu..


na, kai as daziausi, man kirpeja sake, kad kazkiek amoniako tuose dazuose visgi yra, tik mazesnis procentas nei iprastiniuose dazuose
Atsakyti
QUOTE(boriuzke @ 2009 02 11, 23:42)
sie dazai laikosi apie 2menesius..

Man ilgiau laikydavosi, užtekdavo plaukus dažyt du kartus per metus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 02 12, 01:28)
spalvu yra ivairiu, bet nepasakyciau, kad labai jau didelis pasirinkimas g.gif bet nesant labai isrankiai, issirinkti tikrai galima mirksiukas.gif o siaip tai kadangi dazuose nedidelis amoniako procentas, tai bent jau man naturalios mano plauku spalvos nelabai nueme, na, kazkiek nusidaze, bet ne tiek kiek tikejausi ax.gif bet kadangi dazai augalines kilmes, tai bent jau plaukui maziau kenkia
na, kai as daziausi, man kirpeja sake, kad kazkiek amoniako tuose dazuose visgi yra, tik mazesnis procentas nei iprastiniuose dazuose

nium bet kad ant pakuotes pacios parasyta : "ammonia free haircolor" unsure.gif na nesigincysiu,taciau del spalvu pasirinkimo tai manau kirpykloje dazant kirpeja maisydama kelis dazus galetu ir ivairesniu spalvu isgaut mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dowiliuke @ 2009 02 12, 12:17)
Man ilgiau laikydavosi, užtekdavo plaukus dažyt du kartus per metus  ax.gif

tei cia matyt dar nuo pacio plauko priklauso ir kokia spalva dazaisi mirksiukas.gif as tai turejau galvoje kad man apie du menesius tai buvo tikrai matyti jog dazyti plaukai happy.gif
Atsakyti
Mano atradimas MS plauku putos balzams bigsmile.gif Negaliu atsidziaugt,kaip sudrekina,pamaitina plaukus thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,o ka galite pasakyti apie aliejuka plaukams?ar paminkstina plauka,ar blizga?
Atsakyti
pastebejau , kad bent ms ampules pabrango , buvo 7.50, dbr ziuriu 8.lt
Atsakyti
O tu milk shake priemoniu yra keliu rusiu ar vienos? nes tarkim man tai reiktu drekinanciu putu, sampuno, ampoliu.... ir ar yra sioje firmoje koks nors purskiklis sukavimui? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, man labai patinka Milk shake priemones thumbup.gif tik deja gyvenu ne LT, o cia kiek ieskojau neradau jokio salono, kuris prekiautu siais sampunais ir tt

gal kuri perka is internetiniu parduotuviu ir galetu pasakyti, kur galeciau isigyti Milk shake priemoniu smile.gif
Atsakyti
Dazausi MS jau turbut kokius metus, ir ampulytes naudoju, esu patenkinta biggrin.gif lb kvepia (drekina plaukus tas jauciasi po keliu kartu), tik del laiko stokos nelaikau puse valandos.. rolleyes.gif
Ampulytes perku pas savo kirpeja, taciau domintu ir kitos priemones, gal kas zinot kur Kaune rasti didesni asortimenta sios kosmetikos?
Atsakyti
nusipirkau atstatomasias ampules, tai negaliu atsidziaugt bigsmile.gif vienintele priemone toki akivaizdu rezultata dave mano plaukam.. smile.gif
Atsakyti