Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

Jei yra nezinanciu tai Kaune Milk shake priemonemis Kaune prekiauja tokioj parduotuvytej Mickeviciaus g. ji randasi tarp Kestucio g ir buvusios Milano picerijos 4u.gif Pati dazau plaukucius Milk shake dazais, graziai zvilga plaukai, dar naudoju purskiama balsama 4u.gif visai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 18 gruodžio 2008 - 14:02
QUOTE(Ilgakoja @ 2008 10 22, 17:56)
Man tai ampoles irgi labai patiko thumbup.gif  wub.gif  Kazkur rase, gal net sioj temoje pasiskaityk visa kur Kaune galima pirkti g.gif  Kiek zinau yra daug vietu kaune.. thumbup.gif

thumbup.gif man ampules irgi super, kol kas tikrai eradau gerenes ir efektingesnes priemones nei sios ampules
Atsakyti
QUOTE(Solemn still @ 2008 12 18, 20:13)
thumbup.gif  man ampules irgi super, kol kas tikrai eradau gerenes ir efektingesnes priemones nei sios ampules



Man irgi jos thumbup.gif bet tik tada kai neiskalauju,taio biski bijau ar nedarau blogai... nu bet plaukai tada buna wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 12 18, 17:26)
Man irgi jos  thumbup.gif  bet tik tada kai neiskalauju,taio biski bijau ar nedarau blogai... nu bet plaukai tada buna wub.gif


nenuskalauji???? g.gif Nesu bandziusi.....gal reiketu pabandyti... blush2.gif Jei nepajutai kad plaukams kas nors blogai, tai gal nieko tokio.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2008 12 18, 23:22)
nenuskalauji???? g.gif  Nesu bandziusi.....gal reiketu pabandyti... blush2.gif  Jei nepajutai kad plaukams kas nors blogai, tai gal nieko tokio....  ax.gif


nu ne nepajutau man gaila toki geri nuskalauti,mano plaukai sausi tai jiems pats tas..
Atsakyti
as pries kelis metus sunaudojus buvau visa pakuote tu ampuliu,atsimenu kad plaukai svelnus buvo,bet kaip po elektrosoko,kaskaip pasipute,
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 12 19, 11:20)
as pries kelis metus sunaudojus buvau visa pakuote tu ampuliu,atsimenu kad plaukai svelnus buvo,bet kaip po elektrosoko,kaskaip pasipute,


cia nuo milshake kurso pasipute kaip elektros pakratyti? bigsmile.gif man ner neiko baisiau uz toki vazda..dabar bijosiu vartot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 12 19, 13:14)
cia nuo milshake kurso pasipute kaip elektros pakratyti?  bigsmile.gif  man ner neiko baisiau uz toki vazda..dabar bijosiu vartot unsure.gif

taip,nuo ju,bet nezinau kodel taip nutiko,gal ka ne taip dariau g.gif
Atsakyti
as milshake ampules nuskalauju, palaikau ir nuskalauju, nestaip ir instrukcijoj parasyta.
bet pirmakarta kai pirkau man blogai info suteike - sake kad nereikia, as ir neskalavau, taciau... na nieko neatsitiko viskas normalei, lygiai taip pat plaukai atsigavo kaip ir dabar skalaujant vartoju. tik gal kai nenuskalaudavau jie truputi svelnesni nebuvo, slidesni. bet gal tik taip atrodo man.
Atsakyti
Naudojau Milk shake ampulytes - thumbup.gif Ruosiuosi pirkti vel 4u.gif Norejau isbandyti dar kondicionieriu, bet cia kazkur skaiciau, kad dar labiau riebina plaukus g.gif
Atsakyti
Turiu Milkshake sampuna ir kondicionieriu, kvapas dieviskas, o poveikis kazkaip nepasakyciau kad stebuklas. Bet naudoti galima cool.gif
Atsakyti
o vienos ampules uztenka ilgiems plaukams? nezinau ar apsimoka man pirkti, plaukai ilgi, ir jei bus vienos per mazai, tai kaina iseina nemaza iskart dvi naudoti.
Atsakyti