Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Ilgakoja @ 2008 10 22, 02:06)
Taip kas karta, nes mano labai sausi plaukai, paprastas kondicionierius nieko man nepadaro gero blink.gif

Reiks ir man susirast nusipirkt kur, nes labai patiko ampules plaukams (atsatomosios), tai noriu pabandyti ir šampūną su kondionierium ax.gif Kažkur skaičiau kad Baltų pr. Kaune prekiauja... g.gif Gal "Laimoj"...
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2008 10 22, 10:00)
Reiks ir man susirast nusipirkt kur, nes labai patiko ampules plaukams (atsatomosios), tai noriu pabandyti ir šampūną su kondionierium ax.gif Kažkur skaičiau kad Baltų pr. Kaune prekiauja... g.gif Gal "Laimoj"...


Man tai ampoles irgi labai patiko thumbup.gif wub.gif Kazkur rase, gal net sioj temoje pasiskaityk visa kur Kaune galima pirkti g.gif Kiek zinau yra daug vietu kaune.. thumbup.gif
Atsakyti
Labas mergaites, sese dave pabandyti man milk-shake kapsulyciu plaukams, tai man jos labai patiko wink.gif
Atsakyti
jus man geriau pasakykite, kur tu ampuliu dar pigiai yra, nes ten, kur po 6 lt buvo rimi (jeruzalej), jau pirkau po 7.50 doh.gif ir kas blogiausia patiko tos ampules doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2008 10 20, 13:29)
O gal esat kuri bandžiusi šampūnus ar kondicionierius Milk shak'o? Gal galit rekomenduoti dažytiems plaukams ką? blush2.gif

sampunas, tai man siaip sau..be kondicionieriaus neimanoma issukuoti plauku...kondicionierius labai skaniai kvepia, puikiai drekina, bet kai mano galvos oda linkusi riebaluotis, tai riebina plaukus, nors as tepu tik per plauku ilgi...
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2008 10 22, 14:00)
Reiks ir man susirast nusipirkt kur, nes labai patiko ampules plaukams (atsatomosios), tai noriu pabandyti ir šampūną su kondionierium ax.gif Kažkur skaičiau kad Baltų pr. Kaune prekiauja... g.gif Gal "Laimoj"...


Gal zinai tikslesni adresa? kazkaip visai negirdeta "Laima" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2008 11 07, 11:33)
Gal zinai tikslesni adresa? kazkaip visai negirdeta "Laima"  unsure.gif

biggrin.gif Žurnale "Laimoj" mačiau reklamą - perkant šampūną su kondicionierium dovanų lūpų blizgis lyg... Nepamenu tiksliai.. ax.gif O ir pati iki šio laiko dar neprisiruošiau ten nueiti blush2.gif
Baltu pr. 34? reiktų dar pavartyti žurnalą.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kambliukas: 26 lapkričio 2008 - 13:35
domintu atsiliepimai tu,kurios naturaliai sviesius plaukus daze su milkshake nuplaunamais dazais? rolleyes.gif kaip kas po to buvo?smile.gif)
Atsakyti
Sveikutės, gal kuri žinote, kur Alytuj galima gaut Milk shake priemonių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gera-mama @ 2008 11 29, 10:25)
Sveikutės, gal kuri žinote, kur Alytuj galima gaut Milk shake priemonių? 4u.gif


Grozio salone Asta galima uzsakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 11 26, 15:51)
domintu atsiliepimai tu,kurios naturaliai sviesius plaukus daze su milkshake nuplaunamais dazais? rolleyes.gif kaip kas po to buvo?smile.gif)



papildau: kurios daze sviesius plaukus tamsesne spalva,pvz svelniai sokoladine? rolleyes.gif
Atsakyti
Man ir ampolės wub.gif Nusipirkau kelias dabar,bet reiks dėžutę pirkti,labaiu apsimoka thumbup.gif
Atsakyti