Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

QUOTE(Obuolinė @ 2008 10 14, 00:58)
dabar prasau jusu apsviesti mane. z.one tinklapy , kur milk shake yra radau tokia priemone the perm - novatoriskas preparatas ilgalaikaim plauku sugarbanojimui.
kas cia? kazkokia priemone, kur garbiniuoj ar garbiniuotus plaukus stangrina? blink.gif


Mano kirpeja kazka minejo, kad yra naujiena is milk shake - cheminis specialiai sviesiems plaukams. Laiko jis apie 3 men. Kirpeja sake, kad labai graziai atrodo, zadejo man kita kart ji sudeti bigsmile.gif
Tai gal cia tas pats kur tu radai tam tinklapy g.gif
Atsakyti
Merginos, gal bandete milk shake aliejuka plauku galiukams? Kirpeja siule, sake kad geras, bet as galvju dar pasitikslinsiu jusu mergaiciukes...tada pirksiu..>:) ax.gif
Atsakyti
panos, baigesi mano vienos ampules, eisiu pirkti Mil shake, dabar man pasakykite, jeigu plaukai ilgi, ampule geriau itrinti i saknis ar tiesiog paskirstyti pagal visa plauku ilgi? g.gif kad neriebintu anksciau laiko plauku saknu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 10 18, 13:23)
panos, baigesi mano vienos ampules, eisiu pirkti Mil shake, dabar man pasakykite, jeigu plaukai ilgi, ampule geriau itrinti i saknis ar tiesiog paskirstyti pagal visa plauku ilgi? g.gif kad neriebintu anksciau laiko plauku saknu? g.gif

aš ir į šaknis trindavau, man neriebino visai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 10 18, 16:43)
aš ir į šaknis trindavau, man neriebino visai  ax.gif



o kokia tavo galvos oda? linkusi riebaluotis?
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 10 18, 09:23)
panos, baigesi mano vienos ampules, eisiu pirkti Mil shake, dabar man pasakykite, jeigu plaukai ilgi, ampule geriau itrinti i saknis ar tiesiog paskirstyti pagal visa plauku ilgi? g.gif kad neriebintu anksciau laiko plauku saknu? g.gif


Jei pirksi ampoles atstatancias, pazeistiems plaukams tai netepk ant saknu, tik per visa plauka, o jei tu pirksi ampoles nuo slinkimo tai turi tepti ir saknis.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 10 18, 18:24)
o kokia tavo galvos oda? linkusi riebaluotis?

ne, normali turbūt ax.gif

QUOTE(Ilgakoja @ 2008 10 19, 01:02)
Jei pirksi ampoles atstatancias, pazeistiems plaukams tai netepk ant saknu, tik per visa plauka, o jei tu pirksi ampoles nuo slinkimo tai turi tepti ir saknis.. thumbup.gif

kai aš pirkau atstątančias, kirpėja sakė trinti ir į šaknis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 10 19, 18:09)
ne, normali turbūt  ax.gif
kai aš pirkau atstątančias, kirpėja sakė trinti ir į šaknis  g.gif


g.gif o as tai pilu tik ant viso plauko, po to issukuoju visus ir viskas..smile.gif Kazkiek papuola ir ant saknu bet nedaug, nes mano plauku saknys riebios blush2.gif Rezultatas thumbup.gif wub.gif plaukuciai silkiniai
Atsakyti
O gal esat kuri bandžiusi šampūnus ar kondicionierius Milk shak'o? Gal galit rekomenduoti dažytiems plaukams ką? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2008 10 20, 10:29)
O gal esat kuri bandžiusi šampūnus ar kondicionierius Milk shak'o? Gal galit rekomenduoti dažytiems plaukams ką? blush2.gif


As nusipirkau ka tik, ir dar tik viena karta naudojau tai labai daug negaliu pasakyti ka..smile.gif bet man visai patiko...as turiu sampuna ir kauke su ryziu ir pieno aiejais ar kazkaip ten blush2.gif labai kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2008 10 20, 19:38)
As nusipirkau ka tik, ir dar tik viena karta naudojau tai labai daug negaliu pasakyti ka..smile.gif bet man visai patiko...as turiu sampuna ir kauke su ryziu ir pieno aiejais ar kazkaip ten blush2.gif  labai kvepia  wub.gif

O kaukę naudoji kaskart - vietoj kondicionieriaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2008 10 21, 09:41)
O kaukę naudoji kaskart - vietoj kondicionieriaus? g.gif


Taip kas karta, nes mano labai sausi plaukai, paprastas kondicionierius nieko man nepadaro gero blink.gif
Atsakyti